Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

50 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki prezent na 1sze urodziny

20 sie 2013 - 18:45:29

Chciałaby spytać wszystkie doświadczone mamusie o to jaki prezent wybrać dla dziecka na pierwszy rok, jubilatką jest dziewczynka. Myślałam o szczeniaczku uczniaku, ale nie wiem czy to już nie za późno, ponieważ ona już sama pokazuje gdzie np. lala ma oczko, uszko , nosek, brzuszek itp. proszę o propozycje i pomysły.

Jaki prezent na 1sze urodziny

20 sie 2013 - 19:49:48

U mnie rodzice dziecka zażyczyli sobie takiego bujaka tygryska ;) Mały lubi się bujać to w sam raz na roczek ;)

Jaki prezent na 1sze urodziny

20 sie 2013 - 19:51:29

Taki temat już był, szkoda się powtarzac.

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 07:48:04

Był, ale dla chłopca ;)

Najlepiej spytaj co mała lubi, czego potrzebuje..

Neutralnie to w zależności od budżetu - od szmacianej lali, poprzez ciuszki i drobne zabawki, klocki i proste układanki aż do zabawek typu konik na biegunach czy Zebra z Fisher Price. Jeśli to mała dama, możesz jej kupić coś takiego:


Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 09:17:40

A co to za roznica czy temat byl czy nie.Kazde dziecko jest indywidulane wiec nie mozna podciagac swojego pod inne...Skoro zalozycielka potrzzebuje rady to albo jej udzielic odpowiedzi albo sie nie wtracac komentarzami ze temat był.

Bujaczek fajny pomysl o ile pokoj jest na tyle duzy by go pomiescic a roznie to bywa:)Uczniaczek moze faktycznie lepiej dla mlodszego dziecka.Moj synek dostal np stolik edukacyjny i bardzo mu spasowal.Rowniez wszelakie ksiazeczki interaktywne moga byc fajna zabawą dla rocznego dziecka.Albo jezdzik.U nas szal do dzis a synek ma 3 lata.A jego kolezanka rownolatka tez dostala tyle ze w wersji dziweczecej i rowniez szaleje do tej pory:)

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 20:47:05

Przeglądałam te wątki i nic tam nie znalazłam , nie mówiąc juz o tym , który jest nie na temat .

Torebka to fajny pomysł, może ktoś jeszcze coś podpowie ? :)

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 21:07:14

moja starsza córeczka dostała taki lekki wózek dla lalek spacerówkę, najprostszy ale go uwielbiała :). Fakt, że uległ totalnemu zniszczeniu ale ile radochy:). Teraz jest starsza ma 3 lata i zainwestowaliśmy już w lepszy i trwalszy wózeczek. U nas sprawdził się w 100%

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 21:09:27

Może jakieś książeczki edukacyjne, wózek z lalką czy jakieś ubranko.

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 21:52:34

Dziękuje bardzo za wszystkie porady, właściwie to problem polega na tym , że ona ma masę zabawek, ale się nimi nie interesuje. Chodzić zaczęła , gdy skończyła 10m. i od tamtej pory rodzice masowo kupują jakieś zabawki, żeby zająć czymś dziecko chociaż na 10minut. (każdy potrzebuje odpoczynku) i dlatego mam kupić jej jakąś zabawkę , która ją zainteresuje. Wózek z lalką ma taki z Fisher , początkowo miała służyć za pchacz do nauki chodzenia, ale się nie przydał.

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 22:30:31

to może stoliczek edukacyjny?

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 22:52:02

Cytat
mania2703
A co to za roznica czy temat byl czy nie.Kazde dziecko jest indywidulane wiec nie mozna podciagac swojego pod inne...Skoro zalozycielka potrzzebuje rady to albo jej udzielic odpowiedzi albo sie nie wtracac komentarzami ze temat był.
Ty tak na serio czy tylko udajesz?
Każde dziecko inne...zatem załóżmy 10 tys tematów pt "Co kupić MOJEMU dziecku na urodziny" i niech nikt się nie odważy napisać co dostało jego dziecko bo przecież jazdę dziecko jest inne :). Obled jakiś. Info ze temat był każdy mądry by przyjął i przeniósł się do już istniejącego by nie dublować watkow a tym samym ułatwić w przyszłości szukanie pomocy innym a nie wtrącal się komentarzami typu "co mnie to, będę sobie zakładać nowe wątki". Polecam przy takim podejściu poczytanie do czego służy forum i jakimi zasadami kierować powinni się użytkownicy.
Tyle na temat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-21 22:55 przez Antalisa.

Jaki prezent na 1sze urodziny

21 sie 2013 - 23:57:39

moja córka na roczek dostała pluszową grającą gitare ,'Mój pierwszy laptop" który gra ,wydaje dzwieki zwierząt liczy do 3 ..mała ma mase frajdy z niego .




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 00:10 przez wenus28.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki prezent na 1sze urodziny

18 gru 2013 - 16:11:48

ja bym nie kupowala jeszcze takiego laptopa to dobre od 3 roczku - narazie niech dziecko ma cos co mu sie przyda :) jakies pluszaki, cos miłego :) ja ostatnio widziałam tutaj http://iprezenty.pl/ bardzo fajne maskotki z kocykiem :)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki prezent na 1sze urodziny

26 mar 2014 - 09:27:28

Mi też się wydaje że laptop to za wcześnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Roczek - jak ubrać malucha?