Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

3 minuty temu

Budowa domu

8 minut temu

Projekt wnętrza

41 minut temu

usługi stomatologiczne

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie!

Jestem mamą chrzesna pewnego małego szkraba co ma 16 miesięcy mieszka w Anglii ojciec Anglik mama Polska więc dziecko rozumie w 2 językach:) babcia nauczycielka i dziadek:)

odwiedzam go niedługo i chciałam mu kupić edukacyjną książeczkę tylko pytanie do was jaką??? czy możecie coś poradzić jakąś bajkę dwujęzyczna albo coś w tym stylu??? zabawki odpadają:) może jakieś pierwsze słowa jakaś bajka???


dzieki z góry


<korekta tytułu> prosze w tytule jasno precyzować o czym jest wątek. MODERATOR



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-11 18:40 przez moderator.



Takie interaktywne są fajne, bo rozumiem, że to ma być taki większy prezent? Czy zwykła książeczka po prostu?

Sa takie misie Edusie jest wersja tylko polsko języczna lub polsko-angielska....musisz poszukac na all pełno jest takich zabawek edukacyjnych lub laptopiki takie dla dzieci tylko obawiam sie ze 16 miesięcny szkrab troszke za młody na laptopa
<moderacja-nie wklejaj linków do serwisów e-commerce. Możesz wkleić samą grafikę>
Pełno tego tylko musisz w wyszukiwarke wpisac zabawki edukacyjne 2+



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 09:59 przez moderator.

zapomniałam dodać że musi sie zmieścić w bagaż podręczny:) te interaktywne plastikowwe zabawki odpadaja ma ich bardzo dużo;) myślałam raczej o papierowej wersji polecanej przez was coś ciekawego i z gustem

to zobacz jeszcze wydawnictwo Ladybird oni mają w miarę fajne, ale tylko po angielsku zdaje się. Wydawnictwo olesiejuk ma taki słownik obrazkowy dla maluchów po polsku i angielsku. Dla 16 miesięcznego dziecka to trudno jakąś książkę wybrać, raczej same obrazki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 09:51 przez iaera.

czy żadna już nic nie poleci? wolałabym coś nie plastikowego

Ja opiekowałam się dziewczynką anglojęzyczną i uczyłam ją polskiego, chodziłyśmy do Empiku i tam kupowałyśmy książki, są dwujęzyczne, tzn. na jednej stronie tekst po polsku a na drugiej po angielsku:) I to z tych najnowszych, tzn. Auta, Roszpunka, Toy Story itd:) W granicach 15-20zł więc przystępnie. Idz do większego empiku i poszukaj w dziale dziecięcym, na pewno takie znajdziesz. pozdrawiam.
Właściwie to wystarczy, że wejdziesz na stronę empiku, wpiszesz w wyszukiwarkę "angielski" a w kategorii wybierz "dla dzieci" i tam wyszukaj sobie książki z bajkami w obu wersjach językowych. Jest ich naprawdę dużo:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-11 20:21 przez Zuosnica.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nauka czytania - metody