Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

6 minut temu

kosmetyki samochodowe

51 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

drogie mamy mam pytanie, czy nie zaczac malowac trampek dla dzieci? pomozecie? :)



na pytanie Ci nie odpowiem, bo się nie znam jeśli chodzi o rynek malowanych trampek dla dzieci, konkurencyjnośc i te sprawy ;)

Ale podobają mi się, te z 3 zdjęcia muszę mieć!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-08 21:42 przez majka51.

zdjecie bralam z internetu, ale moge takie dla ciebie wykonac :)

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

a jaki byłby koszt takich trampek , chętnie bym takie kupiła dla córki , uwielbiamy trampki:)))))

jaki bylby koszt prosze na wiadomosc priw.

Ale super:)
Tez chce wiadomosc na priv w jakiej cenie:)
Chętnie sprawię nowe trampy synkowi hehe :)

zweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 1/5

super!!!

również poproszę o info na priv :)

witam was drogie mamy :) można zrobić tak, ze panie wysylaja mi trampki i ja je maluje i odsylam. to jest w sumie najpewniejsze bo nigdy nie wiadomo jaka to rozmiarowka i zeby nie byla za male lub za duze .. i malowanie 25 zl. przepraszam ze to nie w wiad na priv..

Serdecznie pozdrawiam ;*

a czym by to było malowane? nie spierze się podczas pierwszego prania? Opcja z wysyłaniem własnych trampek zniechęca, bo po pierwsze nie każdy ma zaufanie do obcych ludzi, a po drugie gdzie dostać zwykłe białe trampki? Idea rewelacyjna, jeśli cena takich już pomalowanych trampek wyniosłaby ok 50zł myślę, że popyt byłby spory. Jest duży wybór kolorowych bucików dla maluchów, ale często jest, że dziecko chce np. z kosmitą i weź szukaj (mój problem z zeszłego roku), najfajniej byłoby gdyby udało się Pani nawiązać kontakt z jakąś firmą która sprzedaje takie jednobarwne butki, a rozmiar to wystarczy mierzyć wkładkę i podawać długość w cm

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak odstawić od piersi choć na godzinę ???