Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:46:34

leniwiec, ale tu nikt nie mówi o tłumaczeniu się po prostu chciałam poznać zdanie innych, dlatego został założony wątek. Ja napisałam swoje zdanie, oraz to jak te lalki postrzega moja córka, chciałam poznać też Twoje, już je znam, ale ciekawi mnie dlaczego masz takie a nie inne, ale nie chcesz pisać to nie (i nikt tu nie podważa Twoich metod wychowawczych tylko chciałam poznać Twoją opinie).

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:56:39

Jednym się podobają, innym nie. Myślę, że uczą dzieci tolerancji, pozwalają się w sposób bezbolesny i z poczuciem humoru zetknąć z poważnymi sprawami.
Dla mnie o wiele obrzydliwsze są te różowe barbie z kolorowymi pasemkami we włosach i brokatem, to dopiero uczy dzieci kiczu i tandety.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:57:19

kiedys była bajka o chłopcu- mumi ktory w nocy wstawal i cos tam cos tam. Jak zmarł mojego syna ukochany dziadek a moj tatuś to moj sym czekał az wstanie w nocy i przyjdzie.Zrozumialam swoja głupote że pozwoliłam mu ogladac takie idiotyczne bajki.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 23:00:27

Ja bym nie kupiła,ponieważ cena mi nie odpowiada,a tak nie mam nic do nich.Choć z drugiej strony wydaje mi się to dziwne,że dladzieci takie rzeczy wymyślają.Takie EMO lalki..no ale cóż..

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 23:21:13

Cytat
LadyEl

a Wy kupiłybyście, lub już kupiłyście taką lalkę swojemu dziecku jeśli bardzo by nalegało? czy również uważacie że to zbyt "straszna lalka"
a jeśli dzieci nie macie czy dałybyście prezent w postaci takiej laleczki?
powiem tak - ja bym sie tym nie bawiła, bo te lalki zbyt piękne nie są. Zresztą nazwa idelana. jednak to nie dla mnie zabawka i jeśli moje dziecko będzie chciało to po prostu kupię. Liczę jednak cały czas na to, że zanim do nich doroscie ten bum już minie tak jak na hello kitty. :P

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 03:43:04

Cytat
Gia_Gia
Cytat
LadyEl

a Wy kupiłybyście, lub już kupiłyście taką lalkę swojemu dziecku jeśli bardzo by nalegało? czy również uważacie że to zbyt "straszna lalka"
a jeśli dzieci nie macie czy dałybyście prezent w postaci takiej laleczki?
powiem tak - ja bym sie tym nie bawiła, bo te lalki zbyt piękne nie są. Zresztą nazwa idelana. jednak to nie dla mnie zabawka i jeśli moje dziecko będzie chciało to po prostu kupię. Liczę jednak cały czas na to, że zanim do nich doroscie ten bum już minie tak jak na hello kitty. :P

a wg mnie całkiem fajne, skoro tak jak piszecie w tych bajkach o nich sa pozytywnymi postaciami to jeszcze lepiej bo dzieci widzą ze wlasnie wampiry sa ok i nie beda sie ich bac a co jakby natknely sie na jakis horror o wampirze mordercy-krwiopijcy? wtedy trauma jak nic! jedynie te trumny to lekkie przegiecie i z tym bym uwazala.
a co do Hello Kitty to uwazam ze kot sam w sobie jest sliczny i na bluzeczkach czy innych ciuszkach wyglada uroczo, tak samo gadżety z nim sa przefajne, sama mogłabym miec połowę z nich dla siebie :D haha ale właśnie ta bajka z kotem w roli głowenj juz nie jest taka fajna! jakaś taka niezbyt ładna - chińskay czy japonska, te wielkie gęby, ktorych nie cierpię, brzydkie toto i jeszcze fabuła, zawsze się tam dzieje coś niedobrego, albo pojawia sie jakis paskudny zły bohater, niby na koncu jest happy end (no moze poza dziewczynka z zapalkami ktora umiera....) ale ja nie jestem przekonana do tej bajki!

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 08:12:52

Kupilam takie pierwsza, kosztowala 109.99 - 50%

Druga taka cena 199.99-50%.
Chlopakow nie bylo, wybor generalnie maly.



"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 09:42:19

hmm moja 9 latka jest zachwycona tymi lalkami i tez bajki ksizaeczki, i wszzelkie akcesoria z montster high- jak narazie jej psychika na tym nie cierpi i pewnie nie ucierpi do tego mam druga core 3 late , ktora tez razem z nia oglada te bajki czasem i tez nie widze niczego zlego w jej zachowaniu.

Jej kolezanka ma uwaga..... 21 szt lalek MH - jak dla mnie to juz jest przesada:)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 09:48:16

moja córka we wrześniu poszła do pierwszej klasy cała jej wyprawka zaczynając od plecaka kończąc na śniadaniówce ma w potworki:-) monster high :-) na gwiazdke juz jej kupiłam lalke z tej serii :-) i uważam że nie ma w tych lalkach nic złego jest po prostu na nie szał:-) a lekarz się nie zna:-))

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 09:52:26

Nie wiem czy jest cos złego, ale na pewno są paskudne :D Dobrze ze nie mam w otoczeniu zadnej potencjalnej odbiorczyni takich lalek bo bym się bardzo biła z myslami czy kupic. Przy czym nie ogladałam tej bajki, wypowiadam się tylko na temat lalek. Tak czy inaczej - chyba gorsze niż Hannah Montana to nie jest.;)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 09:59:47

lalkę moze i bym kupila,ale dodatkow takich jak np trumny-to nigdy w zyciu

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 10:34:42

Cytat
alicja70
Jednym się podobają, innym nie. Myślę, że uczą dzieci tolerancji, pozwalają się w sposób bezbolesny i z poczuciem humoru zetknąć z poważnymi sprawami.
Dla mnie o wiele obrzydliwsze są te różowe barbie z kolorowymi pasemkami we włosach i brokatem, to dopiero uczy dzieci kiczu i tandety.

dokladnie, zgadzam sie w 100%


i dobrze ktoś wcześniej wspomniał, że lepsze to niż karabiny dla chlopcow. Jakos jak chłopcy bawia sie mieczami, pistoletami, itp w zabijanie to nikt sie nie burzy, a jak dziewcynka ma lalkę, która dorosłym kojarzy sie z czymś strasznym to jest wielkie halo. Nie sądzę ze dziewczynka bawiła sie w śmierć tymi lalkami.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 10:39:05

Jasne. Najlepiej dzieciaki niech bawią się s****ymi teletubisiami lub innymi niepodobnymi do ludzi stworkami wydającymi przedziwne odgłosy;/ Jak na moje to to robi dzieciom największą krzywdę, a nie lalki upiory, które mają uśmiechnięte buzie oraz stroje w ciemnych oraz jaskrawych barwach.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 10:43:17

wg mnie laleczki są w porządku. Ale ta trumna to już gruba przesada.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

23 lis 2012 - 10:44:52

Ja nie kupiłabym jej z jednej, prostej przyczyny, jest paskudnie droga. A gorsze dla psychiki dziecka są np. pistolety i durne bajki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okazja tesco ?