Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Menu rocznego dziecka - jak jest u was?

01 paź 2013 - 15:55:17

U nas mały mleko pije tylko w nocy, w dzień nie chce wcale. Powiedzcie mi jak wygląda menu waszych pociech? Ile mleka wypijają w dzień?

Menu rocznego dziecka - jak jest u was?

01 paź 2013 - 16:07:25

postaraj sie odstawiac powoli mleko w nocy bo ja robilam ten sam blad przzwyczailam dziecko do picia mleka wnocy i wstawala co 1godz ... Moja orka ma teraz 2 lata i pije mleko rano i wieczorem . Ja odstawialam w nocy mleko tak na ocztaku zmniejszalam miarki mleka na ilosc wody co kilka dni o jedna miarke mniej potem sama woda i w koncu przestala wstawac

Menu rocznego dziecka - jak jest u was?

01 paź 2013 - 19:17:13

wiecie co moja ma prawie 5 lat a ja już nie pamiętam co jadła w wieku roku tak szybko wszystko się zmienia:) wpisz w googlach to na pewno dużo tego wyskoczy :)

Menu rocznego dziecka - jak jest u was?

01 paź 2013 - 20:31:24

Mój ma 15 miesięcy. Pije Nutramigen zamiast mleczka. Śniadanie: 150ml + chlebek, Obiad: zupka z mięskiem i warzywami zagęszczona ryżem, makaronem, śmietaną, żółtkiem lub kleikiem (taka treściwa) lub drugie danie: 3 ziemniaczki/ryż/kasza, mięsko+ warzywa, 3 posiłek (kiedyś jako 2 sniadanie) owoce: banan,jabłko, kiwi, winogrona, maliny itp. lub inne owoce czasami jeden owoc czasami 3 różne (w zależności od apetytu). Kolacja 1: Nutramigen 210 + 2 miarki kleiku ryzowego. W nocy kolacja 2: Nutramigen 240 + 5 miarek kleiku kukurydzianego. Mam zamiar od jutra powolutku wprowadzać mleko prosto od krowy. Mam nadzieję,że nie będzie uczulony bo na mleko z puszek chyba jest. Mój jednak uwielbia Nutramigen

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie??