Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

5 minut temu

dieta organizacja

19 minut temu

przestrzeganie diety

36 minut temu

zalety diety pudełkowej

51 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polecam żłobek państwowy na Muszlowej 17 oraz przedszkole 205 na Irzykowskiego 1:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-11 20:00 przez duena.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam żłobek Misiowa Chata, mają świetny program zajęć (dziecko nie nudzi się, ciągle jest w ruchu jednocześnie się nie przemęczając), opiekunki są naprawdę profesjonalne a sale są w pełni wyposażone w potrzebny sprzęt i zabawki :)

Ja polecam żłobek na mokotowie Zakątek Radości http://www.zakatekradosci.pl/oferta-dodatkowa/ moja córka chodzi tam od roku i musze przynać, że jestem bardzo zadowolona. Nie tylko dlatego, że mają tam dogodny dojazd i mam blisko do domu, ale tez dlatego, że obsługa jest tam na najwyzszym poziomie, a moja córka czuje sie tam jak w domu. ma zapewnioną odpowiednia opieke i chwali tez posilki. Na poczatku panikowalam, ale nie boje sie juz jej tam posylac. Tyle sie teraz slyszy o roznych dziwnych przypadkach, wiec lepiej juz trzymac sie jednego, sprawdzonego miejsca.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo spodobał mi sie pomysł z takim zbiorczym miejscem. Wiele mam właśnie w taki sposób szuka jakiegoś konkretnego przedszkola dla dzieci.Ja ze swojej strony mogę polecić wam to przedszkole w Warszawie http://malemisie.pl/przedszkole-male-misie-warszawa . Słyszałam ze Panie przedszkolanki mają tam świetne podejście do dzieci. Dzieki temu mamy większą pewność że dziecko sie zaaklimatyzuje i będzie chciało chodzić do przedszkola

A ktoś może wie jakie są opłaty w Akademii Uśmiechu? Bo niestety nie mogę tego znaleźć na ich stronie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 16:54 przez Perfectblue.

Polecam żłobek i przedszkole w Aninie Maleństwo i Przyjaciele http://malenstwo24.pl/przedszkole/. Moje dzieci tam chodzą i jestem zadowolony.

Ostatnio rozglądam się za żłobkiem dla swojej córki i znalazłam bardzo fajny na Bemowie, w sumie to granica Bemowa z Wolą. Na ulicy obrońców Tobruku 34/34 Motylkowa Kraina. Byłam tam ostatnio obejrzeć i powiem szczerze ze fajnie bo sa duze sale i co najważniejsze duży taras. A i oferta ciekawa po sa rózne pakiety nawet godzinny wiec idealnie dla mnie bo chce swoją córke powoli zaadoptować, wiec polecam bo ja się zdecydowałam :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Teraz to tylko przedszkole prywatne. Dobrze jednak robisz, bo jeśli dajmy na to zdecydowałabyś się na motylove przedszkole to masz je taniej niż opiekunkę (900zł miesięcznie), dziecko będzie miało kontakt z rówieśnikami, odbędzie masę zajęć dodatkowych i kreatywnych dzięki którym odkryje swoje talenty. Wiem, że mają jeszcze miejsca, więc zadzwoń do nich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-05 09:12 przez Saberity.

Ja mam dobre doświadczenie z przedszkolem Academy International, ale to prywatna placówka. Jeśli komuś zależy na nauce języka angielskiego, to to jedno z lepszych miejsc moim zdanie. Dzieci uczą się już od grup żłobkowych, przez zabawę, piosenki i gry.

aaasiap23 dzięki, ze zarejestrowałaś się tylko po to, żeby napisać nam o wspaniałym przedszkolu ;P
kurcze, człowiek wejdzie na forum żeby się zorientować i nawet nie wie, w co ma wierzyć ;) szukamy czegoś sprawdzonego, ale też nie superdrogiego.
zafirka, to academy International to nie przypadkiem dawna Akademia usmiechu? coś mi sie majaczy...

Tak, dokładnie to jest to samo przedszkole.

O Academy International słyszałam ostatnio, moja znajoma tam posyła tam dziecko od września, są bardzo zadowoleni.

Ja mogę polecić przedszkole w Konstancin Jeziornej http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/ Przedszkole prowadzi mama jednego z dzieci, które tam chodzi. Widać, że bardzo dbają o to, by dzieci miały zapewnione ciekawe zajęcia. Cały czas organizują jakieś atrakcje poznawcze np. ostatnio zaprosili weterynarza z kotkiem. Dzieci uczyły się jak o kocich potrzebach, sprawdzały jak zwierzątku bije serduszko itp. Moje dziecko jest bardzo podekscytowane kiedy tam chodzi!
Polecam:)

Spis żłobków z Warszawy opatrzony komentarzami rodziców. Ponad 500 placówek prywatnych i publicznych. Dodatkowo żłobki i kluby malucha z okolic Warszawy. Zapraszam do dzielenia się opiniami.

Cytat
zafirka
Tak, dokładnie to jest to samo przedszkole.

No właśnie wiedziałam, że skądś znam :) podobno tam stawiają na dwujęzyczność, im wcześniej dziecko zacznie, tym lepiej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROBO FISH rybki - pytanie do posiadaczek