Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

20 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 21:40:05

Witam serdecznie moje drogie potrzebuje waszej porady !!

teraz w kwietniu za 2 tyg mam chrzciny dziecka ;)
i kompletnie nie wiem jak mam go ubrac , czy to ma byc cos polarowego czy cos innego bardzo prosze o poslanie mi jakichs linkow co same byscie zalozyly dziecku na taki miesiac

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 21:44:31

tylko ubranka z abrakadabry maja kolekcje na kazda pore roku uwielbiam ich kreacje nienawidze napuszonych kiecek czy garniturów

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:02:13

Abrakadabra ... wiec o czym mowisz incognito82 ;) .Ciuszki sliczne, ceny nowych mogą powalić ale uzywki mozna na All kupic a tej jakosci nic nie przebije. Ja tez nie przepadam za garniturkami a juz za tymi dlugimy kiecami jak ze slubu gdzie tego dziecka wsrod falbanek nie widac to juz wogole.

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:06:26

no wlasnie nie podobaja mi sie ubranka tej firmy.. mam chlopczyka szukam czegos na chlopczyka

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:09:20

no mój synio miał taki kpl kupiłam go za krocie ale nie żałuje ani jednej zł
no dla każdego dobrego co innego
kup garnitur kurtkę i gra KRASNAL ma takie zestawy jak wolisz garniaki
to jeszcze jest dla mnie znośne
na all jest pełno tego





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 22:12 przez incognito82.

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:15:32

Cytat
sexuual__
no wlasnie nie podobaja mi sie ubranka tej firmy.. mam chlopczyka szukam czegos na chlopczyka
Co sugerujesz ?

Ja bym synka ubrala np tak
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=3592
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=3008
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=3278

Do tego biala kurteczka i miodzio jak dla mnie. I co malo chlopięce ? Takie ciuszki przynajmniej pozniej mozna wykorzystac.

Wiele zalezy tez w jakim wieku jest dziecko. Mnie osobiscie szkoda by bylo takiego powiedzmy 2-3 miesiecznego malca w gang wciskac ale co kto woli :)

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:19:17

no te ubranka z abry to inna bajka ale cudooo ja miałam całe szydełkowe najchętniej ubierałabym go tak codziennie ale cóż chrzest raz w życiu :D

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:37:23

nie wiem czy to chlopiec. czy dziewczynka, ale ja chrzcilzam w tamtym roku w marcu i nie bylo wcale cieplo,ubralam rajstopki skarpetki i butki, pod spod body z dlugim rekawem i sukieneczke i sweterek, zawsze mozesz dziecko okryc kocykiem jakims niebieskim, czy rozowym. mam zdjecie z chrztu na szfce i sukieneczke wystawiona jakby chcial ktos zobaczyc.
a chlobczyka to ubralabym w jakies eleganckie spodnie biala koszulke kamizelkeczy sweterek, i kurteczke jakas. widze ze dzieci chrzczone na prosto takie pol roku i wieksze to raczej normalnie ubieraja tylko biala koszulka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 22:42 przez dodi102.

chrzest pomocy ubranko

03 kwi 2012 - 22:46:33

a mój synek ma chrzciny w niedziele wielkanocna...a bedzie ubrany tak i na wierzch sweterek no i buciki-mokasynki,mam nadzieje ze pogoda dopisze ;)


chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 07:38:09

fajnie wszystko ;) anka a ten twoj synek to taki zadowolony jak zdjecia sie mu robi ;)
fajne te z abrakadabra ;) takich to ja tam nie znalazlam ;p

dziekuje bardzo mi pomoglyscie ;)

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 09:31:35

A ja bym zalozyla wlasnie polarowe ubranko, cieple, miekkie i bardzo wygodne dla dziecka.Bez sztywnych koszul, niepotrzebnych much czy krawatow.
Moja corka(a bylo to juz prawie 7 lat temu, ale dzis ubralabym tak samo)miala kupione bardzo ladne biale spioszki-pajacyk, bez udziwien, atlasow, bucikow.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 09:35:24

Ja chrzciłam swoją córeczkę w lany poniedziałek <moderacja> Wszyscy mi polecali jakieś cienkie sukienkę, bo liczyli na to , że jest ciepło, ale widzieliśmy, że pogoda nie rozpieszcza jak ostatnio spadł śnieg.
Wato kupić coś polarowego, składającego się z kilku warstw. Zawsze można zdjąć coś z wierzchu, ale na pewno maluch nie zmarznie.
<moderacja> zakaz wklejania linków z Allegro

chyba wybrałabym coś takiego, z kurteczką
Zwracaj uwagę na wygodę, żeby maluch nie marudził.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 11:23 przez moderator.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 10:18:58

To ubranko w które bedzie ubrany moj synek jest bez udziwnien, spodenki sa z miekkiego materiału i nie na jedna okazje bo moze wykorzystac wiosna i latem,tak samo kaszkiecik przyda sie na spacerki,a body jak body wygodne są ...chyba kazda mamusia naklada body swojemu maluchowi,lepsze body niz jakas sztywna koszula!!! a na nóżkach co ma mieć skarpetki? chyba normalne że buty...
sexual...a Twój synek ile ma ? bo mój ma 11 miesięcy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 10:26 przez AnkaK30.

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 12:43:35

w polarowym bedzie mu chyba za goraco
moj miał biały garnitur

chrzest pomocy ubranko

04 kwi 2012 - 13:07:59

Ja chrzciłam rok temu w kwietniu, ale chłodno było. Ubranko miał to, które mam w swoim profilu, więc nie będę już wstawiać zdjęć. Zerknij przed zakupem jaka ma być u Was pogoda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak jedzą wasze dzieci?