Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Upiorne" lalki - wasza opinia

17 sty 2013 - 09:55:18

zabawka jakich wiele , mnie osobiscie sie nie podobaja ale mnie nie musza bo to dziecko ma byc zadowolone. uwazam ze nie sa jakos szczegolnie upiorne i sa dla dzieci raczej starszych niz 3-5 lat . wiecej szkody w psychice wyrzadzaja bajki, filmy czy gry komputerowe niz sama zabawka.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

16 cze 2013 - 09:34:14

wczoraj miałam kontakt z tymi lalkami i wieczorem sama bałam się gdy oglądam te paskudztwa, zastanawiam się co czuja małe dzieci po zabawie tymi lalkami czy też sie boją gdy widzą te upiorne twarze...

"Upiorne" lalki - wasza opinia

16 cze 2013 - 12:10:57

Moja córka uwielbia MH. Bawi się nimi jak normalnymi lalkami Barbie.
Dla niej nie są upiorne... a bajka MH jest świetna :)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

16 cze 2013 - 12:37:54

Ja bym córeczce takiej nigdy nie kupiła a te trumny to p-rzegięcie na całej lini

"Upiorne" lalki - wasza opinia

16 cze 2013 - 13:07:16

mamy z tej serii : plecak, piórnik oraz przybory do pisania i malowania - córka przeszczęśliwa :)


lalkę pewnie też dostanie niedługo.


Wolę to od bajek np. na Cartoon network.


Trumna jak trumna ( kto co lubi i co uważa za słuszne to robi i kupuje ) - u nas akurat w rodzinie się kremuje zmarłych więc trumny nie ma na widoku a jedynie urna ;)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

17 cze 2013 - 14:52:36

Bajka jak bajka, mi osobiście nie podchodzi (zachowanie bohaterów żywcem wzięte z Bravo Girl). Mam wrażenie że bajka adresowana jest raczej do już nastoletnich (starszych niż 10 lat) widzów - z resztą bohaterami są właśnie nastolatki. Lalki sama z siebie bym nie kupiła, ale jakby dziecko bardzo chciało to czemu nie.. to samo z rekwizytami.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

04 paź 2013 - 14:05:54

Seria jest w porządku, nie mam oporu żeby dziecku kupować lalki z tej serii. Ma ogólnie zabawkowy misz-masz i jest najzwyklejszą, wesołą dziewczynką :) a jak się trafi na jakieś obniżki czy promocje to już w ogóle nie mam oporów - ostatnio chociażby Satysfakcja.pl miała tę serię w niskiej cenie jak brałam Operette (nazwy mają świetne te lalki) :)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

15 paź 2013 - 09:34:59

Moje córeczki tez maja Monster High i nie widze w tym nic złego;) wazne ze im sie podobaja-co w nich jest takiego upiornego niby?;p CENA TYLKO;) POZDRAWIAM

"Upiorne" lalki - wasza opinia

15 paź 2013 - 12:03:22

zgadzam się że te lalki są świetne...moja córka ma 7 lat , ale mając niecałe 5 już kupiłam jej pierwsza lalkę z tej serii...emi0 masz racje ze nazwy maja świetne tez się z tym zgadzam :)
a zawsze znajdą się osoby co bedą przeciwne takim zabawką...niedawno w tv mówili właśnie o tych lalkach oraz o kucykach pony i hello kitty...że są to zabawki szatana. hahahhahaaa naśmiałam się co niemiara. najpierw niech przeciwnicy tychże bajek obejrzą sobie razem z dzieckiem taką bajkę a potem niech komentują...te bajki nie uczą niczego złego a wręcz przeciwnie uczą kultury i dobrych manier
Pozdrawiam wszystkie szafiarki :)))

"Upiorne" lalki - wasza opinia

15 paź 2013 - 12:13:03

No cóż, nie podobają mi się te lalki, bo dla mnie są brzydkie ;) Szczęśliwie mojemu dziecku też się nie podobają, ale jakby kiedyś zaczęły to pewnie nie miałabym oporów żeby kupić. Już większe opory mam jak chce kupować pistolety ;) Bajkę kilka razy z córką oglądałyśmy, nic wypaczającego psychikę tam nie widziałam - tzn. nie bardziej niż w innych bajkach.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

15 paź 2013 - 13:50:48

moja corka ma 3 lalki i ma 5 lat , osobicie bym jej nie kupila bo mi sie nie podobaja ale dostala je w prezentach bo bardzo chciala i dostała i jakos nie uwazam ze snia jej sie koszmaty czy moczy sie w nocy teraz juz mniej sie nimi bawi bo jej przeszlo ale rok temu to na okrglo i oczywiscie zobaczyal to wprzedszkolu to ona tez chce i dostała

"Upiorne" lalki - wasza opinia

15 paź 2013 - 21:15:10

Moja córeczka też ma taką lalkę na początku miałam opory przed kupnem ale widze ze ona traktuje ją jak zwykła lalkę nie rozumie co to wampir.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

9-msc dziecko budzi sie często w nocy!!Pomocy!!