Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 3/5

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 15:25:08

Witam!
Martwi mnie ząbkowanie mojej córeczki, Zuzia ma 10 miesięcy i tylko 2 ząbki - które wyszły jej jak miała 6 miesiecy. Od tamtej pory ząbkowanie jakby się zatrzymało
.Strasznie mnie to martwi,nie wiem czy jest to oznaka czegoś złego?Czy mamy udac się z tym problemem do naszego lekarza czy może dentysty?Proszę o jakieś porady....
Dodam ze mam też synka 3 lata i u niego ząbkowanie przebiegało bez problemów.
Dziekuje i pozdrawiam

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 15:33:27

nie masz się czym martwić jest to normalne ... mój syn ma podobnie -i mój pediatra stwierdził że najważniejsze że jakieś się wykluły na reszte trzeba poczekać :) my czekaliśmy 8 miesięcy

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 15:41:27

mój syn 10 miesięcy ( urodzony w lutym ) ma dwa zabki na dole - na górze spuchhnięty jak bal;on wiec już niedługo też bedą - te dwa pierwsze wysszły mu jak miał 4 mc. Wcale mnie to nie martwi i ciebie też nie powinno :) miłego ząbkowania

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

08 lis 2012 - 16:47:04

Nie masz kompletnie sie czym martwic moja starsza córcia pierwszego ząbka miała gdy skonczyla roczek i to zaczely wychodzić najpierw dwójki.
Druga ma nie bawem roczek a dopiero cztery przebite ząbki najpierw dwie jedynki na dole jej wyszly a teraz przebily sie na górze dwójki wiec wygląda jak kasownik :D tak wiec sama widzisz kazdemu bobasowi idą inaczej.

zweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 3/5

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

10 lis 2012 - 00:50:04

Bardzo Wam dziekuje dziewczyny uspokoiłyście mnie :) Dziekuję

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

10 lis 2012 - 10:33:14

mojej córce wyszly w 9mcu 2 zęby na dole i 2 u góry , teraz ma 14mcy i dopiero wyszła jej 3 i 4 górna ;)
także nie martw się!

Martwi mnie ząbkowanie córki :(

25 lis 2013 - 13:00:51

Każde dziecko idzie swoim rytmem więc spokojnie :) Przyjdzie jej czas :) Mojej córci pierwsze dwa ząbki wyszły w 6-7m. Kończąc 2 tyg temu roczek miała jedynki i dwójki, teraz wykluwa się 4ka chyba więc w sumie ominęła 3ki, ale na nie też będzie pora. Nie ma co się przejmować, bo jeszcze może być tak, że gdy już zaczną wychodzić to wszystkie na raz jak u mojego siostrzeńca. A wtedy to utrapienie dla rodziców i przede wszystkim dla maluszka. Będzie dobrze. Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ubranka japan style