Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

32 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

08 kwi 2012 - 22:10:06

Witam.Proszę o pomoc w wyborze trampoliny.
Chciałabym żeby była bezpieczna i do 900zł.
Średnica 200-400cm . Ktoś ma "sprawdzoną" firmę ?
I czy lepsza jest siatka wewnętrzna czy zewnetrzna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-08 22:12 przez mikex3.

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

11 kwi 2012 - 23:29:27

Też jestem zainteresowana tym tematem ;)

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

23 kwi 2013 - 15:04:16

Witam, mogę polecić sklep trampoliny.pl. Kupiłam tam małą trampolinę do fitnessu i wszystko było ok - obsługa w porządku i towar doszedł dość szybko. Widziałam, że mają też większe trampoliny ogrodowe z siatką. Jeśli ktoś szuka może spojrzeć.

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

29 kwi 2013 - 10:11:47

My nie mamay, ale znajomu zza płotu owszem :) - zawsze jest u nich pełno dzieciaków :). Z tego co opowiadała mi sąsiadka to kupili, a właściwe odkupili używaną trampolinę - sporo tańsza, a zabawy tyle samo :)

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

29 kwi 2013 - 11:04:44

my mamy trampoline niemieckiej firmy hudora srednica 3,05m miała najlepszą opinie więc kupiliśmy ją, fakt jest troszke drozsza niz nie firmowe.

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

29 kwi 2013 - 11:15:21

nam kilka dni temu przyszła trampolina. najlepsza jest z siatką wewnętrzną, bo słupki są wtedy na zewnątrz i nie ma ryzyka że dziecko uderzy się w słupek. my kupiliśmy 2,5 m. zapłaciliśmy ok 500zł, czyli niedrogo. trampolina jest firm olimpics. od wtorku sprawuje się świetnie

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

17 cze 2019 - 14:34:26

Ja ze swojej strony, jeśli temat jest dla ciebie aktualny to polecam markę Neo-sport. Mają też swój sklep firmowy, ale lepsze zakupy, bo taniej można zrobić w trampoliny ogrodowe.pl
Warto zajrzeć, pewnie coś dla siebie wybierzesz. :))

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

07 mar 2024 - 10:37:18

Myślę, że to jest trafione rozwiązanie, ale sami oceńcie - https://hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe Ta marka jest fajnym połączeniem dobrej ceny i jakości. Optymalnie wybierać te większe - z małej szybko dzieci wyrastają. U nas od 5 lat ta sama trampolina i nie ma żadnych problemów. Ogólnie - to jest świetne rozwiązanie, które robi różnicę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak naprawic zdjęcie :( ?