Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

56 sekund temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

j.w do jakich imion macie awersje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 19:29 przez -anika-.

znam dziewczynę, która nazwała synka Kevin :) nie wiem czy pisze się przez "v" czy "w" ale jak dla mnie to i tak przesada :)

Alan, Amanda, Sandra itp

imiona jak imiona-kwestia wyboru osobistego-tylko zawsze zastanawia mnie jedno-te wszyskie Victorie Nicole- oliviery -Olivie i inne tego typu-matki sie chyba dowartościowują przez niby zagranicznie brzmiące imie?? jakby ta literka V miała magiczną moc :P

Cytat
msarnecka
imiona jak imiona-kwestia wyboru osobistego-tylko zawsze zastanawia mnie jedno-te wszyskie Victorie Nicole- oliviery -Olivie i inne tego typu-matki sie chyba dowartościowują przez niby zagranicznie brzmiące imie?? jakby ta literka V miała magiczną moc :P

Zgadzam się z Tobą w 100% :) Ja nie cierpię imion takich jak Vanessa,Kevin,Jessica,Nicola itp mają takie Niemieckie brzmienie, na nasze miasteczko mówią ,,mały Berlinek'' i co 3 dziecko ma zachodnie imię, jak dla mnie totalny kicz.

Nie uwierzycie, ale znam chlopaka ktory ma na imie King.

mi się osobiście nie podoba, żadne "staroświecie" imię. Jest to mój osobisty wybór.

dodawanie literki V to brzmi tak zagramanicznie :P
ble mi też to się nie podoba
u mnie na osiedlu są siostry DŻUDI I WANESSA

Nikola!!! poprostu denerwuje mnie to imię.
i te "ala" zagraniczne typu Brajan, Gerard, Jessica, Vanessa itp

Imiona to kwestia wyboru każdego rodzica, ale mam na kilka alergie m.in Natan, Nicola, Brajan, Filip, no nie lubię i koniec :)

Nie dałabym imienia: Pelagia, Adolf, Bonifacy, Józef, Zofia, Irena, Włodzimierz, Zygfryd, Leon, Amanda, Ilona... to pierwsze które przyszły mi do głowy ale zapewniam, że jest ich dużo więcej ;)

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

mnie sie wszystkie imiona zagraniczne i literką v kojarzą z samotnymi mamusiami które sie muszą dowartościować albo rodzinkami które ledwo przędą do przodu. ale ważne ze w piaskownicy sie wyróżnia hehe ....

nie mam nic do imion-tyle że skoro jest Polskim dzieckiem niech bedzie Nikolką-nie NICOLĄ niech bedzie Wiktorią nie VIctorią-itp. :)

Cytat
Lemonka30
Imiona to kwestia wyboru każdego rodzica, ale mam na kilka alergie m.in Natan, Nicola, Brajan, Filip, no nie lubię i koniec :)

Proszę tylko nie Filip ;) piękne imię ,byś zobaczyła jak taki Filipek wygląda,to może by Ci przeszło ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krzywdzenie dzieci - dziwne imiona