Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TORT My little pony na 3 urodziny

10 cze 2012 - 20:35:22

Dziewczyny doradzcie mi!
Za tydzien moja córka konczy 3 latka;)
uwielbia Kucyki Pony!
Chciałam jej zamówić tort wlasnie z kucykami, tylko że nie mam pojecia gdzie?
Albo gdzie mozna zamowić druk na opłatku?
LUBLIN!!!



TORT My little pony na 3 urodziny

10 cze 2012 - 20:55:45

Ja zamawiałam na all
Obrazek córka sama wybierała bo było dużo wzorów
Moja też skończyła w kwietniu 3 latka :)
Druk na obrazku gratis
Ja zamówiłam kwadratowy opłatek bo zrobiłam tort wielkości dużej blachy, ponad 3 kg ważył więc pierwszy raz nie trzeba było się wydzielać :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-10 21:02 przez darolisek.

TORT My little pony na 3 urodziny

10 cze 2012 - 21:59:06

u nas też na trzecie urodziny córki był tort z tymi konikami :) sama robilam z lukru :), co prawda wyszedl mi za ciemny zielony (trawa) ale wszyscy byli zachwyceni :)
mozna udekorowac i wykorzystac figurki konikow, potem corka moze je przejac do zabawy :)
za cztery tygodni robie tort dla synka na pierwsze urodziny z motywem zwierzat z zoo :)
(cos nie umiech chyba wrzucic zdjec :))





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-10 22:00 przez monikaduszak2909.

TORT My little pony na 3 urodziny

10 cze 2012 - 22:24:09

My mieliśmy taki kupny..ale opłatek musiałam sama zamówić na allegro i dostarczyć do cukierni ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 06:47 przez Lady212.

TORT My little pony na 3 urodziny

10 cze 2012 - 23:03:49

Cytat
Lady212
My mieliśmy taki kupny..ale opłatek musiałam sama zamówić na allegro i dostarczyć im do piekarni ;)
[attachment 739601 14.jpg]

Śliczny torcik!
Ja też chciałam dostarczyć do cukierni gdzie robią pyszne torty ale nie było takiej opcji

TORT My little pony na 3 urodziny

11 cze 2012 - 22:53:51

super torty;)
tylko niestety nie mam juz czasu zamowic ani oplatka ani innej ozdoby;/

TORT My little pony na 3 urodziny

11 cze 2012 - 23:40:17

u nas można w cukierniach kupić różne cudeńka z cukru i nie tylko. Nie wiem czy opłatki mają w sprzedaży, ale figurki od koloru do wyboru. Możesz poszukać takich kucyków z cukru lub czekolady i sama udekorować tort:)))

TORT My little pony na 3 urodziny

12 cze 2012 - 09:21:50

Popytaj w cukierniach czy nie wyżelują Ci kucyków! Ja mam zawsze dziwaczne pomysły co do tortu i na szczęście moja cukiernia "Michaś" z Częstochowy zawsze daje radę! A z all też byś dała radę wystarczy tylko najpierw zadzwonić i spytać czy doślą na czas! Ja tak zamawiałam w sobotę prezent i przystrojenie stołu z Myszką Miki i na wtorek wszystko miałam!

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

TORT My little pony na 3 urodziny

27 lip 2022 - 11:22:45

Cudne i słodkie torty!
Prawdziwe dzieła sztuki!


_____________________
https://www.pogodna.waw.pl/tusz-do-drukarki-canon/

TORT My little pony na 3 urodziny

11 maj 2023 - 17:42:45

Urodzinowy tort z takim motywem to na pewno strzał w dziesiątkę! Warto rzeczywiście poszukać sklepów internetowych oferujących możliwość zamówienia opłatku z takim wzorem. Na przykład, jednym z takich miejsc jest sklep internetowy https://www.cake-land.pl/ który ma w swojej ofercie różnego rodzaju akcesoria do pieczenia i dekorowania tortów. Co więcej, mają tam barwniki, foremki, a także dekoracje do tortów, więc może to być dobry punkt startowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KARCENIE DZIECI NA ULICY