Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodziny naszych pociech

22 sty 2012 - 19:33:13

Witam pewnie nie jedna z nas zastanawiała się jak urządzić przyjęcie?
co podać do jedzenia? jakie zabawy zorganizować?
znalazłam bardzo fajną stron i chciałam sie z wami podzielić.
Jak wy znacie jakieś inne podobne do tej stronę to chętnie bym z niej skorzystała.

podaje link do tej stronę.
http://www.inspirander.pl/przyjecie/urodziny-dziecka
przeciez podałam link do fajnej strony tam wszystko znajdziecie poprzez zabawe i dojedzenia zobaczcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 23:09 przez renixxxa1.

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 08:48:29

Dziewczyny liczę po raz kolejny na waszą pomoc, otóż mój młody obchodzi za niedługo drugie urodzinki i z tej okazji chciałabym wyprawić imprezę, liczę ok. 10-ciu dzieci, gdzie najstarsze ma 6 lat.Problem w tym że nie bardzo wiem czym mam gości zabawić. Na razie do głowy przyszło mi zabawa w ciepło-zimno i rysowanie i nic więcej :( Dodam że mam mały pokoik i wszelkie sportowe dyscypliny nie wchodzą w rachubę.Proszę o wasze pomysły...

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 11:48:52

zawiazujesz dziecku(po kolei kazdemu) oczy i dajesz przedmiot do reki i ona ma zgadnac co to jest.

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 13:01:44

Nikt więcej już?

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 13:06:54

duzo jest zabaw dla dzieci,wpisz w google tam na pewno pełno tego:)

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 16:00:09

Dajesz dzieciom do reki packi na muchy , wołasz kolor i wygrywa ten, kto pierwszy pacnie przedmiot w tym kolorze

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

urodziny naszych pociech

06 paź 2011 - 20:49:36

A myślałaś o piosenkach z pokazywaniem:
np. "Głowa, ramiona, kolana, pięty..."
"My jesteśmy krasnoludki..."
"Tu stoją krokodyle..."?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

urodziny naszych pociech

13 sty 2012 - 22:59:17

dziewczyny a co można dać do jedzenia dzieciakom na takiej imprezie na 2gie urodziny? ciastka i chrupki odpadają bo jedno z zaproszonych dzieci ma alergię... Myślałam o żelkach i może galaretki?

urodziny naszych pociech

13 sty 2012 - 23:35:15

Może podaj sałatkę owocową,małe kanapki albo zrobione na słomkach od napojów szaszłyki z szynki,ogórka kiszonego,jajka i sera żółtego.A z zabaw to Zgaduj Zgadula(dziecko,które nie udzieliło dobrej odpowiedzi oddaje fant,który musi póżniej wykupić np.śpiewajac piosenkę),Figurki Marmurki(dzieci tańczą,a gdy muzyka przestanie grać,przybieraja śmieszne pozy.Kto wytrzyma i się nie roześmieje bawi się dalej. Udanej zabawy :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

urodziny naszych pociech

13 sty 2012 - 23:43:27

nie no z zabawami to odpada bo większość z gości nawet nie mówi :) Solenizant ma dużo zabawek więc zabawy dzieci sobie same zorganizują :) Będą skakać po materacu, jezdzić jeźdźikami i rozsypywać drobne zabaweczki po całym domu :) to już mamy przećwiczone po sylwestrze :) problem tylko z jedzeniem :) na sylwestra dzieciaki miały żelki i ciastka. Ciastka mój synek połamał a żelki oblizał wszystkie jedną po drugiej :) a z tymi szaszłykami to ciekawy pomysł :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze kochane dzieci