Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

33 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój syn chodzi do Akadero na Białołęce. Przedszkole moim zdaniem naprawdę fajne i jedno z lepszych w Warszawie, szczególnie jeżeli chodzi o przedszkola językowe. Kubuś jest w takim wieku, że szybko przyswaja wiedzę i widzę też, że chętnie się uczy. Chociaż na pewno spora w tym zasługa nauczycielek w przedszkolu.

Mój Michaś uczęszcza do przedszkola Watercolor Marine i jestem bardzo zadowolona. Widzę ogromne postępy w jego rozwoju, z dnia na dzień mnie czymś nowym zaskakuje:) Kadra bardzo miła i cierpliwa, posiłki dobre jakościowo - nawet niejadki szamią. Polecam:)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

A co sądzicie o żłobku Wawer - http://www.puchpuch.pl/pl/zlobek-wawer? Zastanawiam się czy nie posłać tam malucha. Starszy nie chodził do żłobka, więc nie mam porównania, a niestety muszę wrócić do pracy...

Oni mają kilka placówek w Warszawie. Tak są dwujęzyczni, co według mnie jest najlepszym wyborem jeśli decydujemy się na przedszkole prywatne. Dzieci są zanurzone w języku cały czas i to bardzo procentuje. U maluchów nauka odbywa się też naturalnie, my dorośli musimy się już niestety namęczyć bardziej żeby zapamiętywać nowe słowa. Także im wcześniej tym lepiej.

Witam a co byście poleciły drogie mamusie w Piasecznie chodzi mi o żłobki?

Polecam przedszkole Watercolor marina, moje dzieciaki tam chodzą i jestem bardzo zadowolona. Dzieciaki maja duzo ruchu i sporo ciekawych zajec, nie ma czasu na nudę. Widze duze postepy u Ali i Maćka, kadra jest opiekuncza i cierpliwa:) Dzieciaki chodza tam z radoscia

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Dobre przedszkole z niskim czesnym ( około 900zł), wieloma zajęciami (możliwość także dokupienia zajęć dodatkowych), dobrymi godzinami otwarcia (7-18) oraz ciekawymi zajęciami (poznawanie zwierzątek w placówce czy też przygotowywanie scenek) to polecam wam motylove przedszkole.

Zgadzam się z tobą Zafirka, Academy International mocno kładzie nacisk na sferę językową, a wielu rodzicom na tym bardzo zależy, ale nie zaniedbują też innych, jedzenie, opieka, kontakt z rodzicami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-11 14:27 przez Dexa.

-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-10 17:20 przez darus111.

Tak samo Przedszkole Świat Dziecka ma też stosunkowo niskie czesne - 900zł
a jest to przedszkole dwujęzyczne. Mój syn chodzi tam już rok i nie mogę nic złego powiedzieć. Panie są troskliwe - Alan nosił jeszcze pieluchy jak zaczynaliśmy chodzić. Bałam się, że nie będą zmieniane, ale nic takiego. Higiena dzieci jest na wzorowa. Tak samo jeśli chodzi o zajęcia, dużo ciekawych atrakcji. Przy przedszkolu jest plac zabaw,także dzieci codziennie szaleją na świeżym powietrzu. Mój syn ma niespożytą energię, a po całym dniu w Świecie Dziecka idzie pięknie spać o 20:00! Podaję link do przedszkola: http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/

Jasne że warto. Ja szukałam dość długo w zeszłym roku dobrego przedszkola. Koleżanka podpowiedziała mi Akadero gdzie jej córka chodzi. Posprawdzałam co to za przedszkole, poczytałam opinie i udałam się osobiście zanim dziecko do nich zapisałam. Widać było że przedszkolanki na każdym kroku zajmują się dziećmi, które mają dużo zabawy ale i uczą się podstawowych rzeczy jak higiena przy jedzeniu (przed, po), trochę kreatywności. Przedszkole samo w sobie zadbane i przyjemne. Po pierwszym dniu pobytu mojego dziecka u nich wiedziałam że to jest to miejsce. Było szczęśliwe i radosne. Teraz chodzi prawie rok i nie miałam żadnych problemów czy zmartwień jeśli chodzi o jego opiekę.

pogaduszki:
:D dobre jak tu sie kolko wzajemnej adoracji
na pewno uwierzylam w reklame

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo mi się podoba jak funkcjonuje przedszkole Buzzy Bee. Przede wszystkim takie miejsca moim zdaniem tworzą ludzie, a tutaj ludzie pracują z sercem do dzieci. To się wyczuwa i widzi. Świetna opieka, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Tutaj nie boję się zostawić córeczki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-08 16:05 przez magdaduda90.

Moje dziecko chodzi z kolei do przedszkola w Kobyłce pod Wawą http://www.teczowakraina.com.pl/ i jesteśmy zadowoleni i my i pociecha. Przedszkole ma dobry program zajęć, panie są kompetentne i miłe (a o różnych przedszkolankach słyszałam, więc się cieszę), dzieciaki sporo są na dworze no i do żywienia nie mogę się przyczepić a to dla mnie też był ważny punkt.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli chodzi o przedszkole Piaseczno ma dobre rozwiązanie. Moja córka tam chodzi i jest bardzo zadowolona. W weekend jest niezadowolona, że musi w domu siedzieć także czego chcieć więcej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ankieta dla mam-pomożesz ?