Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Alimenty

24 paź 2012 - 18:46:30

Witam mam pewien problem
Ojciec dziecka przestał mi płacić alimenty, więc podałam go do komornika i dzisiaj dzwoni do mnie mój były facet i oznajmia mi, że zaniósł komornikowi potwierdzenia z poczty, że pieniądze zostały do mnie wysłane ( o dziwno przez dwa miesiące nic mi pocztą nie przyszło) i ojciec dziecka twierdzi, że idzie do sądu i że będę musiała mu oddać te pieniądze, które zabrał mu komornik dla mnie i dla siebie ( bo wiadomo, że komornik ściąga kasę także dla siebie za robotę) Czy rzeczywiście będę mu musiała oddać wszystkie te pieniądze które komornik wziął dla siebie ?

Alimenty

24 paź 2012 - 19:42:01

Skoro nie dostałaś alimentów od niego przez pocztę to się nie musisz niczym martwić gdyż w takim razie od komornika dostałaś tylko należne alimenty.

Alimenty

24 paź 2012 - 20:32:56

Skoro pieniądze do Ciebie nie dotarły, to wcale nie zostały wysłane. Powierdzenia mógł sobie sam stworzyć. Nie powinnaś się obawiać, z dobrą obroną nie powinnaś usłyszeć żadnych zarzutów ;)

Alimenty

24 paź 2012 - 20:42:57

JESLI ON MA POTWIERDZENIE JAKIEGOS WYSLANIA NIBY PIENIEDZY DLA CIEBIE ,A TY PIENIEDZY NIE DOSTAŁAS TO TRZEBA SPRAWDZIC NA POCZCIE ,KTO PODPISAL OBIOR KASY??? BO POCZTA MUSI MIEC TAKI KWITEK ZAKSIEGOWANY .
SKOMPLIKOWANE ALE MOZNA DOJSC PRAWDY.
I JESLI MA SFAŁSZOWANE POTWIERDZENIE NADANIA PIENIEDZY TO JESZCZE JEMU SIE DOSTANIE ZA FAŁSZERSTWO.
POWODZENIA ,POZDRAWIAM

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Banany