Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:16:29

Dla mnie te lalki są okropne,przerazające nie kupiłabym ich nigdy córce. Matki przyzwyczajają dzieci od małego, ze zło jest dobre. Bo czy wampiry i potwory to są postacie dobre? Do czego to doprowadzi ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:18 przez mgnienie3.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:19:19

Cytat
mgnienie3
Dla mnie te lalki są okropne,przerazające nie kupiłabym ich nigdy córce. Matki przyzwyczajają dzieci od małego, ze zło jest dobre. Czy wampiry i potwory to są postacie dobre? Do czego to doprowadzi?
a co aż takiego złego w tych lalkach jest ?
złe ? czy one robią komuś krzywdę ?

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:19:41

o szok! w życiu bym tego dziecku nie kupiła. Nie chciałabym żeby bawiło się trumną to chore;/

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:20:30

Cytat
mgnienie3
Dla mnie te lalki są okropne,przerazające nie kupiłabym ich nigdy córce. Matki przyzwyczajają dzieci od małego, ze zło jest dobre. Bo czy wampiry i potwory to są postacie dobre? Do czego to doprowadzi ?

ale one nie są złe w bajce są raczej dobre, zabawne itp wampiry też chyba mogą być pozytywne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:21 przez LadyEl.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:22:06

wszystko byloby ok gdyby nie te trumny ... dla mnie te trumny to naprawde wielkie przegiecie,trzeba miec cos z glowa,zeby kupic dziecku trumienke do zabawy o.O

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:23:06

Cytat
akdols
wszystko byloby ok gdyby nie te trumny ... dla mnie te trumny to naprawde wielkie przegiecie,trzeba miec cos z glowa,zeby kupic dziecku trumienke do zabawy o.O


dokładnie też tak uważam.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:24:57

Cytat
akdols
wszystko byloby ok gdyby nie te trumny ... dla mnie te trumny to naprawde wielkie przegiecie,trzeba miec cos z glowa,zeby kupic dziecku trumienke do zabawy o.O

ja swojej córce takiej nie kupiłam chociaż bardzo chciała.Jednak zauważyłam, że ona nie traktowała tej trumny jako "miejca wiecznego spoczynku" zmarłych, tylko jako fajne łóżko dla lalki :)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:25:02

Mamy 3 i dzis jeszcze(na promocji w Tesco) dokupilam 2.
Corka(lat 7) nie postrzega ich jako upiornych, ot lalka.natomist trumienki juz bym nie kupila, chocby nie wiem jak prosila.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:25 przez zana78111.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:26:18

Cytat
LadyEl
Cytat
akdols
wszystko byloby ok gdyby nie te trumny ... dla mnie te trumny to naprawde wielkie przegiecie,trzeba miec cos z glowa,zeby kupic dziecku trumienke do zabawy o.O

ja swojej córce takiej nie kupiłam chociaż bardzo chciała.Jednak zauważyłam, że ona nie traktowała tej trumny jako "miejca wiecznego spoczynku" zmarłych, tylko jako fajne łóżko dla lalki :)

to powinnas jej to wytłumaczyć że trumna to rzecz która służy właśnie do wiecznego spoczynku i trochę szacunku wymaga. No błagam bez jaj!

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:27:12

Cytat
zana78111
Mamy 3 i dzis jeszcze(na promocji w Tesco) dokupilam 2.
Corka(lat 7) nie postrzega ich jako upiornych, ot lalka.natomist trumienki juz bym nie kupila, chocby nie wiem jak prosila.
po ile teraz w tesco są ?
a widziałyście lalkę faceta monster hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:27 przez olikk513.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:30:55

Cytat
leniwiec22
Cytat
LadyEl
Cytat
akdols
wszystko byloby ok gdyby nie te trumny ... dla mnie te trumny to naprawde wielkie przegiecie,trzeba miec cos z glowa,zeby kupic dziecku trumienke do zabawy o.O

ja swojej córce takiej nie kupiłam chociaż bardzo chciała.Jednak zauważyłam, że ona nie traktowała tej trumny jako "miejca wiecznego spoczynku" zmarłych, tylko jako fajne łóżko dla lalki :)

to powinnas jej to wytłumaczyć że trumna to rzecz która służy właśnie do wiecznego spoczynku i trochę szacunku wymaga. No błagam bez jaj!
a skąd wiesz czy nie tłumaczyłam, no bez jaj! ale nie wiem czy wiesz jak trudno wytłumaczyć 5-latce co to śmierć, dla niej zmarli idą do nieba i koniec. I napisałam, że nie traktowała TEJ konkretnej trumny do laleczek "jako mieksa spoczynku" , a nie wszystkich innych w których np leżą zmarli.

po ile sa w Tesco?

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:31:22

jak by sie pojawiła petycja o wycofanie tych "zabawek" z kraju to bym sie nogami i rękami podpisała.

LadyEl do nieba w trumnie tak tłumacz. I wiem jak to jest tłumaczyć dziecku co to śmierć. Takim "zabawkom" mowie nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:33 przez leniwiec22.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:36:17

Cytat
leniwiec22
jak by sie pojawiła petycja o wycofanie tych "zabawek" z kraju to bym sie nogami i rękami podpisała.

LadyEl do nieba w trumnie tak tłumacz. I wiem jak to jest tłumaczyć dziecku co to śmierć. Takim "zabawkom" mowie nie.

co złego w nich widzisz? oczywiście w samych lalkach (nie w tych trumnach.) Pytam bo może ja nie widzę czegoś co widzisz Ty i mnie uświadomisz

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:39:52

Cytat
LadyEl
Cytat
leniwiec22
jak by sie pojawiła petycja o wycofanie tych "zabawek" z kraju to bym sie nogami i rękami podpisała.

LadyEl do nieba w trumnie tak tłumacz. I wiem jak to jest tłumaczyć dziecku co to śmierć. Takim "zabawkom" mowie nie.

co złego w nich widzisz? oczywiście w samych lalkach (nie w tych trumnach.) Pytam bo może ja nie widzę czegoś co widzisz Ty i mnie uświadomisz

jestem matką jak i ty każdy wychowuje dzieci według własnych zasad. Nie zamierzam nic nikomu na siłę tłumaczyć.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:41:08

leniwiec ale jesteś taka anty to czemu nie chcesz powiedzieć co w nich takiego strasznego widzisz?
powiedz może i my się przekonamy.
a nie tylko nie bo nie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okazja tesco ?