Obecnie rozmawiamy o:

kurs prawa jazdy

13 minut temu

hala łukowa

31 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

28 sie 2013 - 14:40:13

Witajcie,
szukam przedszkola dla swojej córki. mam świadomość, że późno się tym zajmuje ale wcześniej nie miałam takiej możliwości. Domyślam się, że teraz to tylko niepubliczne będą miec jeszcze miejsca.
Czy możecie polecić mi jakieś przedszkole? Zależy mi oczywiście na niskiej cenie, ale najważniejsze jest, żeby dziecko było tam bezpieczne i dobrze się czuło.

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

28 sie 2013 - 15:11:08

Teraz to i niepubliczne pewnie już zajęte

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

28 sie 2013 - 17:22:17

Cytat
iaera
Teraz to i niepubliczne pewnie już zajęte

właśnie wiem, przedzwoniłam już do paru przedszkoli i nie znalazłam wolnych miejsc...

Byłabym naprawde wdzięczna za informacje o wolnych miejscach w przedszkolach. Mieszkam na podgórzu ale jeśli nie będę miała innego wyboru to wybiore jakies dalsze przedszkole

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

30 sie 2013 - 15:41:40

Znalazłaś już miejsce dla córy? Koleżanka niedawno mi mówiła,że udało je się znaleźć miejsce, a też jest z podgórza. Nazwy przedszkola nie pamietam, ale jeżeli jeszcze nie znalazłaś miejsca to podpytam jej :)

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

30 sie 2013 - 16:32:21

nie jestem pewna. dowiedziałam się, że w kasztanowym domku niedaleko mnie są jeszcze miejsca. Mam zamiar tam jeszcze dzisiaj podejść i zobaczyć co i jak. Ale jeśli możesz, zapytaj prosze koleżanki o nazwe przedszkola - tak na wrazie czego :)

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

31 sie 2013 - 13:55:37

Zapytałam koleżanke o ta nazwe i okazuje się, że mówiła o kasztanowym domku. a ja jeszcze oberwałam, zebym słuchała uchem a nie brzuchem :)

I jak, znalazło sie jeszcze miejsce dla córki?

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

31 sie 2013 - 19:46:51

znalazło się jeszcze dla nas miejsce. Na szczęście! :)
Tak jak pisałam, jeszcze wczoraj tam podeszłam, porozmawiałam z paniami, oglądnełam całe przedszkole a że mi się bardzo spodobało to zapisałam córke. Wolałam nie kusić losu, że ktoś mi jeszcze zajmie miejsce. A w poniedziałek może nawet poznamy Twoją koleżanke :)
Dzięki za wszystko Katie!

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

31 sie 2013 - 20:14:22

Nie ma sprawy. W przyszłym roku będę tam pewnie zapisywała też swoje maleństwo. Więc może i my się poznamy, do zobaczenia? :)

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

31 sie 2013 - 22:39:23

Hej
ja nie jestem z KRK ale powiem tak we wrzesniu dzwon na upartego, czesto dziecko nie nadaje sie do przedszkola, rodzic po miesiacu rezygnuje... albo cos mu nie odpowiada, albo tez okazuje sie ze dziecko zapisane bylo do 4 naraz i ostatecznie z 3 rezygnuje..

Przyjaciola pracuje w przedszkolu i mowila ze we wrzesniu najszybciej znajdzie sie miejsce :) bo duzo osob rezygnuje, ale trzeba dzwonic codziennie
powodzenia

my niestety prywatne.. ale wlasnie to polska rzeczywistosc...

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

31 sie 2013 - 23:18:14

Cytat
viktoria19044
Hej
ja nie jestem z KRK ale powiem tak we wrzesniu dzwon na upartego, czesto dziecko nie nadaje sie do przedszkola, rodzic po miesiacu rezygnuje... albo cos mu nie odpowiada, albo tez okazuje sie ze dziecko zapisane bylo do 4 naraz i ostatecznie z 3 rezygnuje..

Przyjaciola pracuje w przedszkolu i mowila ze we wrzesniu najszybciej znajdzie sie miejsce :) bo duzo osob rezygnuje, ale trzeba dzwonic codziennie
powodzenia

my niestety prywatne.. ale wlasnie to polska rzeczywistosc...

dzięki za wiaodmość. Ja już znalazłam przedszkole dla siebie, Kasztanowy Domek - też niestety prywatnie ale wole mieć już pewność, że mam miejsce dla córki niz martwić się jeszcze przez kolejny miesiąc czy znajde w samorządowym i czy nie dzieją się tam różne dziwne rzeczy...

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

31 sie 2013 - 23:33:57

Cytat
elcia8
Cytat
viktoria19044
Hej
ja nie jestem z KRK ale powiem tak we wrzesniu dzwon na upartego, czesto dziecko nie nadaje sie do przedszkola, rodzic po miesiacu rezygnuje... albo cos mu nie odpowiada, albo tez okazuje sie ze dziecko zapisane bylo do 4 naraz i ostatecznie z 3 rezygnuje..

Przyjaciola pracuje w przedszkolu i mowila ze we wrzesniu najszybciej znajdzie sie miejsce :) bo duzo osob rezygnuje, ale trzeba dzwonic codziennie
powodzenia

my niestety prywatne.. ale wlasnie to polska rzeczywistosc...

dzięki za wiaodmość. Ja już znalazłam przedszkole dla siebie, Kasztanowy Domek - też niestety prywatnie ale wole mieć już pewność, że mam miejsce dla córki niz martwić się jeszcze przez kolejny miesiąc czy znajde w samorządowym i czy nie dzieją się tam różne dziwne rzeczy...


teraz chyba sie nie przewidzi niczego, my mieslimy polecona super zaufana opiekunke, ktora sie znecala nad mala i zastraszala, do przedszkola poszla dlatego z dnia na dzien... z dnia na dzien udalo nam sie (koniec czerwca) znalezc miejsce i to blisko miejsca zamieszkania i pracy... powodzenia :)

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

19 wrz 2013 - 17:29:37

witam
na pewno sa wolne mmiejsca w przedszkolu a Nowej Hucie na os. Kazimierzwskim w Krakowie ,
"słoneczne Wzgórze "
plusy , czynne od 6:00-18:00, bogata oferta , panie sympatyczne
wiecej informacji moge podac na maila
p.s. nie pracuje w przedszkolu , nasz synek tam chodził ;)

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

09 paź 2013 - 14:31:32

Na osiedlu gdzie mieszkam , jest przedszkole Kasztanowy Domek,widzialam informacje że mają wolne miejsca.Tam też jest klub malucha(dla mniejszych, chyba od 1,5 roku).Można sprawdzić.

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

11 paź 2013 - 09:07:39

Dziewczyny
Wolne miejsca maja jeszcze w "Chatce Niedźwiadka" na Krawieckiej 18,tj.Wola Duchacka.Moja córka tam chodzi i jestesmy bardzo zadowoleni:)Miłe Panie,ładne duze sale i wysoki poziom nauczania.Dodatkowo mają swoja kuchnie a to dla nas ważne zeby posiłki były swieże i przygotowywane na miejscu...Naprawde polecam!

przedszkole KRAKÓW wolne miejsca

12 paź 2018 - 12:36:21

Możesz uderzyć do tego przedszkola http://malutkowo.pl/. Moje dziecko tam chodzi i jest zadowolone ja zresztą tez. Nie wiem czy maja wolne miejsca jeszcze ale myślę że warto bo przedszkole naprawdę w porządku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kochane pomożecie