Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

8 minut temu

Budowa domu

13 minut temu

Projekt wnętrza

46 minut temu

usługi stomatologiczne

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A ja się spotkałam ostatnio z m.in. imionami: scott, nelly, nikoleta

Nicola, Vanessa, Jessica, Kevin, Jason, Brian itp - istna maskara....

Kasia, Monika, Kunegunda, Genowefa, Sonia, Róża, Jagoda....

Pankracy, Bonifacy, Genia, Adolf;p

Maja, Lenka, Marcel I Kuba ach no i Julka i tego typu imiona nie podoba mi się to, że teraz wszystkie dzieci nazywają się tak samo, jakby było mało imion.

mnie drazni imie Lena ;// az mnie cos bierze jak pisze.... Oliwka mi sie kojazy np z dziecmi z choroba downa lub innym uposledzenie niestety znam duzo dzieci wlasnie chorych o tym imieniu...

co do zagranicznych to kazdy daje dziecku na imie jak chce..
ja Mam Maje Elize imie Maja podobalo mi sie jeszcze z dziecinstwa i przyrzekłam sobie ze tak dam na imie corce na szczescie mojemu mezowi rowniez sie od zawsze podobalo wiec sporow nie bylo

jesli chodzi o chlopiece to Filipa mialam psa kota kube i szczura fredka :) i raczej tak na imie mojemu synkowi bym nie dala

a ja nie dałabym dziecku na imię Liliana, Lena, Marika, Zosia, Antosia, Marysia, Roksana, Amelia, Wiktoria. Mam dosyć tych wiecznie powtarzających się imion i pomysłów mamusiek na imię np. Lea, Nela, Nadia itp

Co do chłopców to nigdy nie skrzywdziłabym dziecka imieniem :Leon,Natan, Tymon, Tobiasz, Franek,Jasiek, Kornel.

Za to podoba mi się dla dziewczynki Olga, Daria,Jowita a dla chłopca jedynie Dawid do mnie przemawia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wymiana dla synka