Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

BUCIKI :)

09 cze 2012 - 10:12:49

Witam chcialabym sie poradzic .Otorz moja córka skonczy w czerwcu 7 miesiecy musze kupic jej buciki a zupelnie nie wiem jaki rozmiar ..;/ te które teraz ma sa od 0 do 6 miesiecy i za za male wiec jaki rozmiarek powinam kupic ?
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 10:18 przez bejbikis.

BUCIKI :)

09 cze 2012 - 10:28:12

wybierz sie do porzadnego sklepu z obuwiem dzieciecym pomaga ci zmierzyc nóżkę i doradza co dla takiego maluszka bedzie najlepsze.

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

BUCIKI :)

09 cze 2012 - 10:32:03

najgorzej ze mieszkam w malym miescie i trudno tu o takie sklepy ..;/ myślałam o allegro

BUCIKI :)

09 cze 2012 - 10:53:43

Ja bym zmierzyłą małej tak orientalnie stópke i kupiła w takim rozmiarku wkładki :) albo kupic buciki 6-9 albo 6-12 miesiecy :)
My mamy takie właśnie :) (też mam synka w podobnym miesiącu)

BUCIKI :)

09 cze 2012 - 14:38:15

Buciki przede wszystkim wygodne. Jeśli dziecko nie próbuje jeszcze wstawać, to mogą być to buciki miękkie. Jeśli mała rwie się do stania (co nie jest rzadkością w tym wieku), polecam buciki trzymające kostkę - takie z wysoką cholewką, typu trzewiki. Buciki powinny się też zginać (łamać) w 1/3 długości podeszwy, tak pod palcami. Jeśli łamią się w połowie albo co gorsza w cale, to lepiej je odłóż z powrotem na półkę. To są rady jakich udzieliła nam pani ortopeda.

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

BUCIKI :)

11 cze 2012 - 12:40:24

Cytat
komoda_malucha
Buciki przede wszystkim wygodne. Jeśli dziecko nie próbuje jeszcze wstawać, to mogą być to buciki miękkie. Jeśli mała rwie się do stania (co nie jest rzadkością w tym wieku), polecam buciki trzymające kostkę - takie z wysoką cholewką, typu trzewiki. Buciki powinny się też zginać (łamać) w 1/3 długości podeszwy, tak pod palcami. Jeśli łamią się w połowie albo co gorsza w cale, to lepiej je odłóż z powrotem na półkę. To są rady jakich udzieliła nam pani ortopeda.

otórz to wstaje przy wszytkim scianach meblach łóżkach i dlatego z bucikami jest problem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TORT My little pony na 3 urodziny