Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

Budowa domu

8 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

zakładanie ogrodu

dzisiaj o 16:06

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 22:50:21

prosze o pomoc szafiarek ktore moga doradzic.Moj maz mamy sie rozejsc i chce mi zabrac dziecko bo powiedzial ze taki down jak ja nie bedzie mojej cory wychowywal jutro chce sie wyprowadzic i zabrac mi dziecko czy mozna zlozyc jakies papiery w sadzie zeby mu ja odebrac???prosze o pomoc blagam

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 22:54:32

Wystarczy, że wezwiesz policję, kiedy będzie chciał Ci ją odebrać. Do czasu rozprawy sądowej policjanci powinni przyznać Ci dziecko.

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 22:57:07

nie może Ci od tak zabrać sobie dziecka,jesli nie stanowisz niebezpieczeństwa dla siebie i dziecka,jesteś dobrą matką to prawo jest po Twojej stronie.
jeśli będzie chciał zabrać ze sobą dziecko to bym go nie wypuściła i zadzwoniła na policję

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 22:58:38

grozil mi ze jesli ja zabiore do moich rodzicow to mi zrobi krzywde.Chciala bym zlozyc papiery w sadzie o dziecko ale nie wiem jak i czy jest to platne?(jestem bezrobotna)a moich rodzicow nie chce w to wciagac
nie wiem co mam robic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-20 23:00 przez rybka911111.

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:01:38

Możesz mu ograniczyć prawa rodzicielskie, ale musisz mieć jakieś dowody na to że jest nieobliczalny i Ci grozi, choćby zeznania świadków. Jeżeli jesteś bezrobotna i nie masz środków do życia nie będziesz pokrywać kosztów rozprawy, spokojnie :) Poszukaj na necie wzoru pisma o ograniczenie praw rodzicielskich. Trzymaj się mocno jestem z Tobą! :*

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:03:10

jezeli czesto pije(on)moge jako dowod wyslac go na badania watroby?

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:04:13

nie wiem dokładnie gdzie ale poszukaj na necie bo w pewne dni gdzieś udzielają bezpłatnych porad prawnych,pójdź i się wszystkiego dowiesz od kogoś kompetentnego

Cytat
rybka911111
jezeli czesto pije(on)moge jako dowod wyslac go na badania watroby?

wyniki badań watroby nic ci nie dadzą,bo jak udowodnisz,że ma chorą wątrobę przez % :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-20 23:05 przez madzia0702.

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:04:52

Niech jutro przyjdzie do Ciebie brat/znajomy kolega, bo sama sobie nie poradzisz. I nagrywaj go na telefon będziesz miała dowód.

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:06:18

W ośrodkach pomocy społecznej masz dostępnych prawników i nieodpłatne doradztwo. Tam bym się udała w pierwszej kolejności i to jak najszybciej. Druga sprawa - nagrałabym słowa męża za pomocą chociażby dyktafonu w telefonie komórkowym, żeby mieć niezbity dowód na to, że mi groził.
Nie martw się, musiałabyś być patologiczną osobą; pijącą, bijącą, biorącą narkotyki - żeby posunęli się do odebrania Ci dziecka. Bądź dobrej myśli i działaj. Trzymam kciuki i jestem z Tobą.

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:09:16

sprawy w sądach rodzinnych sa bezplatne, ojciec ma prawo takie samo jak ty do przebywania z dzieckiem póki sad nakaze inaczej, policja nakaże żeby dziecko przebywało w miejscy zameldowania czyli tam gdzie matka

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:11:26

wlasnie w tym problem ze on dziecko zameldowal u siebie i co teraz?a ja jestem gdzie indziej

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:12:21

A masz jakiś świadków, którzy potwierdzą że pije często?
Kurcze co za ... ! Nie możesz z dzieckiem przenieść się np do mamy chwilowo???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-20 23:13 przez Evans18.

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:14:07

ale on nie ma prawa zabrać Ci dziecka. Tak jak wyżej dziewczyna napisała zgłoś to na policje!!!

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:14:21

jego koledzy ale oni beda obstawac za nim
nie dosc ze staralam sie rok czasu o moja core bo nie moglam zajsc w ciaze to jeszcze teraz ktos chce mi odebrac sens mojego zycia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-20 23:17 przez rybka911111.

pomocy dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 lip 2012 - 23:23:04

www.brpd.gov.pl/publikacjeskany/kiedy_rodzic_porwal_dziecko.pdf

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

18 miesiecy i nadal ssie piers