Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 09:48:46

Bylo o zdradach,mezczyznach,rozwodach, a moze cos o naszych dzieciach...Ja mam parke .Syna Ariana i core Pamele...Jak kazda matka kocham je na zycie ,choc czasami daja tak popalic,ze ....sama nie wiem co bym zrobila



Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 09:52:47

Ja mam synka Szymonka- 8 miesięcy skończył, ale od urodzenia daje popalić:) Teraz raczkuje, wstaje, skacze- wszystko na raz- jest bardzo żywiołowy i...oczywiści nie przespał jeszcze ani razu całej nocy;/ Ale jak wystawi te swoje 2 zębole, to od razu mija wszystko:)

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 09:55:17

Ja mam prawie 3-letniego Filipa. A na drugie jakoś nie mogę się zdecydować...Mąż by chciał, a ja chyba jestem egoistką, bo jest mi wygodnie tak, jak jest...Synek już odchowany, a tu znowu trzebaby wrócić do pieluch i wstawania w nocy:))No i na samą myśl o porodzie mam dreszcze...

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 09:56:18

ja mam córeczkę Michalinę ;) ma niecałe 5 miesięcy.Jak narazie przesypia całe noce ;)

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 09:59:24

Z tej strony mama 5-latka, który obecnie cały styczeń siedzi chory w domu. Łobuz z niego przeokrutny, ale właśnie jak coś zmaluje, to zatrzepocze rzęsami, spuści wzrok, rzuci taki zawadiacki uśmiech ... i jak tu nie wybaczyć? :)
Drugiego dziecka nie ma i nigdy nie było w planach :)

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:00:14

Ja mam synka 21 miesięcznego Stasia. też daje popalić. jest bardzo ruchliwy i nie może usiąść nawet na chwilę bo nie ma czasu. Ale śpi od 21 do 7 rano.
Już fajnie gada od dwóch miesięcy. Czasem aż za dużo :)
A właśnie mój syn tak jak Reni jak widzi że przeskrobał i ja się denerwuje to przychodzi dać mi buziaka. Mój mąż robi to samo, więc to dziedziczne.
Jak można się wtedy na nich gniewać :)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 10:01 przez kiciek1985.

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:03:41

Od małego się uczą, jak tu urobić mamusię :D
I co najgorsze, dobrze im to wychodzi :)

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:04:05

Mam 6 letniego syna. Generalnie grzeczny tylko za cwany:) Teraz mamy trudny etap bo pposzedł do szkoły więc trzeba sie przyłozyć:)

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:04:58

a ja mam Synka Kacperka ma 5 latek :) mój najwiekszy Skarb:)



zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:05:13

ja mam synka Krystiana ma 4,5 roku.jak był malutki to był aniołkiem.a teraz jest wygadanym małym smykiem.Dziś nie poszedł do przedszkola bo w nocy gorączkował.Dobrze że mąż w domu bo bym miała go cały czas przyczepionego do nogi :))))

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:05:25

ja mam córkę Julkę rocznikowo 6 lat.

teraz przechodzi bunt 6 latka, niedawno byl bunt 5 latka, byl tez bunt 4 latka i 3 latka, od narodzin do 2 roku złote dziecko, a teraz?? szatan wcielony, i kocham ją nad zycie, najbardziej na świecie, ale to normalne:)

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:07:58

No tak, mój też w sumie ma rocznikowo już te 6, ale do urodzin został mu prawie cały rok :)
Dziewczyny, czy Wasze dzieci są gotowe na pójscie do szkoły?

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:08:02

Cytat
alpina
Mam 6 letniego syna. Generalnie grzeczny tylko za cwany:) Teraz mamy trudny etap bo pposzedł do szkoły więc trzeba sie przyłozyć:)
Cos o tym wiem .Moj jest w pierwszej gimnazjum -zmiana otoczenia i nowe problemy a na dodatek "glupi wiek"....na dzien dzisiejszy jest wydaje mu sie ze jest madrzejszy od Salamona...oby jak najszybciej mu przeszlo

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:08:25

Cytat
qarolcia89
ja mam córeczkę Michalinę ;) ma niecałe 5 miesięcy.Jak narazie przesypia całe noce ;)
Zazdroszczę:)

Nasze kochane dzieci

24 sty 2012 - 10:09:01

Cytat
Renia02
No tak, mój też w sumie ma rocznikowo już te 6, ale do urodzin został mu prawie cały rok :)
Dziewczyny, czy Wasze dzieci są gotowe na pójscie do szkoły?

mój mały pewnie jeszcze rok w przedszkolu ale to ze wzgledu na jego chorobe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

5msc dziecko próbuje stac