Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

27 minut temu

sklep detailingowy

55 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polecam żłobek państwowy na Muszlowej 17 oraz przedszkole 205 na Irzykowskiego 1:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-11 20:00 przez duena.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam żłobek Misiowa Chata, mają świetny program zajęć (dziecko nie nudzi się, ciągle jest w ruchu jednocześnie się nie przemęczając), opiekunki są naprawdę profesjonalne a sale są w pełni wyposażone w potrzebny sprzęt i zabawki :)

Ja polecam żłobek na mokotowie Zakątek Radości http://www.zakatekradosci.pl/oferta-dodatkowa/ moja córka chodzi tam od roku i musze przynać, że jestem bardzo zadowolona. Nie tylko dlatego, że mają tam dogodny dojazd i mam blisko do domu, ale tez dlatego, że obsługa jest tam na najwyzszym poziomie, a moja córka czuje sie tam jak w domu. ma zapewnioną odpowiednia opieke i chwali tez posilki. Na poczatku panikowalam, ale nie boje sie juz jej tam posylac. Tyle sie teraz slyszy o roznych dziwnych przypadkach, wiec lepiej juz trzymac sie jednego, sprawdzonego miejsca.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo spodobał mi sie pomysł z takim zbiorczym miejscem. Wiele mam właśnie w taki sposób szuka jakiegoś konkretnego przedszkola dla dzieci.Ja ze swojej strony mogę polecić wam to przedszkole w Warszawie http://malemisie.pl/przedszkole-male-misie-warszawa . Słyszałam ze Panie przedszkolanki mają tam świetne podejście do dzieci. Dzieki temu mamy większą pewność że dziecko sie zaaklimatyzuje i będzie chciało chodzić do przedszkola

A ktoś może wie jakie są opłaty w Akademii Uśmiechu? Bo niestety nie mogę tego znaleźć na ich stronie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 16:54 przez Perfectblue.

Polecam żłobek i przedszkole w Aninie Maleństwo i Przyjaciele http://malenstwo24.pl/przedszkole/. Moje dzieci tam chodzą i jestem zadowolony.

Ostatnio rozglądam się za żłobkiem dla swojej córki i znalazłam bardzo fajny na Bemowie, w sumie to granica Bemowa z Wolą. Na ulicy obrońców Tobruku 34/34 Motylkowa Kraina. Byłam tam ostatnio obejrzeć i powiem szczerze ze fajnie bo sa duze sale i co najważniejsze duży taras. A i oferta ciekawa po sa rózne pakiety nawet godzinny wiec idealnie dla mnie bo chce swoją córke powoli zaadoptować, wiec polecam bo ja się zdecydowałam :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Teraz to tylko przedszkole prywatne. Dobrze jednak robisz, bo jeśli dajmy na to zdecydowałabyś się na motylove przedszkole to masz je taniej niż opiekunkę (900zł miesięcznie), dziecko będzie miało kontakt z rówieśnikami, odbędzie masę zajęć dodatkowych i kreatywnych dzięki którym odkryje swoje talenty. Wiem, że mają jeszcze miejsca, więc zadzwoń do nich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-05 09:12 przez Saberity.

Ja mam dobre doświadczenie z przedszkolem Academy International, ale to prywatna placówka. Jeśli komuś zależy na nauce języka angielskiego, to to jedno z lepszych miejsc moim zdanie. Dzieci uczą się już od grup żłobkowych, przez zabawę, piosenki i gry.

aaasiap23 dzięki, ze zarejestrowałaś się tylko po to, żeby napisać nam o wspaniałym przedszkolu ;P
kurcze, człowiek wejdzie na forum żeby się zorientować i nawet nie wie, w co ma wierzyć ;) szukamy czegoś sprawdzonego, ale też nie superdrogiego.
zafirka, to academy International to nie przypadkiem dawna Akademia usmiechu? coś mi sie majaczy...

Tak, dokładnie to jest to samo przedszkole.

O Academy International słyszałam ostatnio, moja znajoma tam posyła tam dziecko od września, są bardzo zadowoleni.

Ja mogę polecić przedszkole w Konstancin Jeziornej http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/ Przedszkole prowadzi mama jednego z dzieci, które tam chodzi. Widać, że bardzo dbają o to, by dzieci miały zapewnione ciekawe zajęcia. Cały czas organizują jakieś atrakcje poznawcze np. ostatnio zaprosili weterynarza z kotkiem. Dzieci uczyły się jak o kocich potrzebach, sprawdzały jak zwierzątku bije serduszko itp. Moje dziecko jest bardzo podekscytowane kiedy tam chodzi!
Polecam:)

Spis żłobków z Warszawy opatrzony komentarzami rodziców. Ponad 500 placówek prywatnych i publicznych. Dodatkowo żłobki i kluby malucha z okolic Warszawy. Zapraszam do dzielenia się opiniami.

Cytat
zafirka
Tak, dokładnie to jest to samo przedszkole.

No właśnie wiedziałam, że skądś znam :) podobno tam stawiają na dwujęzyczność, im wcześniej dziecko zacznie, tym lepiej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROBO FISH rybki - pytanie do posiadaczek