Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rolki

16 kwi 2013 - 15:38:49

ile lat miały wasze pociechy jak zaczęły jeździć na rolkach ?
Zastanawiam się nad kupnem prezentu dla siostrzeńca ale nie wiem, czy na jego wiek to odpowiedni prezent :)
Dodam ze mały skończy 3 latka i bardzo lubi na czymś jeździć; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 15:39 przez Edziu.

rolki

16 kwi 2013 - 16:32:31

Rolki dla 3-latka? Nigdy w życiu,według mnie to jeszcze o wiele za małe dziecko:)
Już lepiej hulajnoga:)

Moja ma 4 latka,ale nawet nie myślałam o rolkach,jesteśmy na razie na etapie nauki jazdy na rowerze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 16:39 przez Amelia_25.

rolki

20 kwi 2013 - 20:53:40

U mnie starszy syn to dopiero jak miał 7 lat to go wzięło na rolki, a młodszy w październiku skończy 4 i na razie go nie kręci:) Uważam ,że to za wcześnie dla malucha. Hulajnoga tak bo maluch mój jeździ sobie na hulajnodze, a rower ma już opanowany i jest bardzo zadowolony:)

rolki

20 kwi 2013 - 21:13:44

Moja córka dostała rolki na 6 urodziny i dobrze sobie radzi,na 3 latka to stanowczo za wcześnie na rolki.

rolki

20 kwi 2013 - 21:21:19

A mój syn jak miał 3lata już jeździł. Początkowo kupilismy mu na dwóch dużych kulach, a później zamieniliśmy na zwykłe 4-ro kółkowe! W weiku 6lat jeździł doskonale. Co lepsza niczego nie złamał sobie, dopiero w 5 klasie podstawówki uległ wypadkowi na rolkach(z własnej głupoty, bo założył na plecy ciężki plecak)!

rolki

20 kwi 2013 - 21:48:19

Moja 3 latka ma wrotki :D ale jeszcze kiepsko sobie na nich radzi, sama jej nie puszczam bo się boję, że sobie zęby wybije. To raczej dla starszych dzieci, ona dostała bo jej kolega miał więc była presja :d he he Ma też hulajnogę ale jak narazie też jej to nie kręci.

rolki

20 kwi 2013 - 21:57:18

Kaśka ma 4 lata jeździ na rowerze na dwóch kołach i męczy mnie o rolki od roku. Zaczynam się poważnie nad tym zastanawiać. Na łyzwach jeździ za rękę. Nigdy nie była strachliwa. Syn ma 9 lat i nigdy mnie o rolki nie poprosił. Łyżw bał się zawsze, na rowerze późno nauczył się jeździć. To chyba wszystko zależy od dziecka ... ale na 3 lata takiego prezentu bym nie dała, jak już hulajnoga jak już ktoś wspomniał.

rolki

02 maj 2013 - 18:37:49

Ja też 3-latkowi nie podarowałabym rolek, ewentualnie porozmawiaj z jego rodzicami i poznaj ich zdanie na ten temat. Moja córka ma 8 lat i mimo, że już w tamtym roku chciała, dostanie je dopiero teraz na dzień dziecka.

rolki

02 maj 2013 - 19:11:45

Moja córka ma 5 latek zakupiłam jej rolki( bo bardzo o nich marzyła).
W rolkach poradziła mi koleżanka szafkowa :)
Córka próbowała w mojej siostry śmigać i super jej szło.Więc myślę,że szybko zacznie w nich śmigać :)

rolki

02 maj 2013 - 20:32:04

Moja córka skończy w czerwcu 3 latka i nie kupiłabym jej rolek teraz, to zdecydowanie za wczesnie jak dla mnie, może za rok, zobaczymy. Chociaż jak ostatnio byłyśmy na spacerku i widziała jak dziewczynki jeżdżą na rolkach powiedziała "mamusiu kup mi takie jeździki " :D

rolki

02 maj 2013 - 20:36:45

Hej, moja córeczka zaczęła jeździć w wieku 3 lat. Wiadomo... w ochraniaczach i kasku...i na początku za rączkę. Na początek kupiliśmy takie przekładane : jedno kółko z przodu i dwa z tyłu...a potem można je przełożyć w jedną linię. Mają tez regulowany rozmiar. Polecam :)



rolki

02 maj 2013 - 21:34:55

moja córcia zaczęła jeździć w wieku 4,5 lat
i całkiem nieźle sobie radziła,
a największe zaskoczenie było w tym roku, jak założyła rolki i po prostu pojechała odważnie sama
ja się trochę bałam, że zapomniała przez zimę
ale jednak coś w tym jest, że jak się Jaś nauczy to Jan umie
jednak na prezent dla trzylatka nie odważyłabym się
to duża odpowiedzialność- co innego jak kupuje się dla własnego dziecka
każdy rodzic swoje dziecko zna najlepiej i przede wszystkim zna jego możliwości

http://szafka.pl/c892669-amelka-na-rolkach.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 21:36 przez salatka.

rolki

14 maj 2013 - 22:03:43

Z tego co widzę w sklepach to są już hulajnogi dla 2 latków

rolki

01 lip 2013 - 15:55:24

eliza19em popieram,
moja corka ma 3 lata i miesiac i wlasnie dostala te rolki,sa swietne,stabilne i kolka powoli chodza nie jak w rolkach dla duzych dzieci czy doroslych.mysle ze to swietny sposob na nauke,i wcale nie uwazam ze 3 lata to za wczesnie,po prostu sa 3 latki ktore sa mniej sprawne ruchowo ,a sa takie jak nasze , odwazne i bardzo sprawne.

rolki

08 kwi 2014 - 12:56:55

Dziewczyny, a co sadzicie o takich rolkach dla maluchów na sam początek: http://www.skapiec.pl/site/cat/2217/comp/4057438 ? cena niska, zastanawiam sie czy moga byc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płaskostopie rehabilitacja buciki