Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 13:20:46

A my wolimy takie wdzianko wełniane ecru - małemu jest wygodnie i ślicznie wygląda :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 13:21 przez limonka80.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 13:34:44

Limonka sliczne te ubranko!

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 14:21:36

Mój synek był chrzczony w grudniu .Miał garniturek a na to błękitny polarowy kombinezon i błękitną czapkę.W domu miał takie ubranko jednoczęściowe wyglądał jak frak . Tylko my chrzciliśmy w ogrzewanej kaplicy i przy ołtarzu był w samym garniturku.


Mysle że spokojnie możesz mu ubrać polarowe ubranko sugerując się teraźniejszą pogodą .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 14:23 przez Paula06061987.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 14:29:48

my mieliśmy czarny garniturek, błękitną koszulę, czarny krawat i czarne lakierki,na główce miał mieć kaszkiecik, wydałam kupę kasy, garniturek mi koleżanka aż w Anglii kupowała, żeby mój synek wyglądał nieziemsko :) niestety to był jakoś wrzesień z tego co pamiętam i wypadła tak strasznie zimna niedziela, że i tak na wierzch musiałam mu kurtkę ubrać i zwykłą czapkę, kórtkę miał brązową, czapke kolorową i wyobraźcie sobie, że ani nas ksiądz nie wygonił, ani dziecko nie ma traumy, tylko mi żal teraz z powodu mojej własnej głupoty :) Dajcie spokój :) czy na 1godz warto tyle kasy wydawać? bez sensu wg mnie ten STRESSS :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 14:32 przez alenka85.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 14:43:35

warto dla mnie warto ... to tak jakby pannie młodej powiedziec idz w jeansach w końcu to tylko jedna noc ....

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 14:54:49

my mamy w Wielkanoc



chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 15:14:40

Cytat
natalka1012
w polarowym bedzie mu chyba za goraco
moj miał biały garnitur

Nasze ubranko miało polarowe spodnie, buciki, sukieneczkę i dopiero na to płaszczyk i moje dziecko się nie spociło a w tamtym roku w marcu i kwietniu było cieplej.

Mi wszyscy mówili, że powinnam kupić coś lekkiego, ale na szczęście nikogo nie słuchałam bo nie wiem w co bym ją ubrała. Nie wiem jak u Was, ale u mnie kilka dni temu padał śnieg. Można kupić garnitur, tylko co jak będzie chłodno. Na taką opcję trzeba się przygotować. W kościołach na ogół jest zimno i tą porą roku nieprzyjemnie.
Każda mama chce żeby jej dziecko wyglądało wyjątkowo w tym dniu.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 18:15:28

Hejka :)
Podaj mi maila to podeślę Ci śliczne ubranka do chrztu jakie mam na sprzedaż.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 23:18:43

Witam,

JAK DLA MNIE OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!!

My rowniez mamy w Wielkanoc i dobrze ze nie kupilismy lzejszego ubranka:) synek bedzie tak ubrany

Koszula, marynarka, krawacik, spodnie i plaszczyk, mielismy problem z butkami bo ciezko znalezc biale trzewiczki w tym rozmiarze wiec beda zwykle atlasowe ale naszczescie ocieplane!

JAK DLA MNIE KAŻDE DZIECKO NIEWAŻNE JAK UBRANE W DNIU CHRZTU WYGLĄDA JAK ANIOŁEK:)

ALE JESTEM ZA BIELĄ W TYM DNIU:P

A córeczka wygląda tak:D KONIECZNIE SUKIENKA!! Do tego mieliśmy kapelusik i płaszczyk polarkowy, chociaż chrzciny były w sierpniu to i tak się przydał bo nie było w Kościele za ciepło!



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 23:27 przez marzenas1985.

chrzest pomocy ubranko

05 kwi 2012 - 00:09:37

ja corke chrzcilam 3 lata temu w polowie kwietnia -pogoda byla ladna ale nie upalnie ok 18 c corka byla w kaftaniku spiszkach (biale,spacjalne na chrzest)i w beciku..taka tradycja w mojej rodzinie. na zdjeciu akurat ja jako chrzesna na chrzcie chrzesnicy w beciku mojej corki.



chrzest pomocy ubranko

05 kwi 2012 - 10:43:27

Cytat
limonka80
A my wolimy takie wdzianko wełniane ecru - małemu jest wygodnie i ślicznie wygląda :)[attachment 703132 DSC_0974_resize.JPG]
To jest super, kiedys widziałam podobne ubranko w smyku, tylko bez nogawek a w formie śpiworka. Żałuję, że nie kupiłam, teraz by mi się przydało. Mój synek był chrzczony w kwietniu, miał na sobie jasny dresik i włożony był w biały polarowy śpiworek z kapturkiem. Dla mnie prostota jest najważniejsza, szczególnie, że ja tradycyjnie jestem za chrzczeniem malutkiego dziecka (góra 3 miesięcznego); gdzie gajer dla takiego maluszka? Żeby nie było -beciki i koronkowe podusie to tez dla mnie porażka.

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

chrzest pomocy ubranko

13 kwi 2012 - 13:54:49

Mój synek miał chrzest 2 tyg. temu dokładnie w swoje pierwsze urodziny. I kupiłam mu taki komplecik jak poniżej. W kościele było troche zimno to siedział w kurteczce a do samego chrztu mu ją ściągnełam :)



chrzest pomocy ubranko

13 kwi 2012 - 14:33:09

nam pogoda nie dopisała,ale synek wyglądał tak



niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

chrzest pomocy ubranko

24 lip 2013 - 11:35:04

Kupując dziecku ubranka do chrztu ciężko stwierdzić jaka będzie pogoda. Moim zdaniem lepiej jest kupić dodatkowo prócz sukienki jakiś sweterek, gdyby się okazało, że jest zbyt zimno. Przezorny zawsze ubezpieczony.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

chrzest pomocy ubranko

02 kwi 2014 - 14:52:53

Też mi się wydaje, że lepiej kupić dodatkowo coś ciepłego, nawet latem. Nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda. Moja córa była chrzczona w grudniu i miała na sobie kombinezon biały a w domu fioletową sukienkę. Niedawno trafiłam na <moderacja> i żałuję, że nie miałam jednej z tych sukienek dla Zosi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:29 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedszkole MONTESSORI