Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 10:43:15

Witam wszystkie mamy. Mój synek bardzo chciałby przebrać się na bal za SPIDERMANA ale nigdzie nie ma takich kostiumów. Chciałam się zapytać czy ktoś z tutaj obecnych posiada taki kostium. Bardzo proszę o oferty. Z góry wszystkim serdecznie dziękuję i cieplutko pozdrawiam w ten zimowy dzień:)

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:04:09

jasne... nigdzie nie ma :/ na Allegro Spidermanów jest mnóstwo!

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:08:15

Ja szukam STROJU STRAŻAKA na rozmiar 104/110 - może ktoś ma??

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:28:08

Jak wyżej,na Allegro jest tego mnóstwo.

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:29:17

Cytat
asiunia2706
jasne... nigdzie nie ma :/ na Allegro Spidermanów jest mnóstwo!

Wiesz to albo lenistwo, albo nadzieja, ze ktos sprzeda za pare złotych.Ale to trzeba tak od razu pisac :)

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:36:42

moja córa właśnie odzieczyła taki strój i za skarby swiata go nie odda takze ja nie pomogę:D na rzie wyporzyczam go koleżankom dla ich synków bo moja nosi go po domu a na swj bal jednak suknie królewny wybrała:)
a ja sie autorce nie dziwie ze pyta tutaj bo na all jest drogo jak na jeden raz bo za rok dziecko wyrośnie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 11:37 przez PastwaLosu.

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:36:59

zana78111 w moim przypadku to nie lenistwo, bo przekopałam całe all i owszem strojów jest dużo ale nie w rozmiarze którym szukam, a jak jest rozmiar to okazuje się że wymiary ubranek za małe.

Poza tym to chyba nic strasznego ze założycielka wątku szuka stroju tutaj a nie na allegro.

Czasem wystarczy doradzić a nie być od razu takim "do przodu" i posądzać innych o lenistwo

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:40:50

Cytat
nusia83
zana78111 w moim przypadku to nie lenistwo, bo przekopałam całe all i owszem strojów jest dużo ale nie w rozmiarze którym szukam, a jak jest rozmiar to okazuje się że wymiary ubranek za małe.

Poza tym to chyba nic strasznego ze założycielka wątku szuka stroju tutaj a nie na allegro.

Czasem wystarczy doradzić a nie być od razu takim "do przodu" i posądzać innych o lenistwo

jeżeli ktoś nie ma innych obowiązków w domu i cały czas siedzi przed kompem to innych poszukujących tutaj uważa za leni, ale trzeba to wybaczyć i śmiać się z tego:)

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:45:21

Nie chcę być wredna,ale skoro siedzisz na Szafce,to masz chyba chwilę,żeby wpisać w wyszukiwarkę na All "Strój Spidermana". Poza tym każda z Nas tutaj ma dzieci i obowiązki,nie Ty jedna.
Tam te stroje kosztują grosze,wątpię,żebyś tutaj znalazła taniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 11:46 przez Amelia_25.

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 11:47:08

kto pyta nie błądzi

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 12:02:38

Nusia to prawda, ze to nic zlego szukac stroju tu na sZAFCE, ale autorka napisala,cytuje ale nigdzie nie ma takich kostiumów

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 12:06:16

Może po prostu źle poszukałam, nie każdemu udaję się wszystko znaleźć od razu:)

Bal karnawałowy - przedszkole

16 sty 2013 - 15:04:24

po co od razu kupować taki strój? Nie lepiej poszukać w okolicy wypożyczalni strojów. Do przyszłego roku i tak na pewno z niego wyrośnie, a nawet jeśli nie, to nie będzie chciało iść drugi raz w tym samym. No chyba, że ma się więcej dzieci,to wtedy jedno "dziedziczy" po drugim

Bal karnawałowy - przedszkole

24 sty 2013 - 10:30:09

Cytat
nusia83
zana78111 w moim przypadku to nie lenistwo, bo przekopałam całe all i owszem strojów jest dużo ale nie w rozmiarze którym szukam, a jak jest rozmiar to okazuje się że wymiary ubranek za małe.

Poza tym to chyba nic strasznego ze założycielka wątku szuka stroju tutaj a nie na allegro.

Czasem wystarczy doradzić a nie być od razu takim "do przodu" i posądzać innych o lenistwo


Zawsze to lepsze pytanie od : na ile lat wyglądam ?
Szafa w końcu od tego jest, by sobie pomagać w wyszukiwaniu ubrań i stylizacji i... mam nadzieję, chyba długo nie stanie się wiochą.pl.

Bal karnawałowy - przedszkole

25 sty 2013 - 21:21:21

Pewnie, że czasem lepiej zapytać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

9-msc dziecko budzi sie często w nocy!!Pomocy!!