Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sen dziecka

12 mar 2013 - 12:23:22

Mamy ile godzin śpią wasze dzieci?
Mi się wydaje, że moja córcia (14 miesięczna) śpi za mało. Chodzi spać najczęściej o 22 a już od 7 nie śpi a i w ciągu nocy często się budzi i wierci. W dzień śpi góra godzinke;/. Próbowałam ją przestawić żeby wieczorem zasypiała najpóźniej o 20 ale nic z tego, tzn owszem zasypiała ale za godzinkę znów się budziła a później dopiero kolo 24 zasypiała a ja chodziłam jak na rzęsach.

sen dziecka

12 mar 2013 - 12:31:57

Miałam ten sam problem, córka potrzebowała mało snu :P teraz ma 2,5 roku i nadal kilkakrotnie budzi się w nocy. Zasypia ok.21 a wstaje o 6 :( niestety próbowałam każdej metody i nadal jest bez zmian. W ciągu dnia od maleńkiego spała mi godzinkę góra 1,5 godz. Teraz już nie sypia w ciągu dnia... przyzwyczaiłam się do takiego trybu bo nie było innego wyjścia.

sen dziecka

12 mar 2013 - 13:40:25

Moj 1,5 roczny synek nadal budzi sie w nocy i zawsze mi sie budził,wiercił i mało spał w dzien teraz sie troche mu sen wydluzył w dzien bo nawet do 2h ale zasypia koło 21 i budzi sie zwykle miedzy 6 a 7 rano,a w nocy potrafi sie budzic i 6 razy a 2-3 to reguła.
Ja jestem juz tak niewyspana ze mam dosc wszystkiego

sen dziecka

12 mar 2013 - 14:00:21

jestem dokładnie w tej samej sytuacji, córcia 17 miesięcy, zasypia ok 22-23, wstaje 8-9, w dzień śpi 1-2godz, w nocy budzi się ok 5 razy (jak była mniejsza to wstawała nawet ponad 10razy!). Mam nadzieje, że z każdym dniem będzie coraz lepiej, ale nie ma żadnej poprawy. Do tej pory zdarzyło się, że 2 noce przespała od wieczora do rana bez wstawania. Pozdrawiam wszystkie Mamy w tej samej sytuacji, widzę że nie jestem sama :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

sen dziecka

13 mar 2013 - 10:14:06

Mój synek kiedy miał mniej niż 2 lata o 20 już spał i wstawał tak koło 6, może 7 - taki rytm miał ustalony, trochę w tym naszej zasługi, a cześć pewnie i jego przyzwyczajenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIECHCIANE PREZENTY