Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

38 minut temu

sprawdzony stomatolog

42 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

08 kwi 2012 - 22:10:06

Witam.Proszę o pomoc w wyborze trampoliny.
Chciałabym żeby była bezpieczna i do 900zł.
Średnica 200-400cm . Ktoś ma "sprawdzoną" firmę ?
I czy lepsza jest siatka wewnętrzna czy zewnetrzna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-08 22:12 przez mikex3.

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

11 kwi 2012 - 23:29:27

Też jestem zainteresowana tym tematem ;)

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

23 kwi 2013 - 15:04:16

Witam, mogę polecić sklep trampoliny.pl. Kupiłam tam małą trampolinę do fitnessu i wszystko było ok - obsługa w porządku i towar doszedł dość szybko. Widziałam, że mają też większe trampoliny ogrodowe z siatką. Jeśli ktoś szuka może spojrzeć.

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

29 kwi 2013 - 10:11:47

My nie mamay, ale znajomu zza płotu owszem :) - zawsze jest u nich pełno dzieciaków :). Z tego co opowiadała mi sąsiadka to kupili, a właściwe odkupili używaną trampolinę - sporo tańsza, a zabawy tyle samo :)

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

29 kwi 2013 - 11:04:44

my mamy trampoline niemieckiej firmy hudora srednica 3,05m miała najlepszą opinie więc kupiliśmy ją, fakt jest troszke drozsza niz nie firmowe.

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

29 kwi 2013 - 11:15:21

nam kilka dni temu przyszła trampolina. najlepsza jest z siatką wewnętrzną, bo słupki są wtedy na zewnątrz i nie ma ryzyka że dziecko uderzy się w słupek. my kupiliśmy 2,5 m. zapłaciliśmy ok 500zł, czyli niedrogo. trampolina jest firm olimpics. od wtorku sprawuje się świetnie

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

17 cze 2019 - 14:34:26

Ja ze swojej strony, jeśli temat jest dla ciebie aktualny to polecam markę Neo-sport. Mają też swój sklep firmowy, ale lepsze zakupy, bo taniej można zrobić w trampoliny ogrodowe.pl
Warto zajrzeć, pewnie coś dla siebie wybierzesz. :))

JAKA TRAMPOLINA Z SIATKĄ

07 mar 2024 - 10:37:18

Myślę, że to jest trafione rozwiązanie, ale sami oceńcie - https://hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe Ta marka jest fajnym połączeniem dobrej ceny i jakości. Optymalnie wybierać te większe - z małej szybko dzieci wyrastają. U nas od 5 lat ta sama trampolina i nie ma żadnych problemów. Ogólnie - to jest świetne rozwiązanie, które robi różnicę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak naprawic zdjęcie :( ?