Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

07 sty 2013 - 23:19:51

zakupy rewelacyjne!
camika skąd te legginsy? świetne są można wiedzieć jaka cena?
oxygenium zakupy rewelacja mój styl :D a na bluzkę Zary mam chrapkę jaka jest na żywo?

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

08 sty 2013 - 07:08:49

legginsy kupione w smyku po przecenie 32zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 08:24 przez camika.

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

08 sty 2013 - 08:20:15

Czarna to dobrze ze jestes przygtowana na rozczarowanie, bo ja po moich ostatnich wyprzedazowych zakupach w C&A nie kupuje tam juz nic, z calego dosc sporego zamowienia jakie zrobilam (gdzie udalo mi sie kupic nawet dla synka kurtke zimowa za 7,90) nie dostalam ani jednej rzeczy, po 2 tyg dostalam tylko wiadomosc na maila ze wszystko juz SOLD OUT - dlatego strasznie mnie wkurzyl ten sklep i juz tam nie zagladam, promocje tylko po to zeby naciagnac klienta, moim zdaniem daremne.

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

08 sty 2013 - 08:23:17

Cytat
kreda2011
Czarna to dobrze ze jestes przygtowana na rozczarowanie, bo ja po moich ostatnich wyprzedazowych zakupach w C&A nie kupuje tam juz nic, z calego dosc sporego zamowienia jakie zrobilam (gdzie udalo mi sie kupic nawet dla synka kurtke zimowa za 7,90) nie dostalam ani jednej rzeczy, po 2 tyg dostalam tylko wiadomosc na maila ze wszystko juz SOLD OUT - dlatego strasznie mnie wkurzyl ten sklep i juz tam nie zagladam, promocje tylko po to zeby naciagnac klienta, moim zdaniem daremne.

Ja też się rozczarowałam, zwykle jest tak że przesyłają tylko rzeczy te najmniej chodliwe. Nie wiem czy coś jeszcze od nich kupię internetowo. W dodatku ostatnio czekałam na zamówienie trzy tygodnie.

Dawno się nie wklejałam, więc kilka ostatnich
Urodzinowo:


[embed_image 0350b211ab23ca4f033b887174316e0d]


Pozostałe



Z szafki





Komplet z zielona sukienką



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 08:31 przez Itallly.

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

08 sty 2013 - 08:25:34

Dziekuej dziewczyny za pomoc.
Co do C&A to fakt wyprzedaze to głownie porazka choc i ja kupilam juz co nieco za grosze, jednak wiekszosc to pic na wodę. A ze uwielbiam od nich ubranka to czekam na obnizki typu kod rabatowy 20% na zakupy itp - z takich obnizek zawsze wszystko dostaje :)

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

08 sty 2013 - 08:51:48

Cytat
kreda2011
Czarna to dobrze ze jestes przygtowana na rozczarowanie, bo ja po moich ostatnich wyprzedazowych zakupach w C&A nie kupuje tam juz nic, z calego dosc sporego zamowienia jakie zrobilam (gdzie udalo mi sie kupic nawet dla synka kurtke zimowa za 7,90) nie dostalam ani jednej rzeczy, po 2 tyg dostalam tylko wiadomosc na maila ze wszystko juz SOLD OUT - dlatego strasznie mnie wkurzyl ten sklep i juz tam nie zagladam, promocje tylko po to zeby naciagnac klienta, moim zdaniem daremne.



Dzisiaj dostałam wiadomość że wszystkie rzeczy z mojego zamówienia zostały wyprzedane. Brak mi słów...

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

08 sty 2013 - 16:57:19

Lunka1984 Biedna :( Ja czekam jeszcze na wiadomość i już jestem kiepskiej mysli :(

Oto zakupiona dziś koszula reserved


BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

09 sty 2013 - 10:58:19

A wy jak zwykle szalejecie:)
Ja juz baaardzo dawno nic tu nie dodawałam, więc dzis to zrobię:D kilka moich ostatnich:)

spodenki ZARA cudna juz nasza kolejna para Polecam!!
bluza Next
Czapeczka o czesia czesiociuch, mozna układna na wiele spodobów:)



BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

09 sty 2013 - 11:20:00

Dziewczyny jakie śliczności dla dziewczynek i chłopców:) Co do internetowego sklepu c&a zamawiam ale jak nie ma wyprzedaży bo się zraziłam . Wolę iść do stacjonarnego sklepu nieraz można znaleźć fajne rzeczy na wyprzedaży ja ostatnio kupiłam 2 piżamki za 15 zł przecenione z 54 zł. Co do wyprzedaży na sklepie ceny różnią się z tymi w sklepie internetowym zazwyczaj są wyższe a na koniec wyprzedaży jak już nie mają co robić to wtedy cena mocno maleje ale raczej wyboru już nie ma.

Ja na allegro wylicytowałam koszulę Nexta


BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

09 sty 2013 - 12:59:49

alusiu, jedyna wada tej bluzeczki to błyszczące serduszko, które miałam wrażenie, że popęka w pierwszym praniu. Ale tak się nie stało, także polecam.

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

09 sty 2013 - 19:03:55

oxygenium dziekuję w takim razie czekam aż ktos wystawi nową na licytacje bo mozna trafić za mniej niz 34 zł :D

a to część moich zaległych resztę później jak naładuje baterie



BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

09 sty 2013 - 19:13:31

dziewczyny pomóżcie szukam sukienki tuniki z hm rozm 92 98 - 104 grafitowej z myszką w rozsądnej cenie może być nowa i używana dzięki za pomoc proszę o wiadomości na priv

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

10 sty 2013 - 13:14:58

U mnie Hubcio trochę obkupiony-czas na Dawida:)


BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

10 sty 2013 - 13:46:12

Dziewczyny zakupki przecudowne.
Agawa śliczny sweterek. My też lubimy czachy :)


klaa21 Bardzo fajne spodnie dresowe z Zary,widziałam je na allegro,cena przystępna i czy wyglądają na żywo tak samo fajnie jak na zdjęciu? Tez zastanawialiśmy się nad ich zakupem.

BABY SHOPPING LIST = CZĘŚĆ 5

10 sty 2013 - 13:55:18

a to jeszcze jedna rzecz z naszych nowości



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem- synek uderzył się w przedszkolu...