Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 5/5

Ospa party?!

28 sty 2013 - 10:18:39

Dziewczyny zasłyszcie o czymś takim jak ospa party? Musze powiedzieć, że po przeczytaniu tego artykułu jestem w lekkim szoku ;/

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-12 15:18 przez moderator.

Ospa party?!

28 sty 2013 - 10:28:29

słyszałam ......ale moim zdaniem to głupota jeśli dziecko ma mieć ospę bedzie miało jeśli nie nie będzie nawet jak będzie stykało się z dziećmi które ospę przechodzą.Moim zdaniem jest to bardziej niebezpieczne dla dziecka które właśnie przechodzi ospę stykanie się z innymi dziećmi nawet z lekkim katarem może zle wpłynąc na malucha.Mój syn dostał ospę w lato za 2 tyg mieliśmy wyjezdzać nad morze cieszyliśmy się ze wyjazd się zbliża ospa schodzi aż tu nagle w dniu wyjazdu ospę dostała córka no i kolejne 2 tyg w domku .......no ale mamy to juuż za sobą .W przedszkolu panowała ospa w tym czasie dużo dzieci ją miało chodz nie wszystkie przedszkolaki jedne były bardziej podatne na złapanie wirusa inne nie.

Ospa party?!

28 sty 2013 - 11:30:22

moja miała w wieku 2 lat i poza podwórkiem gdzie bawila się z niby zdrowymi dziećmi (żadne na ospę nie było chore ani wtedy ani później) załapała więc ja myślę że to trzeba zostawić matce naturze a nie głupoty wymyślać:P a przeziębić ospe to najgorsze co można zrobić:/

Ospa party?!

28 sty 2013 - 12:18:44

z tego co wiem to ospa w momencie kiedy już sie pojawi tzn krostki, już nie zaraża , można sie zarazić przed pojawieniem sie krostek

Ospa party?!

28 sty 2013 - 12:48:42

Słyszałam.Rodzice chcą,aby dziecko w `kontrolowany sposób` przeszło ospę,że podobno im wcześniej,tym lepiej,ale lekarze twierdzą,że to głupota i nie wolno zarażać dzieci,tym bardziej zbiorowo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krzywdze swoje dziecko!