Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

hala łukowa

5 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka zabawka dla 2latka?

30 maj 2013 - 14:36:04

Witam.
Chciałabym żebyście podzieliły sie ze mną informacjami na temat zabawek...
Interesuja mnie konkretne zabawki ( i tutaj wklejajcie zdjęcia) którymi wasze dzieci dwulatki( bo tylko o ten wiek mi chodzi) bawiły się bardzo często, lubiły je i zajmowały się na dłuuuuużżższą chwilę.
Chodzi o to że od jakiegoś czasu poszukuje takich zajmujących zabawek(przeszukuje internet, sklepy, u znajomych)i znalazłam tylko fontanne z piłkami, cymbałki z młotkiem i piłeczkami oraz owoce z rzepami :)
Jest więcej fajnych zabawek ale niestety kosztuja krocie! nas nie stać żeby kupić dziecku zabawkę za 150-200zł a nasz syn jest taki że bawi się chwilę i rzuca bo go nie interesuje.Nie interesują mnie kolejne samochody, traktory i koparki bo tego ma pełno-my mamy synka.
A może macie coś na zbyciu w nie dużych pieniądzach?
Podbijajcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 14:39 przez motylka111.

Jaka zabawka dla 2latka?

30 maj 2013 - 16:17:40

Wszystko zależy od dziecka. Ja nie mam z tym problemu ponieważ moja córka uielbia... książki :D i nad nimi spędza najwięcej czasu. Mamy też kolegę, który obecnie ma 2,5 roku, jest bardzo ruchliwym dzieckiem, ma mnóstwo zabawek ale najwięcej bawi się garażem z Fischer Price- spędza przy nim dużo czasu.



Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 09:55:16

nikt więcej się nie wypowie?

Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 09:57:52

Zainwestuj w jakiś większy zestaw Lego Duplo. Kosztują trochę, ale moim zdaniem warto - moja Córka uwielbia budować domki dla swoich zabawek. :)

Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 10:03:43

moja córka 2 lata 4 miesiące bardzo lubi malować farbkami, rysować, układać wieżę z klocków ( tych najzwyklejszych ) chciałabym ją zapisać na zajęcia taneczne ale nie wiem gdzie przyjmują 2 latki:) fontanna z piłeczkami jej nie interesuje już jest za duża rok młodszy syn to jeszcze się cieszy że piłki wyskakują ale starsze dziecko już raczej wymaja czegoś więcej od zabawki niż to że wydaje dzwięk

Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 10:24:04

A może to:



Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 10:30:10

Mój synek gdy mial 2 lata dostał ŻÓŁWIA ALBERTA , teraz ma 3 i jeszcze się nim bawi, chociaż teraz to już próbuje wierszyki powtarzać, a gdy był młodszy lubił bardziej odgłosy zwierząt. Uwielbia też książki i małe autka.
Zamawiałam tu:
http://www.mazakzabawki.pl/product-pol-6993-Zolw-edukacyjny-Albert-E-EDU-uczniaczek.html

Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 11:29:28

U nas sprawdzają się świetnie układanki, puzzle, mój dwulatek układa je godzinami :) poza tym kocha swój motorek na którym jeździ po domu i rowerek na dworze. Moja córka w tym wieku głównie bawiła się klockami, układankami, rysowała dużo. No i książeczki najlepiej z jakimiś ulubionymi postaciami, lub takie w których można coś robić, np. otwierać okienka, przesuwać coś, z dźwiękami.

Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 12:03:10

A zjeżdżalnia? oczywiście lepiej w taką większą zainwestować ale córka dostała taką i do tej pory (2,5roku) się na niej bawi :D



Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 12:49:52

Cytat
klaudia270
moja córka 2 lata 4 miesiące bardzo lubi malować farbkami, rysować, układać wieżę z klocków ( tych najzwyklejszych ) chciałabym ją zapisać na zajęcia taneczne ale nie wiem gdzie przyjmują 2 latki:) fontanna z piłeczkami jej nie interesuje już jest za duża rok młodszy syn to jeszcze się cieszy że piłki wyskakują ale starsze dziecko już raczej wymaja czegoś więcej od zabawki niż to że wydaje dzwięk

no właśnie mam problem bo mój synek wszystkim się szybko nudzi... u kogoś nawet zwykłą piłką potrafi się bawić godzinę a w domu nic go nie interesuje(mówię o zabawkach które ma).
Książek ma dużo, każdą zna-potrafi pokazać lub powiedzieć po swojemu co na obrazkach, klocki ma konstrukcyjne oraz sorter, samochody, koparki itp... Pobawi się minute i odchodzi albo ja muszę z nim siedzieć i się bawić a mnie chodzi o to żeby sam się zajął a ja mogłabym coś zrobić(sprzątać, gotować itd)
a może ma ktoś zabawkę fajną i ciekawą do sprzedania do 20-30zł/wymiany? chętnie obejrze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 13:16 przez motylka111.

Jaka zabawka dla 2latka?

31 maj 2013 - 15:12:18

mam ten sam problem.zabawek pelno a on się nudzi....osttanio na dluzej zajely go: lego duplo-siedzimy razem i budujemy jakies konstrukcje-sam tez buduje bez problemu;lubi jezdzic samochodzikami po zjezdzalnio-parkingu(my mamy firmy wader);lubi ciuchcie tomka -jeździ gra i sama puszcza bańki wiec on lata za nia i łapie te bańki;tak to w domu ciężko go czyms zajac ;/ inaczej rzecz się ma na dworzu-tam moglby siedzieć godzinami i zawsze sobie jakies zajęcie znajdzie sam,ale w domu wszytsko jest na chwile ;)

Jaka zabawka dla 2latka?

03 cze 2013 - 13:58:56

Cytat
karolinasplawska
mam ten sam problem.zabawek pelno a on się nudzi....osttanio na dluzej zajely go: lego duplo-siedzimy razem i budujemy jakies konstrukcje-sam tez buduje bez problemu;lubi jezdzic samochodzikami po zjezdzalnio-parkingu(my mamy firmy wader);lubi ciuchcie tomka -jeździ gra i sama puszcza bańki wiec on lata za nia i łapie te bańki;tak to w domu ciężko go czyms zajac ;/ inaczej rzecz się ma na dworzu-tam moglby siedzieć godzinami i zawsze sobie jakies zajęcie znajdzie sam,ale w domu wszytsko jest na chwile ;)

Chciałam mu kupić garaż z Wadera(nie był nawet drogi) ale zawierał bardzo dużo małych częsci(znaki drogowe, szlabany, drzewka, ludziki itp)a on wszystko rozwala i poniewiera się potem po domu.
hmmm... no właśnie a tu na dworze ciągle leje i zimno, a dzieci chcą na dwór. Na dworze zwykłą ziemią potrafi się zabawić a w domu niczym,
Dostał właśnie na dzień dziecka lokomotywe(gra, jeżdzi), traktor, ksiązkę i inne mniejsze zabawki i nadal nie zainteresował się niczym dłużej jak parę minut.
Porażka, już nie wiem czym go zabawić

Jaka zabawka dla 2latka?

03 cze 2013 - 15:22:26

Mój synek w październiku skończy 2 latka,szczerze? Mamy 2 pojemniki z zabawkami i jak zaczyna się zabawa to wszystkie latają po pokoju.. najbardziej lubi zabawę takim autkiem:

Siada na niego, udaje że jedzie itp i to chyba jedyna zabawka na której skupia większość czasu. Inne albo są na 2 min albo rzuca nimi..klocki były fajne też na chwilę,teraz dostaliśmy dmuchaną żabę fotel ,ale też nie ma euforii i zachwytu,sama już nie wiem. Jeszcze u mamy mamy motor takizły/color]
To tym jeszcze się pobawi dłużej. Ogólnie ciężka sprawa z zabawkami;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 15:23 przez ja-ska.

Jaka zabawka dla 2latka?

04 cze 2013 - 12:24:15

więc widze że nie jestem sama z tym problemem... jest więcej takich dzieci ;)
trochę to pocieszające :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka zabawka dla 2latka?

21 cze 2013 - 10:09:47

Zabawek i innych asortymentów dziecięcych polecam poszukać na http://szkolnis.pl/plastyka. Znajduje się tam wszystko co potrzebne dla naszego malucha.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FURBY POMOCY!