Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 15:40:00

Witam,
mój maluszek ma dziś 11 dni, karmie go piersią, jednak chciałabym podać mu mleko modyfikowane z butelki,
jednak po około 2 dniach znów przystawić do piersi,
jak myślicie będzie chciał potem pierś, nie będę mieć z tym problemu?
nikt sie nie wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 16:21 przez Nikol8282.

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 16:42:32

Dlaczego chcesz podać mleko modyfikowane? Karmisz dopiero 11 dni piersią i powinnaś dzidziusia dostawiać dość często żeby pobudzać laktację!! Ja mam 2 miesięcznego szkraba i czasami podaje mu butelkę żeby się przyzwyczaił ale w niej znajduje się moje mleczko:) Zrobisz jak uważasz :))

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 16:53:40

Moze posłuchaj rady PAULKA87 sciagaj pokarm i podawaj z butelki:) Chodz szkoda karmisz juz 11 dni wiec jestes na dobrej drodze skoro wczesniej nie wymiękłas i nie odstawiłas maluszka :):)

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 17:07:27

dziewczyny spokojnie może autorka wątku ma ważny wyjazd czy cos w tym stylu :) z tym akurat raczej problemu nie bedzie gorzej spowrotem przystawic do piersi jak mojej córce pokazali butelke w szpitalu tak zostało ... nie umiala lapac piersi nie pomagały nakładki na sutki no i byla i jest karmiona butelka

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 17:35:56

Tez bym ci radzila sciagnac do butelki bo i tak musisz odciagnac,zeby ci sie zastoj nie zrobil.Skoro masz wlasny pokarm to po co sztuczny dawac.Moj mial skaze bialkowa wiec musialam przerzucic na mleko dla alergikow i zal mi bylo,ze nie moge karmic.Ale jak jeszcze karmi
lam i dalam raz butelke to potem bez problemu wrocil do piersi,ale mozliwe ze co dziecko to moze byc inaczej,trudno przewidziec

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 19:24:15

no właśnie mam wesele w rodzinie i jestem zmuszona go zostawić w domku z babcią z tąd te pytanie, to tylko dwa dni karmienia innym pokarmem, ale równie dobrze moge sciagnac i dac swoje, ale chodzi mi o to, czy jak poczuje butelke, że łatwiej mu leci mleczko to czy potem nie bede miec problemu z przystawieniem do piersi??

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 19:41:21

Wydaje mi sie ze przez dwa dni napewno si enie oduczy ale niech ktos jeszcze sie wypowie :)

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 21:40:51

Bardziej niż o to że się oduczy martwiłabym się że mu się "źle zmiesza" i będzie go/ją bolał brzuszek. Zdarzało mi się malucha dokarmiac butelką bo wydawało mi sie że nie mam pokarmu a potem zawsze miałam kolkę gwarantowaną... Nie żebym Cię chciała straszyć. Ale z perspektywy czasu trochę żałuję że wcześniej nie podawałam częściej butelki bo teraz nie umiem małego odstawić od piersi a ma już prawie 9 miesięcy. Jak ma butelkę w zasięgu wzroku to się zaczyna cyrk i ryk...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 21:41 przez caligo.

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 23:01:23

moim zdanie nie powinno byc problemu zciągnij pokar nie musisz sie obawiać wiem ja tak miała że musiałam karmić przez butelkę bo miała zranioną brodawkę i dłuższy czas karmiłam butelką zciągałam i podawałam mała nie miała problemu z wróceniem do cycka jak się zagoiło aż do tego momentu karmię ją ma ma 14 m-cy wiem długo ale nie mam serca jej odbierac jeszcze nie teraz

także nie mart się nie oduczy sie ;)

Karmienie piersią + mleko modyfikowane

11 paź 2012 - 23:20:57

Cytat
Nikol8282
no właśnie mam wesele w rodzinie i jestem zmuszona go zostawić w domku z babcią z tąd te pytanie, to tylko dwa dni karmienia innym pokarmem, ale równie dobrze moge sciagnac i dac swoje, ale chodzi mi o to, czy jak poczuje butelke, że łatwiej mu leci mleczko to czy potem nie bede miec problemu z przystawieniem do piersi??

Nie powinien miec problemu bo jeszcze jest malutki,tylko musisz pamietac ze na weselu musisz sobie odciagac mleko z piersi bo zastoje sie porobią bardzo bolace
Cytat
renia77
moim zdanie nie powinno byc problemu zciągnij pokar nie musisz sie obawiać wiem ja tak miała że musiałam karmić przez butelkę bo miała zranioną brodawkę i dłuższy czas karmiłam butelką zciągałam i podawałam mała nie miała problemu z wróceniem do cycka jak się zagoiło aż do tego momentu karmię ją ma ma 14 m-cy wiem długo ale nie mam serca jej odbierac jeszcze nie teraz

także nie mart się nie oduczy sie ;)

Ja karmię synka już 2 lata i też nie mam serca go oderwać od cyca i mu zakazać jeść,jak mysle o tym to aż mnie w sercu boli,tylko mam nadzieję że sam odrzuci :) i nie bedzie ciagnal do 4lat hehe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 23:22 przez czarna1609.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieczne obawy o swoją zaradność