Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

ubranka, rozmiar ?

18 lut 2022 - 11:32:59

Kompletuję obecnie wyprawkę dla chłopca i zastanawiam się ile sztuk odzieży kupić.

Jak również jakie rozmiary oraz jakiego rodzaju ubrania sprawdziły się najlepiej?

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

ubranka, rozmiar ?

18 lut 2022 - 12:24:35

U nas sprawdziły się body kopertowe, bo łatwiej było ubierać, na poczatek kupilam po 5 szt z rozmiaru 56 i 62, do tego półśpiochy, a na noc przebrałam małą w śpiocha (5 szt) uważam że na sam początek tyle starczy, po kilku dniach sama zobaczysz co wolisz i co ci się sprawdza. Jak wiadomo do tego jakieś skarpetki, czapeczka, miałam niedrapki ale położna nie zalecała ubierać i leżały, więc przy drugim dziecku nie kupię (ja po porodzie w prezencie dla siebie po prostu zamowilam więcej ciuszkow, albo jakoś ktoś chciał kupić coś młodej to mowilam ze moze byc body lub pol śpiochy, bo te na 56 nosila do końca 3 miesiąca więc całkiem długo).

Świetne ubrania dla noworodka jakościowo znajdziesz na stronie sklepu Pinokio https://www.pinokio.pl/body-niemowlece-dla-dziewczynki . Znajdziesz tam ubranka zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-24 11:03 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

ubranka, rozmiar ?

01 wrz 2022 - 10:34:46

Trafiła mi się akurat z promocji taka bawełniana czapeczka niemowlęca uszatka. są po 5zł rózne kolory, akurat się zimno zrobiło, będzie na jesien.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-01 10:36 przez madzik011.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ochrona materaca