Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

24 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodziny naszych pociech

22 sty 2012 - 19:33:13

Witam pewnie nie jedna z nas zastanawiała się jak urządzić przyjęcie?
co podać do jedzenia? jakie zabawy zorganizować?
znalazłam bardzo fajną stron i chciałam sie z wami podzielić.
Jak wy znacie jakieś inne podobne do tej stronę to chętnie bym z niej skorzystała.

podaje link do tej stronę.
http://www.inspirander.pl/przyjecie/urodziny-dziecka
przeciez podałam link do fajnej strony tam wszystko znajdziecie poprzez zabawe i dojedzenia zobaczcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 23:09 przez renixxxa1.

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 08:48:29

Dziewczyny liczę po raz kolejny na waszą pomoc, otóż mój młody obchodzi za niedługo drugie urodzinki i z tej okazji chciałabym wyprawić imprezę, liczę ok. 10-ciu dzieci, gdzie najstarsze ma 6 lat.Problem w tym że nie bardzo wiem czym mam gości zabawić. Na razie do głowy przyszło mi zabawa w ciepło-zimno i rysowanie i nic więcej :( Dodam że mam mały pokoik i wszelkie sportowe dyscypliny nie wchodzą w rachubę.Proszę o wasze pomysły...

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 11:48:52

zawiazujesz dziecku(po kolei kazdemu) oczy i dajesz przedmiot do reki i ona ma zgadnac co to jest.

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 13:01:44

Nikt więcej już?

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 13:06:54

duzo jest zabaw dla dzieci,wpisz w google tam na pewno pełno tego:)

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 16:00:09

Dajesz dzieciom do reki packi na muchy , wołasz kolor i wygrywa ten, kto pierwszy pacnie przedmiot w tym kolorze

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 20:49:36

A myślałaś o piosenkach z pokazywaniem:
np. "Głowa, ramiona, kolana, pięty..."
"My jesteśmy krasnoludki..."
"Tu stoją krokodyle..."?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

urodziny naszych pociech

13 sty 2012 - 22:59:17

dziewczyny a co można dać do jedzenia dzieciakom na takiej imprezie na 2gie urodziny? ciastka i chrupki odpadają bo jedno z zaproszonych dzieci ma alergię... Myślałam o żelkach i może galaretki?

urodziny naszych pociech

13 sty 2012 - 23:35:15

Może podaj sałatkę owocową,małe kanapki albo zrobione na słomkach od napojów szaszłyki z szynki,ogórka kiszonego,jajka i sera żółtego.A z zabaw to Zgaduj Zgadula(dziecko,które nie udzieliło dobrej odpowiedzi oddaje fant,który musi póżniej wykupić np.śpiewajac piosenkę),Figurki Marmurki(dzieci tańczą,a gdy muzyka przestanie grać,przybieraja śmieszne pozy.Kto wytrzyma i się nie roześmieje bawi się dalej. Udanej zabawy :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

urodziny naszych pociech

13 sty 2012 - 23:43:27

nie no z zabawami to odpada bo większość z gości nawet nie mówi :) Solenizant ma dużo zabawek więc zabawy dzieci sobie same zorganizują :) Będą skakać po materacu, jezdzić jeźdźikami i rozsypywać drobne zabaweczki po całym domu :) to już mamy przećwiczone po sylwestrze :) problem tylko z jedzeniem :) na sylwestra dzieciaki miały żelki i ciastka. Ciastka mój synek połamał a żelki oblizał wszystkie jedną po drugiej :) a z tymi szaszłykami to ciekawy pomysł :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze kochane dzieci