Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

18 minut temu

elektryka sklep

24 minut temu

wakacje last minute

39 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 3/5

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 15:25:08

Witam!
Martwi mnie ząbkowanie mojej córeczki, Zuzia ma 10 miesięcy i tylko 2 ząbki - które wyszły jej jak miała 6 miesiecy. Od tamtej pory ząbkowanie jakby się zatrzymało
.Strasznie mnie to martwi,nie wiem czy jest to oznaka czegoś złego?Czy mamy udac się z tym problemem do naszego lekarza czy może dentysty?Proszę o jakieś porady....
Dodam ze mam też synka 3 lata i u niego ząbkowanie przebiegało bez problemów.
Dziekuje i pozdrawiam

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 15:33:27

nie masz się czym martwić jest to normalne ... mój syn ma podobnie -i mój pediatra stwierdził że najważniejsze że jakieś się wykluły na reszte trzeba poczekać :) my czekaliśmy 8 miesięcy

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 15:41:27

mój syn 10 miesięcy ( urodzony w lutym ) ma dwa zabki na dole - na górze spuchhnięty jak bal;on wiec już niedługo też bedą - te dwa pierwsze wysszły mu jak miał 4 mc. Wcale mnie to nie martwi i ciebie też nie powinno :) miłego ząbkowania

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 16:47:04

Nie masz kompletnie sie czym martwic moja starsza córcia pierwszego ząbka miała gdy skonczyla roczek i to zaczely wychodzić najpierw dwójki.
Druga ma nie bawem roczek a dopiero cztery przebite ząbki najpierw dwie jedynki na dole jej wyszly a teraz przebily sie na górze dwójki wiec wygląda jak kasownik :D tak wiec sama widzisz kazdemu bobasowi idą inaczej.

zweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 3/5

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

10 lis 2012 - 00:50:04

Bardzo Wam dziekuje dziewczyny uspokoiłyście mnie :) Dziekuję

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

10 lis 2012 - 10:33:14

mojej córce wyszly w 9mcu 2 zęby na dole i 2 u góry , teraz ma 14mcy i dopiero wyszła jej 3 i 4 górna ;)
także nie martw się!

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

25 lis 2013 - 13:00:51

Każde dziecko idzie swoim rytmem więc spokojnie :) Przyjdzie jej czas :) Mojej córci pierwsze dwa ząbki wyszły w 6-7m. Kończąc 2 tyg temu roczek miała jedynki i dwójki, teraz wykluwa się 4ka chyba więc w sumie ominęła 3ki, ale na nie też będzie pora. Nie ma co się przejmować, bo jeszcze może być tak, że gdy już zaczną wychodzić to wszystkie na raz jak u mojego siostrzeńca. A wtedy to utrapienie dla rodziców i przede wszystkim dla maluszka. Będzie dobrze. Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ubranka japan style