Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Na pewno mogę polecić akademię rozwoju malucha. Dobre przedszkole z atrakcyjnym czesnym, serwują tam dobre jedzenie, opiekunki są wykwalifikowane i wiedzą jak postępować z dziećmi. Jeszcze są wolne miejsca jeśli ktoś jest zainteresowany.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Warto wybierać przedszkole w którym dbają o sfery rozwoju dziecka

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Okolice Ursynowa- polecam żłobek Misio Pisio :) Dokładnie znajduje się on na ul. Jeżewskiego. Przede wszystkim jest kameralnie, grupy są malutkie, więc maluch nie ginie w tłumie. Do tego wnętrza są odświeżone, czyste i wyposażone w sam raz dla potrzeb malca. Cena- wedlug mnie atrakcyjna, a w niej wliczone są nawet dodatkowe zajęcia dla malców.

Polecam samej się przejść do przedszkola i sprawdzić jaka panuje atmosfera, jacy ludzie tam pracuje itp. poza tym sprawdzcie aspekty opisane tutaj http://dumnyrodzic.pl/artykul/wybieramy-przedszkole

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Poszukuję dobrego przedszkola Ursynów. Możecie jakieś polecić?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

A ktoś posyła dziecko do przedszkola w Piasecznie - Ala i kot? To ich strona http://www.alaikot.pl/ Przeprowadziliśmy sie tutaj nie dawno i zaswtanawiamy się nad wyborem przedszkola a ono ma świetne opinie i oferta też jest mega ciekawa i sporo zajęc dodatkowych a na tym też mi zależy :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Podchodzicie do tematu w zły sposób. Dobrych placówek zarówno prywatnych jak i państowych jest bardzo dużo, ale na co zwrócić uwagę to na program, ogólny macie narzucony z góry i możecie sobie na ten temat poczytać tutaj - http://www.tatento.pl/a/725/rodzice/wychowanie/male-dziecko/program-nauczania-w-przedszkolu-jak-wyglada-edukacja-przedszkolna cała reszta to zajęcia dodatkowe i od tego bardzo dużo zalezy czy przedszkole jest dobre czy nie, warto zwrócić uwagę na to jak długo można dziecko zostawić ile jest dodatkowych zajęć. Poczytajcie na ten temat bo informacji dostępnych jest sporo.

Polecam przedszkole misio na białołęce http://misio.edu.pl . czesne niewiele wyższe od przedszkoli publicznych, a przynajmniej nie trzeba zabijać się o miejsca. No i fajne zajęcia w cenie, mają swoją kuchnię, więc dzieci nie dostają jakiegoś odgrzewanego cateringu...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo ciekawe są te informacje. Na pewno będą przydatne :)

Drodzy rodzice!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Bohdanowicza powstał nowy żłobek. Malutka Nutka powstała z myślą o dzieciach w wieku od 1 roku do 3 lat. Jest to miejsce, w którym dzieci uczą się poznawać świat poprzez muzykę :)

Gwarantujemy profesjonalną, wykwalifikowaną, wykształconą i doświadczoną kadrę - od wielu lat kształcimy się i szkolimy w kierunku pedagogicznym. Dodatkowo przez wiele lat pracowałyśmy z dziećmi, więc potrafimy wyczuć ich potrzeby, troski, zorganizować i umilić im czas.

Zajęcia jakie prowadzimy dla dzieci to m.in.: Gordonki, 5 zmysłów, zaczarowany pędzel, bajkoterapia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz na śledzenie naszego fanpage:


https://www.facebook.com/ZlobekIIMalutkaNutka/


http://www.malutka-nutka.edu.plzweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

a czy ktoś z Was miał już styczność z przedszkolem Te Vizja na warszawskim Wawrze ? Zamierzam zapisać tam córkę od września. Słyszałam już wiele pozytywnych opinii na temat placówki. Wybieram się niebawem na dzień otwarty ale wiem, że kładzie się tam nacisk na naukę i zabawę, nie brakuje też czasu na zabawę na świeżym powietrzu.

Cytat
paulastyp
a czy ktoś z Was miał już styczność z przedszkolem Te Vizja na warszawskim Wawrze ? Zamierzam zapisać tam córkę od września. Słyszałam już wiele pozytywnych opinii na temat placówki. Wybieram się niebawem na dzień otwarty ale wiem, że kładzie się tam nacisk na naukę i zabawę, nie brakuje też czasu na zabawę na świeżym powietrzu.
sorki ale dziwne stwierdzenie "że kładzie się tam nacisk na naukę i zabawę" przecież własnie po to jest przedszkole gdzie przez zabawe sie uczysz to nic odkrywczego. W kazdym przedszkolu jest zabawa i nauka. najwazniejsze to czy panie sa odpowiednie a to niestety tak samo jak ze szkolnymii nauczycielami róznie bywa. i czesto zostaje sie takim nauczycielem bez powołania bo przeciez trzeba było isc na jakies studia to wybrało sie pedagogike i robi sie ja na sztukę. A potem sie uczy dzieci bez pasji, zaangażowania i checi rozwoju osobistego.

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Jakbyście szukali dobrego niepublicznego żłobka na Mokotowie to Akademia Młodych Talentów powinna Was zainteresować. Naprawdę dobra opcja, bo zajęcia się nakierowane na rozwijanie kreatywności, talentów najmłodszych, prowadzą też przedszkole. Zostawiam namiaru: https://akademiamlodychtalentow.edu.pl/kontakt/ .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POTRZEBNY DUBLER