Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

motywacja na diecie

10 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 10:30:38

jeszcze świnka skarbonka z Fisher Price, to jedyna zabawka którą moje dziecko bawi się ciągle i jakaś piramidka(kółeczka do nakładania na kijek), najlepsza ta najtańsza z tego leciutkiego plastiku, mogą już być w tym wieku pierwsze klocki, na razie rodzice poukładają ale za miesiąc lub dwa mała sama będzie układała. Polecam najbardziej te wielkie zestawy na all. Za cenę jednej czy dwóch zabawek nowych kupisz kilkanaście używanych.

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 10:37:24

Ja moją 8 miesięczną córcię zabawiam muzyką. Też
nudzi się szybko zabawkami. Jak jej śpiewam i tańczę
to jest bardziej zainteresowana. Może też nie na długo,
ale zawsze warto spróbować:)

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 10:50:14

Zapomniałam napisać, że powinnam wysłać list dziękczynny do Ikea, ponieważ jeszcze jej zabawki potrafią na dłużej usadzić Liliankę. Nie są drogie, a są drewniane, kolorowe i niezniszczalne. Z dośwadczenia wiem, że bawią się nimi wszystkie dzieci, niezależnie od wieku, a dorośli też się czasem zapominają i przekładają klocki na muli :D



w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 10:54:11

O tak mula z Ikei jest extra- na prawdę ta prosta zabawka zajmuje dzieci :) i tak jak Ilmina pisała u nas też swojego czasu królowała pusta butelka z kilkoma groszkami czy fasolkami :D

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 11:25:40

a w jakiej cenie w ikea te zabawki?

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 12:48:20

Mula- 29,99zł, Klocki z wózkiem- 29,99zł, Przebijanka- 19,99zł, Piramida- 19,99zł. Jakbyś chciała zerknąć to podają link do stronki z zabawkami z Ikea =>ZABAWKI IKEA<=

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 13:02:58

mhm, zabawki z Ikei są ekstra. Słyszałam ostatnio że jest jakaś nowa pluszowa farma, ponoć ekstra. Ma ktoś ją?

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

13 paź 2011 - 13:10:06

ilmina trzecia zabawka od gory...to byl strzał w dziesiatke jak kupywalam ta zabawke...moj syn ma 5 lat i do tej pory bawi sie nia.... a do załozycielki watku....ja czesto tez robilam tak ze jak dziecko sie znudzilo jakas zabawka to ja chowalam na jakis czas i potem wyjmowalam mu a on sie cieszył ze kolejna zabawke kupilam...

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

20 paź 2011 - 18:22:19

czy ktos jeszcze pomoze? :)

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

20 paź 2011 - 18:41:26

U Nas córeczka (8 miesięcy) obecnie bawi się kulą Vtech - tylko nie tą zaprezentowaną wyżej a taką co wyskakuje z Niej piesek :), posiada także Szczeniaczka Uczniaczka, Garnuszek na Klocuszek, taką zwykłą kostkę grzechoczącą, którą można rozkładać i składać, ostatnio zainteresowaniem cieszy się Kubuś Puchatek raczkujący :)

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

04 lis 2011 - 12:08:34

Może taką lalę dla niemowlaków ?

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

03 lis 2011 - 18:09:32

Jakie są odpowiednie zabawki dla 10miesięcznego chłopca??

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

04 lis 2011 - 13:50:08

Na pewno nic zaawansowanego ;-)
Np. http://eurobobas.pl/sklep/details/41/57/zabawki-dla-najmlodszych/zabawki-dzwiekowe/bawiskoczek-fisherprice?manufacturer_id=7
Zwracaj uwagę na zabawki od Fisherprice - są bardzo solidne ;-)

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

04 lis 2011 - 21:52:16

a dla 6 latki, która poszła do pierwszej klasy? pojęcia nie mam czym interesują się takie dzieci,a muszę kupić prezent..

w co się bawić z dziećmi? ZBIORCZY

24 lis 2011 - 14:21:41

Chce kupić prezent dl 3 letniego chrzesniaka uwielbia rysować malować oraz bawią go cyferki literki.Moze coś podpowiecie chciałam kupić kredki do kąpieli ale młody tylko się prysznicuje i jest anty do ciapkania sie w wannie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie chce spać ...