Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie drogie szafowiczki!!;-
ile ważą wasze 8 miesieczne pociechy???
moja córka ma 72cm i waży 8700...sporo ;-

Moja córka tydzień temu skończyła 8 miesięcy. A miesiąc temu ważyła 8,4 kg, wzrost ok.74 miarka domowa:) Wygląda proporcjonalnie i zdrowo - nie grubo:)

moj synek ma 5 miesiecy a wazy juz 8,5 kg - karmiony piersia :) wiec kazde dziecko jest inne :)

mój Gabryś miał 8 mies i 8kg, ale był bardzo szczupły, więc nie wydaje mi sie, że 8700 to, aż tak dużo... chyba ok. Córka koleżanki miała 3 mies i 9kg, to jest sporo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-18 19:11 przez alenka85.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Bruno 7 miesięcy 80 cm 9,6kg

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

nie martw się nie waży dużo, to sprawa indywidualna każdego malca :) Moja Zuzia jak miała 8,5 m-ca ważyła uwaga 10,9 czyli prawie 11kg przy 71,5 cm wzrostu i lekarka wiecznie mówiła że dużo waży i ogólnie :/ (to jej gadanie nie ułatwiało mi życia) a teraz ma 3,5 roku wzrostu ok 110cm i wagi ok 17kg więc jest przeciętnym dzieckiem :)

Pozdrawiam :)

Mój Młody w 8 mcu ważył ok. 8,5kg:) Ale on na samym starcie miał dużą masę wyjściową,bo po urodzeniu ważył 4150:D:D:D

moja wygląda jak pulpecik , każady mi mówi ,że tłuścioszek z córy ale w siatce cent. jest ok na granicy górnej półki ale mieści się;-

Mój urodził się jako wcześniak w 33 tygodniu ciąży i ważył wtedy 2 kg przy 45 cm.
A teraz sporo już podgonił z tego co widzę ;) i czytam.
Wczoraj skończył 8 mscy i waży 8,2 kg mierzy 72 cm.
W sumie to chyba będzie z niego spory chłopak, bo wieku korygowanego to ma dopiero 6,5 msca ;)

Polecam siatki centylowe, można szybko sprawdzić jakie są normy.
http://siatkicentylowe.edziecko.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-18 22:35 przez marabi.

Mój na kontroli 8,5 miesiąca ważył 9,8 kg (wzrost ok. 78cm). Nie wyglądał na grube dziecko ;) W siatkach centylowych (i wzrost i waga) twoja mała mieści się pomiędzy 50 a 75 centylem, czyli prawie idealnie - nie masz powodów do zmartwień.

miesiąc temu mój Mały miał 4 miesiące i ważył 7,900 kg, wzrost 64 cm. To kluseczek - a co śmieszniejsze przybrał tak na masie jak karmiłam go piersią. od miesiąca jesteśmy na mleku modyfikowanym i zobaczymym 28 października ile waży. Waga urodzeniowa 3,300 kg i 58 cm.

Masze Maluszki przy moim Sebastianie to okruszki :)

Mój mając 5 miesięcy ważył 8,400 przy 74cm ;) w wieku 8 miesięcy ważył 9,5kg.

Każde dziecko jest inne, moja córka ma 15 miesięcy 80cm i waga 8900

moaj coreczka ma 13 miesiecy i wazy 9 kg wzrost 78cm
waga urodzeniowa 2,860kg
rozwija sie prawidłowo i waga tez jest ok,zaczeła chodzic jak miała 10 miesiecy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FURBY? prezenty na zbliżąjące się święta i okazje