Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 10:50:30

Z tymi trumnami to już przesada, ale lalki niczym sobie. Mój syn też podążając za znanymi bochaterami z bajek ma paskudne gormity. Wytwarzają agresywne zabawy, no ale każde dziecko w przedszkolu je ma to czemu on ma być gorszy (dodam że w przedszkolu nie zabraniają ich przynoszenia). Myslę że dziecku trzeba pokazać jak inaczej może się tymi paskudami bawić.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 11:41:10

Mi sie te laleczki nie podobają i nie wiem,czy kupiłabym córeczce, na pewno nie w trumnie dla 5 latki,ale np. juz dla10 latki ,czemu nie. Moim zdaniem lekarka jednak przesadziła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 11:42 przez aniolkassz.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 12:08:51

Mnie niestety niestac na taka lalke bo kosztua ja 80zł az. A niekupie jej podróby bo wie jak wygladaja uryginalne i niechce takiej podrobionej ktorej koszt to tylko 40 zł . Narazie zbiera oczywiscie pieniadze i tak ja jej daje,ale uzbirala se juz 70zł . Moz uda mi sie na all albo tutaj kupiac różowa tanio ;p


A wedlug mnie to przesadza. Oni je trrakyuja tylko jak lalki a nie jak jakies potrwory. Jak to inna napisala ,lepsze takie niz karabiny dla chłopców pozniej bija sie tylko chlopaki .

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 12:12:07

w Realu sa teraz te lalki po 80zł

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 12:14:28

Cytat
anulcia_ha
nie widze w nich nic zlego ;)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

11 gru 2012 - 13:37:20

Moja bratanica (8lat) ma fioła na punkcie tego calego monster high, ale tak to jest jak dziecko chodzi do szkoly i wchłania od innych dziewczynek ;) jak i one tak i ona tez musi miec, na mikolaja jej kupilam puzzle z tymi laleczkami i soczek. to powiedziala ze sobie do szkoly go wezmie hehe a puzzle ulozy i na sciane, nie wiedziala nawet ze sa takie rzeczy, wiedziala tylko o lalkach :P na gwiazdke oczywiscie cala lista rzeczy i oczywiscie wszystko monster high, soczek tez tam byl :P a te lalki to ceny ładne mają.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

11 gru 2012 - 13:54:39

Gdyby dziecko poprosiło mnie o taka lalkę może i zgodziłabym się ja kupić, natomiast sama z siebie raczej nie dokonałabym takiego wyboru. Sama lalka nie przeraża, natomiast akcesoria do niej [mam na myśli trumnę do spania] jest [dla mnie] raczej nie do przyjęcia. Ok, rozumiem wszystko - oswajanie dzieci ze śmiercią jak najbardziej, ale jak dla mnie to za duży krok do przodu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

"Upiorne" lalki - wasza opinia

11 gru 2012 - 14:00:21

dzieci przywykły do takich i o wiele wiele gorszych widoków nie tylko w bajkach, mangach ale też grach komputerowych, wszechobecnych reklamach itp. Takie błahostki nie są im straszne, a te lalki da się polubić:)


Mi osobiście też się nie podobają i uważam, że jednak ,,zwykłe'' lalki są lepsze, bardziej rozwijające itp itd ale mam świadomość, że mój pogląd jest przestarzały i niezgodny z poglądami większości rodziców, a wnioskuję to po przedmikołajowym weekendzie, gdzie podczas 3 dni sprzedałam około 30 lalek monster high itp:)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

18 gru 2012 - 21:44:17

też takie kupiłam na gwiazdkę dla córki i siostrzenicy.
Generalnie moja corka lubi upiorne rzeczy i od małego ogladała np. Scooby Doo gdzie w kazdym odcinku są potwory.
Dodam ,że nigdy nie siusiała do łóżka czy też nie budziła się z krzykiem :)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

18 gru 2012 - 21:46:59

Cytat
anulcia_ha
nie widze w nich nic zlego ;)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

18 gru 2012 - 21:55:15

Są dla dzieci, ale nie dla rocznych moim zdaniem..
Raczej dla trochę starszych. Lalki same w sobie też nie są złe. Nie sądze, żeby spaczały jakoś psychikę dziecku.. wręcz przeciwnie, dziecko nie boi się potworów, bo myśli, że wyglądają tak ładnie jak te laleczki. Chociaż te trumny to już przeginka.. widziałam też cukierki w trumnach - to jest dziwne.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

"Upiorne" lalki - wasza opinia

16 sty 2013 - 22:59:58

fakt, dla roczniaka jest sporo ciekawszych zabawek

"Upiorne" lalki - wasza opinia

17 sty 2013 - 08:30:25

mnie sie to nie podoba, mamy w rodzinie 6 latkę która sama mówi że u nich w zerówce dziewczyny za tym przepadaja ale ona nie

"Upiorne" lalki - wasza opinia

17 sty 2013 - 09:20:44

Cytat
Gia_Gia
w Realu sa teraz te lalki po 80zł

Niestety moje dziecko również oszalało na punkcie MH.
Przed świętam były w Kauflandzie po 54,99 zł (były różne rodzaje).
Akurat trafiliśmy w dniu dostawy i kupiliśmy 2.
Po jakiejś 1.5 godz. chcieliśy dokupić dla innej dziewczynki z rodziny, to nie było już żadnej.

Ceny na all używanych poprostu powalają.
Używane są droższe niż nowe w sklepie.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

17 sty 2013 - 09:48:19

Mi osobiście się podobają ale dziecku bym nie kupiła, wolę tradycyjne lalki. A te trumny O.o ręce opadają! wiem, że teraz taka moda i przeminie jak wszystkie inne-nie neguję, każda matka ma własny rozum i jak chce to kupi..dla mnie są drogie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okazja tesco ?