Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Meble

40 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

Rowerek dla 3 latki;)

05 cze 2012 - 20:58:56

Moja córcia za tydzien kończy 3 latka;)
Chcielibyśmy razem z mężem kupić jej rowerek.
Ma jeden, który kupilismy na roczek ale jest już za mały.
Doradzcie jaki rozmiar kólek powinnien mieć aby nie był za duży ale również żeby posłużył kilka lat, aby szybko z niego nie wyrosła.
Dodam kilka zdjęć o jaki mniej wiecej nam chodzi rower.:



Rowerek dla 3 latki;)

05 cze 2012 - 21:38:01

dla 3 latki taki rowerek będzie ok. rozmiar kół 12" powiniem być odpowiedni , jednak większe koła to dłuższe użytkowanie rowerka. dużo zależy od zwinność i budowy ciała córeczki. drobnej niuni będzie trudno na większych kółkach rozpocząć nauke jazdy.

Rowerek dla 3 latki;)

05 cze 2012 - 21:55:42

Weź córeczkę do sklepu-niech spróbuje pojeździć-wtedy zobaczysz który będzie odpowiedni ;)
My też teraz kupowaliśmy rowerek dla córki,ma ponad 3 latka i jest drobniutka.Też mieliśmy dylemat ;/ czy rowerek dostosowany dla dzieci od 3 do 5 lat /14",czy już większy-16" dla dzieci w wieku 4-6 lat.
Córce zdecydowanie przypadł do gustu ten mniejszy,ale rowerek to już jakiś wydatek,odradzono nam kupno tego mniejszego,ponieważ większy posłuży dłużej-tym bardziej,że córka świetnie dawała sobie radę z jazdą na nim
Ale to indywidualna sprawa,tak jak pisałam-najlepiej zabrać córeczkę do sklepu ;)
Mamy taki-oczywiście z kółkami bocznymi

A to ten mniejszy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-05 22:03 przez edyta8501.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Rowerek dla 3 latki;)

05 cze 2012 - 22:50:52

też jestem zainteresowana tematem

Rowerek dla 3 latki;)

05 cze 2012 - 23:05:46

a my kupiliśmy córce właśnie na 3 latka taki.
To jest 14 i też bardzo żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na 16.
Mała śmiga jak zawodowiec heh



Rowerek dla 3 latki;)

05 cze 2012 - 23:24:32

Moja córka na 3 latka a ma 102 cm wzrostu dostała rower 16" i polecam o ile tylko dziecko sięga do pedałek
Pierwszy taki normalny kupiłam jej w pażdzierniku jak miała 2,5 to było 12" ale po zimie okazał się mały
Bałam się czy córka sobie poradzi na 16 a teraz muszę za nią biegać tak jej się dobrze jeździ
Pierwszy mały kupiłam taki tańszy na all a teraz musieliśmy wydać dużo więcej bo kupowałam w sklepie bo jak się okazało nie na wsztstkich 16 córcia dosięgała do pedał i trzeba było mierzyć
Polecam przymierzyć bo pani, która ode mnie odkupowałam 12 też miała córcię 3 latka ale stwierdziła że jest drobniutka i na większy nie ma szans więc to zależy od dziecka

Rowerek dla 3 latki;)

05 cze 2012 - 23:59:44

moj syn ma 2,5 roku i kupilam mu 16" rowerek,jest wysoki i swietnie jezdzi na nim sam:)

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

Rowerek dla 3 latki;)

06 cze 2012 - 21:12:55

kurcze a moje dzeicko nie chce jeździć rowerek stoi od ponad roku NOWY próbował ale ciężko mu wścieka się i nie chce ,nie będę go zmuszać ale kurcze ma 4 latka i nie chcieć na rowerze jeździć...coś mi się wydaje że jego siostra(ma 8 iesięcy) będzie szybciej na nim śmigać....

Rowerek dla 3 latki;)

06 cze 2012 - 22:16:42

Koleżanki syn też nie chciał jeździc a jak już siadł to tak jakby za karę i nie chciał pedałować ale się nie poddawała i któregoś dnia załapał pedałowanie i teraz bez rowerka z domu nie chce wyjść

Rowerek dla 3 latki;)

06 cze 2012 - 22:58:57

My mamy taki:



koła 12 ja sugerowałam się tym ze moja córcia jest strasznie drobna i bałam się ze na wiekszym sobie nie poradzi,ale teraz jednak załuję bo mała smiga jak ta lala na pewno dała by sobie radę nawe na 16 i starczył by na dłuże a tak na przyszły rok przyjdzie nam kupic nowy :)))
wiec jednak radziła bym kupic 14/16 :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 23:02 przez palla28.

Rowerek dla 3 latki;)

20 cze 2012 - 19:53:29

my mamy od Puky. Te rowerki produkowane są w 100% w Niemczech, wykonanie bardzo dobre. Zero chińszczyzny.

Rowerek dla 3 latki;)

09 sie 2012 - 01:26:48

Trzeba dziecko przymierzyć do rowerka, wziąć pod uwagę jego umiejętności. Moja np. ma 3,5 roku, 110 cm, właśnie kupiłam jej 16 cali i wygląda na to, że za rok czeka mnie zakup większego. Więc jak chcesz żeby rowerek nie był na jeden sezon to conajmniej 16, ile by dziecko nie miało wzrostu ;)

Rowerek dla 3 latki;)

07 maj 2013 - 21:26:35

Witam Również rozglądam się za rowerem dla córki na razie przymierzała rower na kołach 20 calowych plus kółka boczne coś takiego: spinder-bike Caria 20 i jest dla niej chyba za duży. 16 wydaje mi się za mała i że będzie tylko na jedne rok. Nie tylko ja się borykam z dylematem zakupu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 21:27 przez antoninazk.

Rowerek dla 3 latki;)

07 maj 2013 - 22:00:00

Moja córcia w marcu skończyła 3 lata Na urodziny dostała rower na kołach 16 super sobie radzi Tez był dylemat czy 14 czy 16 W sklepie przymierzyliśmy ją do 14 to troszkę śmiesznie wyglądała Rower sprawiał wrażenie że jest za mały Mąż posadził ją na 16 i od razu rundkę w sklepie zrobiła Rower został zakupiony na all miał bogatsze wyposażenie W szafce mam jej zdjęcia na rowerze

Rowerek dla 3 latki;)

07 maj 2013 - 22:03:13

a ja jestem zdania że lepiej kupic dziecku rowerek pasujacy idealnie chociazby mial na jeden sezon starczyc bo można kupic rowerek uzywany dobrej firmy potem go sprzedac i kupić również uzywany ale wiekszy. Rowerki dobrych firm idą jak woda wiec nie trzeba sie martwić ze sie nie sprzeda
Ja córci kupiłam 14" z Decathlona Btwin za 200zl uzywany w idealnym stanie. Teraz z niego wyrosla i również kupiliśmy jej Btwin tylko 16" rówież uzywany za 212zł z wysyłka co prawda ten wiekszy ma widoczne slady uzytkowania ale dziala bez zarzutu.

No i akurat te rowerki bardzo dobrze się sprzedaja mi w Krakowie jak chcialam znajsc by odebrać osobiscie to z pod nosa znikaly bo jak dzwonilam to juz zarezerwowane byly.

Taki miala najpierw ( teraz zostawilam go dla młodszej córci)


A taki ma teraz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOMENTARZE DZIECI-SZOK.