Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dowód tymczasowy Dla dziecka

18 mar 2013 - 13:22:06

Czy któraś z Was robiła? Nie wiem jak to jest do urzędu mam daleko a telefony non stop zajęte. Mój synek ma 1,5 roku nie chcę paszportu bo nie planujemy dalekich wypraw a dodatkowo się płaci. Zbliża się lato i chcemy się wybrać do Czech na basen i potrzebujemy dokumenty dla dziecka. Czy kwestionariusz jest ten sam co dla dorosłej osoby?i jeśli tak to co ja mam wpisać w rubryce wzrost? jak rośnie z dnia na dzień..a taki dowód chyba ma ważność 5 lat z tego co pamiętam.

dowód tymczasowy Dla dziecka

18 mar 2013 - 13:29:35

Hej. Ja moim 3 dziewczynkom wyrabiałam dowody dwa lata temu , kiedy wyjeżdżaliśmy do Chorwacji. Formularz taki sam jak dla dorosłego, wzrost wpisujesz taki, jak ma aktualnie, ważność dokumentu 5 lat (moja Majeczka już nie przypomina siebie z tamtego zdjęcia :)). Oczywiście podpis obojga rodziców wymagany przy składaniu , a także ich obecność, do odbioru wystarczy jedno z Was. :)

dowód tymczasowy Dla dziecka

18 mar 2013 - 13:35:09

Ja w tamtym roku wyrabiałam dowód synowi. Nie pamiętam już na jakim kwestionariuszu się składa ale do niego dołączone jest oświadczenie obojga rodziców o zgodzie na wyrobienie dziecku dowodu. We wniosku trzeba napisać w jakim celu chce się wyrobić dowód, normalnie podajesz wzrost dziecka (mój miał 105cm a teraz ma już ponad 110cm). Dowód ważny 5 lat.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

dowód tymczasowy Dla dziecka

28 mar 2013 - 15:07:16

Ja mojej córce wyrabiałam dowód w tam tym roku, jak miała roczek. Formularz do wypełnia jest ten sam co normalnie dla dorosłych. W rubryce wzrost podajesz tyle ile ma aktualnie wzrostu, bynajmniej u nas tak było. Nie ma też podpisu właściciela, miejsce zostaje puste. Potrzebne są 2 zdjęcia dowodowe. Dowód ważny jest 5 lat. Koszt wyrobienie to chyba 20 złoty z tego co pamiętam. Pzdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Twarz Kinder Czekolady ;)