Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zasiłek rodzinny?

27 wrz 2012 - 22:24:16

Witam. Od razu przejdę do rzeczy moje dziecko w przyszłym roku idzie do przedszkola i ja nie wiem czy we wniosku o zasiłek rodzinny mam już uzupełnić dane w tym przedziale że będzie uczęszczało do szkoły czy nie czy to dopiero za rok i wtedy????
a druga sprawa to czy jak składacie ten wniosek to składacie ksero swojego dowodu czy nie bo piszę, że trzeba a słyszałam że się nie składa.
bardzo proszę o pomoc ;)

zasiłek rodzinny?

01 paź 2012 - 22:47:05

przepraszam...moze sie nie znam,ale co ma przedszkole do rodzinnego?
ok juz wiem o co chodzi,ale nie pomoge bo nie wiem.....no ale chetnie sie tez dowiem ja to jest :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-01 22:53 przez moxito.

zasiłek rodzinny?

01 paź 2012 - 23:00:09

zaznaczasz we wniosku tylko te dzieci które idą do szkoły i w związku z tym należy im się dodatek we wrześniu jednorazowo 100,00zł ,a co do dowodu to nic nie kojarzę .

zasiłek rodzinny?

01 paź 2012 - 23:02:02

ksero zrób nie zaszkodzi ja musiałam mieć ale na miejscu pewnie też Ci zrobią a co do przedszkola to się nie liczy ale jeśli twój synek ma teraz 4 lata to musisz zaznaczyć szkołe bo od września w przyszłym roku już będzie chodził do szkoły przecież tam się pisze rok szkolny 2013/2014 jak jakieś pyt to pytaj pisz na priv

zasiłek rodzinny?

02 paź 2012 - 08:08:25

U mnie co roku wołają o ksero dowodu osobistego

zasiłek rodzinny?

02 paź 2012 - 08:48:58

Do zasiłku rodzinnego dodaje się dowód osobisty ale oni sami u siebie sobie go kserują.Jeżeli dziecko chodzi do sześciolatków to tak oczywiście wpisuje się w rubryce we wniosku ale tylko sześciolatki nie młodsze dziecko.
Tak jak pisała Pani wcześniej na sześciolatka dostaje się już dodatkowo 100zł na książki jednorazowo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 08:50 przez rafalkulka75.

zasiłek rodzinny?

02 paź 2012 - 09:04:51

jako 5latek też dostanie 100zł jeżeli ma roczne przygotowanie do szkoły czyli tzw zerówka:)ksero dowodu zawsze wymagają jezeli coś w nim się zmieniło,jeżeli nie zmieniłaś danych to nie jest potrzebne ale pewnie to wszystko zależy od Pani urzędniczki ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdjecia waszych pociech:)