Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

przedszkole MONTESSORI

04 kwi 2012 - 20:23:53

dziewczyny, czy którejś z was dziecko chodzi do przedszkola Montesoriańskiego? a może w waszym mieście jest takie i słyszałyście opinie innych mam? Mamy z mężem po świętach rozmowę w takim właśnie przedszkolu w sprawie przyjęcia naszego synka, nie wiem jak mam się przygotować i czy warto posłać dziecko właśnie tam, a jeśli tak to dlaczego?

przedszkole MONTESSORI

04 kwi 2012 - 21:07:38

w Rzeszowie u nas jest takie przedszkole. slyszalam pozytywne opinie na jego temat. czytalam tez artykul o nim i jakbym miala kase to bylabym chetna do zapisania tam corki.

przedszkole MONTESSORI

04 kwi 2012 - 22:02:48

Te przedszkola są rewelacyjne!! Jeśli Was stać to ja na Waszym miejscu nie wahałabym się ani przez chwilę. Dzieci rozwijają się tam niesamowicie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

przedszkole MONTESSORI

04 kwi 2012 - 22:20:32

właśnie u nas Montessori jest to przedszkole społeczne, jest o wiele tańsze niż prywatne i można się ponoć dostać w przeciwieństwei do państwowych, ale nie chciałabym aby to były jedyne atuty ktorymi będę się kierowała dokonując wyboru.

przedszkole MONTESSORI

04 kwi 2012 - 22:23:21

Witam! :) Z wyksztalcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Przez pewien czas miałam praktyki w takim przedszkolu, które stosuje metodykę Marii Montessori. Mam wiedzę na ten temat teoretyczną jak i praktyczną i szczerze mogę polecić Ci takie przedszkola. Na prawdę są świetne wg mnie pod każdym względem a dzieci mają w takim przedszkolu możliwość wszechstronnego rozwoju w kapitalny sposób. Na pewno podczas spotkania w tym przedszkolu wszystkiego się dowiesz i zobaczyc jaka kapitalna atmosfera panuje w takich przedszkolach:). Myślę, że wybór takiego przedszkola jest bardzo dobrym pomysłem z Waszej strony a dzieck będzie czerpało z tego same korzyści:).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziecko i kościół