Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 21:40:05

Witam serdecznie moje drogie potrzebuje waszej porady !!

teraz w kwietniu za 2 tyg mam chrzciny dziecka ;)
i kompletnie nie wiem jak mam go ubrac , czy to ma byc cos polarowego czy cos innego bardzo prosze o poslanie mi jakichs linkow co same byscie zalozyly dziecku na taki miesiac

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 21:44:31

tylko ubranka z abrakadabry maja kolekcje na kazda pore roku uwielbiam ich kreacje nienawidze napuszonych kiecek czy garniturów

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:02:13

Abrakadabra ... wiec o czym mowisz incognito82 ;) .Ciuszki sliczne, ceny nowych mogą powalić ale uzywki mozna na All kupic a tej jakosci nic nie przebije. Ja tez nie przepadam za garniturkami a juz za tymi dlugimy kiecami jak ze slubu gdzie tego dziecka wsrod falbanek nie widac to juz wogole.

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:06:26

no wlasnie nie podobaja mi sie ubranka tej firmy.. mam chlopczyka szukam czegos na chlopczyka

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:09:20

no mój synio miał taki kpl kupiłam go za krocie ale nie żałuje ani jednej zł
no dla każdego dobrego co innego
kup garnitur kurtkę i gra KRASNAL ma takie zestawy jak wolisz garniaki
to jeszcze jest dla mnie znośne
na all jest pełno tego





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 22:12 przez incognito82.

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:15:32

Cytat
sexuual__
no wlasnie nie podobaja mi sie ubranka tej firmy.. mam chlopczyka szukam czegos na chlopczyka
Co sugerujesz ?

Ja bym synka ubrala np tak
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=3592
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=3008
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=3278

Do tego biala kurteczka i miodzio jak dla mnie. I co malo chlopięce ? Takie ciuszki przynajmniej pozniej mozna wykorzystac.

Wiele zalezy tez w jakim wieku jest dziecko. Mnie osobiscie szkoda by bylo takiego powiedzmy 2-3 miesiecznego malca w gang wciskac ale co kto woli :)

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:19:17

no te ubranka z abry to inna bajka ale cudooo ja miałam całe szydełkowe najchętniej ubierałabym go tak codziennie ale cóż chrzest raz w życiu :D

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:37:23

nie wiem czy to chlopiec. czy dziewczynka, ale ja chrzcilzam w tamtym roku w marcu i nie bylo wcale cieplo,ubralam rajstopki skarpetki i butki, pod spod body z dlugim rekawem i sukieneczke i sweterek, zawsze mozesz dziecko okryc kocykiem jakims niebieskim, czy rozowym. mam zdjecie z chrztu na szfce i sukieneczke wystawiona jakby chcial ktos zobaczyc.
a chlobczyka to ubralabym w jakies eleganckie spodnie biala koszulke kamizelkeczy sweterek, i kurteczke jakas. widze ze dzieci chrzczone na prosto takie pol roku i wieksze to raczej normalnie ubieraja tylko biala koszulka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 22:42 przez dodi102.

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:46:33

a mój synek ma chrzciny w niedziele wielkanocna...a bedzie ubrany tak i na wierzch sweterek no i buciki-mokasynki,mam nadzieje ze pogoda dopisze ;)


chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 07:38:09

fajnie wszystko ;) anka a ten twoj synek to taki zadowolony jak zdjecia sie mu robi ;)
fajne te z abrakadabra ;) takich to ja tam nie znalazlam ;p

dziekuje bardzo mi pomoglyscie ;)

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 09:31:35

A ja bym zalozyla wlasnie polarowe ubranko, cieple, miekkie i bardzo wygodne dla dziecka.Bez sztywnych koszul, niepotrzebnych much czy krawatow.
Moja corka(a bylo to juz prawie 7 lat temu, ale dzis ubralabym tak samo)miala kupione bardzo ladne biale spioszki-pajacyk, bez udziwien, atlasow, bucikow.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 09:35:24

Ja chrzciłam swoją córeczkę w lany poniedziałek <moderacja> Wszyscy mi polecali jakieś cienkie sukienkę, bo liczyli na to , że jest ciepło, ale widzieliśmy, że pogoda nie rozpieszcza jak ostatnio spadł śnieg.
Wato kupić coś polarowego, składającego się z kilku warstw. Zawsze można zdjąć coś z wierzchu, ale na pewno maluch nie zmarznie.
<moderacja> zakaz wklejania linków z Allegro

chyba wybrałabym coś takiego, z kurteczką
Zwracaj uwagę na wygodę, żeby maluch nie marudził.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 11:23 przez moderator.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 10:18:58

To ubranko w które bedzie ubrany moj synek jest bez udziwnien, spodenki sa z miekkiego materiału i nie na jedna okazje bo moze wykorzystac wiosna i latem,tak samo kaszkiecik przyda sie na spacerki,a body jak body wygodne są ...chyba kazda mamusia naklada body swojemu maluchowi,lepsze body niz jakas sztywna koszula!!! a na nóżkach co ma mieć skarpetki? chyba normalne że buty...
sexual...a Twój synek ile ma ? bo mój ma 11 miesięcy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 10:26 przez AnkaK30.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 12:43:35

w polarowym bedzie mu chyba za goraco
moj miał biały garnitur

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 13:07:59

Ja chrzciłam rok temu w kwietniu, ale chłodno było. Ubranko miał to, które mam w swoim profilu, więc nie będę już wstawiać zdjęć. Zerknij przed zakupem jaka ma być u Was pogoda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak jedzą wasze dzieci?