Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie.
Mam problem bo niewiem kiedy dziecko powinno zacząc płakać łzami. Synys ma już 10 miesiecy o 20 dni a tu łezki nie lecą. Widzę oczka zaszkole ale nic pozatym. Zaczynam się martwić. Dodam iż nic synkowi z oczkami nie jest. Niewcziem czy amm sie martwic czy nie. Miał ktos tak jak My ?? Z góry dziekuję za odpowiedzi :*

Witam:)
moja cócia długo płakała bez łez-wiesz nie pamiętam dokładnie ile miała jak zaczeły jej leciec łezki-ale może poprostu spytaj pediatre-każde dziecko ma swój rytm-i inaczej to wygląda-nie zamartwiaj się tak-idz i spytaj-wiem że mojej koleżanki synek miał zatkane kanaliki łzowe-i trzeba było mu je przekłuwac -to nic strasznego-potem już było ok
najlepiej poradzic się fachowca
pozdrawiam

Witam!Jeżeli oczka nie ropieją to myślę,że wszystko ok :) u mojej córeczki prawdziwe łzy pojawiły się około roku dopiero,także nie masz się co martwić,możesz zapytać przy okazji np. szczepienia ,żeby się upewnić:)Pozdrawiam

Mam dwóch chłopaków. Starszy zaczął "łzawić" bardzo wcześnie bo mając 3 tygodnie i tez sie tym martwiłam .Młodszy z kolei dopiero w okolicach 11-12 miesiąca.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Dzieci chyba długo płaczą bez łez, na ogół krzyczą ;D dopiero gdy są starsze i zaczynają rozumieć co to smutek, złość wtedy pojawia się prawdziwy płacz. Wydaje mi się że tak mniej więcej ok roczku :)

Moja córcia ma nie cale 11 miesiecy i juz od dawna placze prawdziwymi łazmi. Lepiej zapytaj lekarza oby twój maluszek nie mial zatkanych kanalikow łzowych bo wiem jak wyglada odtykanie ich dziecku i nie życzylabym tego nikomu. Synek mojej znajomej podszasz przetykania kanalikow zemdlal trzy razy a mial wtedy raptem 3 miesiace.
Kłada dziecko na lezance matka musi mocno trzymac głowke najlepiej by sie polozyla na dziecku trzymajac je mocno i lekarz przeklada taka specjalna igle od kacika oka i wyciaga ja nosem. znajoma opowiadala jak wchodzili tam ludzie z dziecmi a ona czekala na wizyte w poczekalni mowila ze najpierw byl placz a potem cisza wszystkie dzieciaki podczas tego mdlaly z bóllu

Pytałam pediatre naszego ale ona nie wie sama, i wysłałą mnie do okulisty ale jeszcze nei byłam. Trzyma mnie to że nic z oczkami sie nie dzieje. Córci Mojej to około 5 miesiaca zaczeły leciec. Hmmm

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laktator jaki ?