Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

którą wybrać?

09 cze 2013 - 12:18:33

za miesiąc mam wesele i już wkońcu czas aby kupić jakąś sukienkę dla córki. I tu mam problem bo nie wiem jaką wybrać? może mi mamy pomożecie, czy może wybrać taką balową czy bardziej skromniejszą? najchętniej to bym kupiła wszystkie które mi się tak bardzo podobają hehe :) ale moge kupić ze 3 sukienki. mam kilka propozycji i mam nadzieje że mi coś doradzicie :) oczywiście przedstawie tylko same sukienki, a z dodatkami to nie będzie już takiego problemu. Z problemem też będe miała żeby wybrać sukienki na poprawiny ale to już innym razem :)



którą wybrać?

09 cze 2013 - 12:59:50

ta biala azurkowa góra i pudrowy kwiatowy dół- ta sukieneczka jest sliczna!

którą wybrać?

09 cze 2013 - 15:07:29

choć kilka sukienek uważam za piękne to nie pomogę a tylko dlatego, ze mam zamiar wyrazić swoje zdanie i możecie mnie linczować, ale zdania nie zmienię

rozumiem jak na szafie powstają takie wątki bo dziewczyny nie mogą się zdecydować na sukienkę, albo chcą porady w której lepiej sie prezentują bo wiadomo nie każdy ma idealną figurę itd...
ale jak czytam, że nie wiem jaką sukienkę wybrać dla córki na wesele i mogę kupić tylko 3!!! no i jeszcze oczywiście na poprawiny to też będzie problem, ale to innym razem czyli rozumiem temat na inny juz wątek to szczerze, ale ręcę mi opadły!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alimenty, kto się orientuje???