Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 15:49:20

pytanie skierowane do wszystkich mamusiek, ktore maja pojecie o prywatnych przedszkolach..

Moja 3 letnia coreczka nie zalapala sie juz na publiczne przedszkole, dlatego zaczelam sie interesowac prywatnymi, mimo ze szukam dopiero pracy, a moj facet ma troche pieniedzy do splacenia..

W kazdym razie bylam dzisiaj w takim przedszkolu dowiedziec sie o miejca i ceny.
I teraz nie wiem czy dobrze zrozumialam:
Pani powiedziala ,ze oplata za caly miesiac to 300 zł
do tego dochodzi jedzenie i tu uwaga:
Czy to mozliwe ze kazdy posilek dla dziecka to koszt 13 zl?? (Dziennie sa 3 posilki)

Obliczylam, ze wtedy zaprowadzajac ja na 9 i odbierajac wczesniej, tak ,ze nie korzystalaby ze sniadan i podwieczorkow, jedzenie wyniosloby wiecej niz czesne.

Dodam,ze przedszkole nie jest w centrum miasta, mieszkam jakies 15km za Krakowem.

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 15:53:19

wiesz co...nie znam sie na tym...ale mysle ze dobrze ja zrozumialas...wkoncu prywatne przedszkola maja to do siebie że są strasznie drogie...
najlepiej to zadzwon tam jeszcze raz i popros o wyslanie na meila szczegolow i cennika :) wtedy bedziesz miec czarno na bialym :)

Cytat
anulla06
pytanie skierowane do wszystkich mamusiek, ktore maja pojecie o prywatnych przedszkolach..

Moja 3 letnia coreczka nie zalapala sie juz na publiczne przedszkole, dlatego zaczelam sie interesowac prywatnymi, mimo ze szukam dopiero pracy, a moj facet ma troche pieniedzy do splacenia..

W kazdym razie bylam dzisiaj w takim przedszkolu dowiedziec sie o miejca i ceny.
I teraz nie wiem czy dobrze zrozumialam:
Pani powiedziala ,ze oplata za caly miesiac to 300 zł
do tego dochodzi jedzenie i tu uwaga:
Czy to mozliwe ze kazdy posilek dla dziecka to koszt 13 zl?? (Dziennie sa 3 posilki)

Obliczylam, ze wtedy zaprowadzajac ja na 9 i odbierajac wczesniej, tak ,ze nie korzystalaby ze sniadan i podwieczorkow, jedzenie wyniosloby wiecej niz czesne.

Dodam,ze przedszkole nie jest w centrum miasta, mieszkam jakies 15km za Krakowem.
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 16:53:37

Ja płacę 580 zł z 3 posiłkami (śniadanie , obiad 2 daniowy i podwieczorek) , jeśli dziecka nie ma w przedszkolu to odliczają 9 zł dziennie za wyżywienie dziennie , czyli stawka żywieniowa wynosi 9 zł dziennie .
Myślę że u Ciebie to jest 13 zł dziennie , bo niemożliwe żeby było wszystko po 13 zł , śniadania i podwieczorki są tańsze , obiady droższe , u mnie jest śniadanie i podwieczorek po 1.50 a obiad 6 zł .

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 17:23:07

Ja płacę czesnego 350 zł (powyżej 8 godzin) lub 300 (do 8 godzin).
I dodatkowo po 6 zł za każdy obiad.
Podwieczorki i śniadania wliczone są w czesne.
Miesięcznie mieszcze się w kwocie do 500 zł.

Obiadki rozliczane są codziennie - ile dziecko ich zje za tyle płacę. Przedszkole ma catering.

Przedszkola prywatne nie są strasznie drogie ;)

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 19:06:39

Cytat
aafijolek
Ja płacę 580 zł z 3 posiłkami (śniadanie , obiad 2 daniowy i podwieczorek) , jeśli dziecka nie ma w przedszkolu to odliczają 9 zł dziennie za wyżywienie dziennie , czyli stawka żywieniowa wynosi 9 zł dziennie .
Myślę że u Ciebie to jest 13 zł dziennie , bo niemożliwe żeby było wszystko po 13 zł , śniadania i podwieczorki są tańsze , obiady droższe , u mnie jest śniadanie i podwieczorek po 1.50 a obiad 6 zł .

U mnie dokładnie tak samo :)

Za podwieczorek 13 zł, to byłoby strasznie drogo :)

Zadzwoń i zapytaj po prostu.

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 19:23:01

u mnie prywatne kosztuje 350 od 6-do 16 i w tym sa posilki juz,czesne to 170 zl a 180 posilki

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 19:51:45

U mnie przedszkole kosztuje 350 zł razem z posiłkami. Jeśli dziecka nie ma w przedszkolu odliczane jest 5 zł dziennie.

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 21:10:58

na pewno 13 zł za dzienną stawkę żywieniową:)u mnie jest czesne za cały miesiąc 300zł i stawka żywieniowa 8zł:) POLECAM a przedszkole nie ma strony internetowej???

POMOCY, PRYWATNE PRZEDSZKOLE

08 maj 2012 - 21:26:28

Ja prowadzę takie przedszkole i myślę, że kwota 13 złotych to jest za całość wyżywienia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prośba o wypełnienie ankiety o mózgowym porażeniu dziecięcym