Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

41 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Aktywne użytkowniczki

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 21:52:22

Witam
Byłam dziś z córką (ok 5lat) u lekarza. Córką wzięła ze sobą ulubioną lalkę z serii Monster High.
Przyjmowała starsza pani doktor która widząc lalkę stwierdziła, że wypaczam dziecku psychikę,kupując taką lalkę,że dziecko po nocach będzie miało koszmary, a może nawet zacznie się moczyć! że dziecko powinno bawić się słodkimi księżniczkami, o ludzie, szczerze mówiąc byłam w szoku, ponieważ córka już ponad rok ma tą lalkę i nic takiego miejsca nie miało, ponadto ona nie traktuję jej jak potwora czy strasznego upiora. Oglądałam niedawno program w którym wypowiadał się psycholog że dzieci inaczej postrzegają śmierć,i np trumny dodawane do tych laleczek i żeby nie przesadzać w tej kwestii, nie demonizować tych lalek i po prostu obserwować jak dziecko na nie reaguje.

a Wy kupiłybyście, lub już kupiłyście taką lalkę swojemu dziecku jeśli bardzo by nalegało? czy również uważacie że to zbyt "straszna lalka"
a jeśli dzieci nie macie czy dałybyście prezent w postaci takiej laleczki?


dla tych które nie wiedzą o co chodzi załączam kilka zdjęć lalek - upiorów :) dodaje więcej bo jak wiadomo często nie wszystkie zdj się wyświetlają

















"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 21:53:58

lalki jak lalki , moje male sąsiadki tez takie mają :) i są spokojne i normlnae jak dzieci

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 21:56:18

nie widze w nich nic zlego ;)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 21:57:10

Nie widzę w nich nic upiornego,po tytule spodziewałam się czegoś gorszego :)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 21:57:23

mi osobiście te lalki to paskudy , lecz dziewczynki dostały fioła na tym punkcie- w tesco były na promocji to moja siostrzenica codziennie chodziła bo chciała kupić a niestety nie pojawiły się to był płacz za każdym razem a ma 10 lat ..
Ma chyba już 4 pod choinkę też jej kupiłam do tego perfumkę też z monster .

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 21:59:17

Mojej siostrzenicy się podobają te bałdy nie wiem może pod choinkę jej kupie,chociaż moim zdaniem ładne nie są.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:00:29

Cytat
olikk513
mi osobiście te lalki to paskudy , lecz dziewczynki dostały fioła na tym punkcie- w tesco były na promocji to moja siostrzenica codziennie chodziła bo chciała kupić a niestety nie pojawiły się to był płacz za każdym razem a ma 10 lat ..
Ma chyba już 4 pod choinkę też jej kupiłam do tego perfumkę też z monster .

heh moja tez oszalała na ich punkcie trafili w gusta nie ma co tylko mogłyby być tańsze ;)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:02:10

lepsze takie lalki niż karabiny dla chłopców :)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:02:16

Moja 5-latka też ma i to kilka;) sama jestem pedagogiem i nie sądze aby z psychiką dziecka działo się coś złego pod wpływem tej zabawki;))
Te lalki to część idei, film ukazuje je jako przyjazne, czasem smieszne, miłe a nie jako wysysające krew wampiry, ja i moja córka uwielbiamy oglądac te bajki, córka zbiera magazyny z serii Monster high, książeczki z projektowaniem odzieży, makijażu Monster hIGH, ma witraże z tej serii do kreatywnego tworzenia, naklejki ścienne,na 5 urodzinki miała tort monster high;)
myśle, ze pani doktor była przedstawicielką powiedzmy innego pokolenia;)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:03:35

lalki jak lalki :D taka moda ale juz jakies trumny to bylaby przesada... :D

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:04:33

spodziewałam się czegoś w stylu Czaki,a tu takie ślicznotki :D Nie no, osobiście nie uważam,że mogą zadziałać źle na psychikę dziecięcą. Bardziej bym się martwiła o nowoczesne bajki czy gry komputerowe, niż o takie zabawki.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:05:59

paskudne są a serio te lalki z trumnami sprzedają?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:07 przez leniwiec22.

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:10:04

Cytat
LadyEl
Cytat
olikk513
mi osobiście te lalki to paskudy , lecz dziewczynki dostały fioła na tym punkcie- w tesco były na promocji to moja siostrzenica codziennie chodziła bo chciała kupić a niestety nie pojawiły się to był płacz za każdym razem a ma 10 lat ..
Ma chyba już 4 pod choinkę też jej kupiłam do tego perfumkę też z monster .

heh moja tez oszalała na ich punkcie trafili w gusta nie ma co tylko mogłyby być tańsze ;)
cena też moim zdaniem jest wygórowana , tym bardziej że tyle jest modeli .. :)

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:13:14

moja córa a 4 latka i nie ogląda takich bajek więc co za tym idzie nie zna tych laleczek... ja osobiście bym jej takiej nie kupiła ale to może my jestesmy jacyś "w tyle"

"Upiorne" lalki - wasza opinia

22 lis 2012 - 22:13:19

Cytat
leniwiec22
paskudne są a serio te lalki z trumnami sprzedają?
tzn można kupić dodatki do nich np trumnę do spania o np takie:




swoją droga kosztuje 200zł :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okazja tesco ?