Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent dla dziewczynki :)

28 cze 2016 - 17:32:11

Najlepszy prezent dla dziewczynki to lalka :) Takie fajne można zamówić tutaj http://lalki-berenguer.pl/pl/ Są bardzo realistyczne, niektóre mają długie włosy i można je czesać, robić jakieś fajne fryzurki.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla dziewczynki :)

30 cze 2016 - 13:49:44

Fajnym pomysłem na prezent dla dziewczynki są puzzle lub tematyczna gra planszowa.

Prezent dla dziewczynki :)

07 lip 2016 - 14:16:46

Moje dzieci uwielbiają piosenki :) Na przykład ta jest w naszym domu hitem :

tylko my mamy wersję spersonalizowaną i zamiast Miłosza jest Michał, bo płyta była prezentem dla naszego starszego synka ;) Uważam, że to bardzo mądry prezent i kazdemu dziecku się spodoba,niezależnie od zainteresowań ;)

zweryfikowana
Posty: 179
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla dziewczynki :)

14 lip 2016 - 21:31:18

ostatnio kupiłam siostrzenicy na urodziny śliczny plecak z naszywkami. Jeśli dobrze pamiętam to na tej stronie: www.brytyjka.pl :) Jak dla mnie najlepsze prezenty to takie, które są zarówno funkcjonalne, czyli przykładowo plecak, ubrania, ale też ładne. Musisz mieć pewność, że dziecko będzie zadowolone. Moja Amelia akurat lubi ciuszki i tym podobne.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla dziewczynki :)

15 lip 2016 - 15:03:19

Wiadomo, zabawki to najlepszy prezent dla dziecka. Ale może zainwestuj w jakieś ubranie? Na <moderacja> mają fajne sukieneczki dla dziewczynek, a nóż coś znajdziesz;) Wiesz, zabawek mała pewnie ma bardzo dużo i kolejna raczej nie jest jej potrzebna. Albo jeżeli koniecznie jakąś chcesz to wybierz raczej te "mądre" - gry planszowe, puzzle, karty;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-19 08:18 przez moderator.

Prezent dla dziewczynki :)

26 lip 2016 - 20:52:18

jakols laleczke ;)

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla dziewczynki :)

27 lip 2016 - 13:32:45

Radosne plakaty, obrazki dla dzieci do dekoracji pokoiku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-28 15:00 przez vladis.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla dziewczynki :)

29 lip 2016 - 07:37:49

A może lalki Barbie? Jak szukałam czegoś dla siostrzenicy, to znalazłam ten artykuł <moderacja>, gdzie jest trochę informacji na temat tych zabawek. Można też do nich kupować różne akcesoria, które trochę urozmaicą zabawę. Co o tym myślicie?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-19 08:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla dziewczynki :)

29 lip 2016 - 10:28:29

Myślę, że dla dzieci jednak najlepszym prezentem są zabawki;) Wiadomo, ciuszki się przydadzą, ale cieszyć się z niego będą tylko rodzice;) Możesz spróbować z klockami LEGO (fajną ofertę mają na https://salonklockow.pl/, spory wybór, a ceny całkiem przystępne). Teraz są fajne komplety dla dziewczynek, na przykład z bohaterkami z Krainy Lodu, więc na pewno się coś znajdzie;)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla dziewczynki :)

01 sie 2016 - 21:24:47

Zerknij sobie na strone inbook.pl, na pewno znajdziesz tam super prezent dla swojej chrześnicy. Mają tam specjalną zakładkę a tam książki dla dzieci, puzzle 3d, quizy i przerózne zabawki. Ja ostatnio zamawiałam u nich i jakość jest super :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla dziewczynki :)

17 sie 2016 - 21:57:58

Ja polecam może jakąś kuchenkę do zabawy albo sklep itp dziewczynki lubią robić to co ich mamy ;) u mnie już córka jak miała rok to dostała deskę do prasowania i się bawiła ;)

Prezent dla dziewczynki :)

19 sie 2016 - 11:53:53

Dziewczynki lubią manualne zabawy - składanie własnej biżuterii, wyklejanki, kolorowanki, wylepianki, zabawy z brokatem, projektowanie ubranek z papieru.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla dziewczynki :)

13 wrz 2016 - 11:10:20

Ja polecam sklep http://ludilo.pl :) mają duży wybór ciekawych rzeczy dla dzieci

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla dziewczynki :)

18 paź 2016 - 13:49:30

Moim zdaniem najbardziej uniwersalnym prezentem dla dziecka będzie podarowanie mu książki. Moja corka uwielbia czytać książki wieczorem. Staramy się z mężem wpajać w niej miłość do książek kupując je coraz to nowe pozycje.Poza tym córka widzi,że zarówno ja jak i mąż czytamy.
Bajki dla dzieci zamawiam głównie w sieci. Internetowe księgarnie mają korzystniejsze ceny niż te stacjonarne.

Prezent dla dziewczynki :)

18 paź 2016 - 17:24:05

osobiście kupuje kreatywne zabawki np. zestaw do dekoracji wazoników, zestaw do robienia bransoletek czy też np. rzutnik do nauki rysowania.

Najlepiej dowiedzieć się czym dziecko się interesuje ale wiadomo - nie zawsze jest czas czy możliwość ;)

Co do ubrań - dziecko musi to lubić. Z własnego doświadczenia tylko powiem, że mi kupowano ubrania ( ojciec tak zadecydował ) i pamiętam, że były to dla mnie okropne chwile ( inni dostawali zabawki, książki, gry a ja ubranie i to często takie, którego nie znosiłam ).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koniec mojej przygody z szafką i szafą