Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 20:59:52

Czy ja wiem,że ręcznik to od kogos bliskiego. Ale jak symbolicznie to za 10-20 zł a nie 50zł:) ja bardzo się cieszyłam jak z pracy dostałam 2 paczki pampersów i kosmetyki:)

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:00:22

Buciki:) ostatnio widzialam jak dziewczyny kupowaly kolezance, ktora urodzila synka, takie sliczne adidaski...oczywiscie dla dziewczynki inne, bardziej dziewczece:) To taki symboliczny zakup, zeby dzidzia szybko zaczela chodzic:)

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:02:37

a zabawki ? macie jakiś przepis na sukces w tej kategorii ?

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:03:14

A powiedz do czego takiemu małemu dziecku buciki za 50zł, ja bym wolala jakiś krem do pupy np...sudocrem albo kosmetyki:)
Ale zabawki dla starszego kup tak dla półrocznego albo dalej:) O wpadł mi pomysł może zdjęcie zrobić ciebie z koleżanka z brzuszkiem:) i do rameczki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 21:04 przez max1610.

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:04:27

Cytat
max1610
Czy ja wiem,że ręcznik to od kogos bliskiego. Ale jak symbolicznie to za 10-20 zł a nie 50zł:) ja bardzo się cieszyłam jak z pracy dostałam 2 paczki pampersów i kosmetyki:)
też na początku zakładałam mniej ale jak zobaczyłam ceny :) to wolę czasem dołożyc i kupić coś do czego bede przekonana

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:07:41

a moze kup taki album dziecka,z wpisami,itp.ostatnio widzialam taki sliczniutki disneya w Topazie,fajna pamiatkA i symboliczny prezent:)a i do 50zł sie zmiescisz,polecam

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:08:20

Dla mojego młodego jak zaczął siedzieć w wózku kupiłam taki motyl kolorowy. Miał bardzo kolorowe skrzydełka, naszyte róznego rodzaju naszywki szeleszczące, jak sie przydusiło to grało, lusterko w budowane. Normalnie ful wypas. płaciłam coś koło 30zł

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:10:14

Kup jej suszarkę na akcesoria dziecinne - jest b. praktyczna i posłuży długo
Przy czym myślę, że na to akurat mało kto wpadnie ;)
Mama ma wszystko w jednym miejscu i pod ręką: posiada tackę na ociekająca wodę i praktyczny uchwyt do przenoszenia





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 21:23 przez pola55.

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:10:32

a mnie sie bardzo przydaly kocyki (takie 150x100cm) :) mam trzy, dziecko pod dwoma spi w zimie (koldry nie chce widziec na oczy :D) a jak czyms zaleje to w zapasie zawsze mam trzeci
przydaja sie i na spacer, sanki, i do samochodu, a dziecko ma juz ponad dwa lata
jak piore jeden to zasze mam inny na zmiane
mysle, ze na wyprzedazach do 50zl znajdziesz jakis calkiem porzadny

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:10:44

Cytat
max1610
A powiedz do czego takiemu małemu dziecku buciki za 50zł, ja bym wolala jakiś krem do pupy np...sudocrem albo kosmetyki:)
Ale zabawki dla starszego kup tak dla półrocznego albo dalej:) O wpadł mi pomysł może zdjęcie zrobić ciebie z koleżanka z brzuszkiem:) i do rameczki:)
A dlaczego buciki musza byc akurat za 50zl? Kremy najlepiej jak sama kupi, bedzie wiedziala najlepiej jakie dziecko potrzebuje...a inne rzeczy jak najbardziej, nawet zabawki np pozytywka nad lozeczko.
Moje dzieci mialy buciki od chwili narodzin i zakladalam im.

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:10:55

Cytat
max1610
Dla mojego młodego jak zaczął siedzieć w wózku kupiłam taki motyl kolorowy. Miał bardzo kolorowe skrzydełka, naszyte róznego rodzaju naszywki szeleszczące, jak sie przydusiło to grało, lusterko w budowane. Normalnie ful wypas. płaciłam coś koło 30zł
to tanio chyba rzeczywiście bedę się musiała przejść po sklepach choć bardzo tego nie lubię może trafi się jakaś okazja , byleby mi się za bardzo nie spodobało na takich mamusinych zakupach.. hehe

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:18:32


Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 21:24 przez julwik.

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:27:29

a co powiecie na miarkę wzrostu znalazłam teraz takie dość fajne ? 2913075379 tylko czy na narodziny dziecka akurat się nadaje ?

bardzo ciekawy pomysł też jak wspominałyście o albumach nie byłam przekonana ale ten jest fantastyczny nawet nie wiedziałam że takie są jak byłam mała takiego wyboru nie było :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 21:30 przez ovario89.

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:43:45

ja bym odradzała kosmetyki bo zakładam;) że nie wiesz jakie koleżanka ma zamiar używać a pytać też nie chcesz żeby się nie domyśliła że coś od ciebie dostanie:) ubranka... sama pisałaś że ma ich sporo a ty chcesz coś wyjątkowego;)
Może album "Moje pierwsze pięć lat" Anne Geddes mamy taki, bardzo fajna rzecz:) ok. 45zł. (2891271358)
Ramkę z miejscem na odcisk w glinie, nie polecam bo glina jest strasznie twarda!! ewentualnie ramkę na zdjęcie z wygrawerowanym imieniem dzidziusia:)
a co do ręcznika... dość fajny pomysł:) ale może do tego jakiś haft że to od ciebie albo kocyk również z taki napisem, dedykacją:)
Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach;)

Prośba do mam i nie tylko ..

15 sty 2013 - 21:46:55

Co do kocyka też super sprawa. ja dostałam od mamy i koleżanki ze szkoły podstawowej:) Mam go do dzisiaj:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bal karnawałowy - przedszkole