Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

18 minut temu

elektryka sklep

24 minut temu

wakacje last minute

39 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój syn chodzi do Akadero na Białołęce. Przedszkole moim zdaniem naprawdę fajne i jedno z lepszych w Warszawie, szczególnie jeżeli chodzi o przedszkola językowe. Kubuś jest w takim wieku, że szybko przyswaja wiedzę i widzę też, że chętnie się uczy. Chociaż na pewno spora w tym zasługa nauczycielek w przedszkolu.

Mój Michaś uczęszcza do przedszkola Watercolor Marine i jestem bardzo zadowolona. Widzę ogromne postępy w jego rozwoju, z dnia na dzień mnie czymś nowym zaskakuje:) Kadra bardzo miła i cierpliwa, posiłki dobre jakościowo - nawet niejadki szamią. Polecam:)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

A co sądzicie o żłobku Wawer - http://www.puchpuch.pl/pl/zlobek-wawer? Zastanawiam się czy nie posłać tam malucha. Starszy nie chodził do żłobka, więc nie mam porównania, a niestety muszę wrócić do pracy...

Oni mają kilka placówek w Warszawie. Tak są dwujęzyczni, co według mnie jest najlepszym wyborem jeśli decydujemy się na przedszkole prywatne. Dzieci są zanurzone w języku cały czas i to bardzo procentuje. U maluchów nauka odbywa się też naturalnie, my dorośli musimy się już niestety namęczyć bardziej żeby zapamiętywać nowe słowa. Także im wcześniej tym lepiej.

Witam a co byście poleciły drogie mamusie w Piasecznie chodzi mi o żłobki?

Polecam przedszkole Watercolor marina, moje dzieciaki tam chodzą i jestem bardzo zadowolona. Dzieciaki maja duzo ruchu i sporo ciekawych zajec, nie ma czasu na nudę. Widze duze postepy u Ali i Maćka, kadra jest opiekuncza i cierpliwa:) Dzieciaki chodza tam z radoscia

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Dobre przedszkole z niskim czesnym ( około 900zł), wieloma zajęciami (możliwość także dokupienia zajęć dodatkowych), dobrymi godzinami otwarcia (7-18) oraz ciekawymi zajęciami (poznawanie zwierzątek w placówce czy też przygotowywanie scenek) to polecam wam motylove przedszkole.

Zgadzam się z tobą Zafirka, Academy International mocno kładzie nacisk na sferę językową, a wielu rodzicom na tym bardzo zależy, ale nie zaniedbują też innych, jedzenie, opieka, kontakt z rodzicami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-11 14:27 przez Dexa.

-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-10 17:20 przez darus111.

Tak samo Przedszkole Świat Dziecka ma też stosunkowo niskie czesne - 900zł
a jest to przedszkole dwujęzyczne. Mój syn chodzi tam już rok i nie mogę nic złego powiedzieć. Panie są troskliwe - Alan nosił jeszcze pieluchy jak zaczynaliśmy chodzić. Bałam się, że nie będą zmieniane, ale nic takiego. Higiena dzieci jest na wzorowa. Tak samo jeśli chodzi o zajęcia, dużo ciekawych atrakcji. Przy przedszkolu jest plac zabaw,także dzieci codziennie szaleją na świeżym powietrzu. Mój syn ma niespożytą energię, a po całym dniu w Świecie Dziecka idzie pięknie spać o 20:00! Podaję link do przedszkola: http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/

Jasne że warto. Ja szukałam dość długo w zeszłym roku dobrego przedszkola. Koleżanka podpowiedziała mi Akadero gdzie jej córka chodzi. Posprawdzałam co to za przedszkole, poczytałam opinie i udałam się osobiście zanim dziecko do nich zapisałam. Widać było że przedszkolanki na każdym kroku zajmują się dziećmi, które mają dużo zabawy ale i uczą się podstawowych rzeczy jak higiena przy jedzeniu (przed, po), trochę kreatywności. Przedszkole samo w sobie zadbane i przyjemne. Po pierwszym dniu pobytu mojego dziecka u nich wiedziałam że to jest to miejsce. Było szczęśliwe i radosne. Teraz chodzi prawie rok i nie miałam żadnych problemów czy zmartwień jeśli chodzi o jego opiekę.

pogaduszki:
:D dobre jak tu sie kolko wzajemnej adoracji
na pewno uwierzylam w reklame

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo mi się podoba jak funkcjonuje przedszkole Buzzy Bee. Przede wszystkim takie miejsca moim zdaniem tworzą ludzie, a tutaj ludzie pracują z sercem do dzieci. To się wyczuwa i widzi. Świetna opieka, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Tutaj nie boję się zostawić córeczki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-08 16:05 przez magdaduda90.

Moje dziecko chodzi z kolei do przedszkola w Kobyłce pod Wawą http://www.teczowakraina.com.pl/ i jesteśmy zadowoleni i my i pociecha. Przedszkole ma dobry program zajęć, panie są kompetentne i miłe (a o różnych przedszkolankach słyszałam, więc się cieszę), dzieciaki sporo są na dworze no i do żywienia nie mogę się przyczepić a to dla mnie też był ważny punkt.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli chodzi o przedszkole Piaseczno ma dobre rozwiązanie. Moja córka tam chodzi i jest bardzo zadowolona. W weekend jest niezadowolona, że musi w domu siedzieć także czego chcieć więcej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ankieta dla mam-pomożesz ?